Forskolin skusenosti

Knuvi

na 100000 percent suhlasim s kockami, co pisu, ze vsetky tabletky na chudnutie su obycajna kravina. Suhlasim tiez, kebyze existovali taketo kraviny nebolo by tolko obeznych ludi. Cele je to o p--i.Striedmo sa stravovat a cvicit, tam je tajomstvo chudnutia. Odporucam mam to vyskusane

munz

tá čo tu píše ako anna3177, sem už písala pod rôznymi nickymi, a to reklamovala už aj thermacuts a vždy tvrdila, že schudla ze mesiac 11kg, čiže tá veta sa vždy opakuje, len preparát sa mení :-)
KLAMSTVO samé KLAMSTVO

pišta00

Tak určite, další propagátor placebo tabletiek "na chudnutie". Neverím tomu, že si schudla a už vôbec nie tomu, že vďaka tým tabletkám pretože to je taký *** klam na ľudí, že to až pekné nie je. Ľudia, ktorí propagujú a predávajú takéto šmejdy sú pre mňa totálny žobráci a len čakajú s nastrčenou rukou kým im nejaký hlupák prispeje a kúpi si to.

Prečo to tvrdím? Pretože to čo predávajú nefunguje ak by to naozaj fungovalo tak ako to propagujú na svete by nebola obezita a lekári by to vo veľkom využívali, no za prvé to nevyrábajú farmaceutické spoločnosti pretože by si predajom takýchto šmejdov poškodili meno (ak by to fungovalo vyrábali by to veľké farmaceutické spoločnosti vo veľkom aby na tom čo najviac zarobili, podobne ako pfizer keď prišiel na trh s viagrou) a navyše neexistuje žiadna odborná štúdia, ktorá účinky týchto produktov na chudnutie potvrdzuje. Trošku sa nad tým zamyslite a nepodporujte šmejdov, ktorí vám klamú a ťahajú od vás peniaze.

anna3177

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Zelená kava viac ako mesiac…schudla som viac ako 11kg

Tom101

Jediná vec po ktorej som sa vyrisoval k spokojnosti bol starý dobrý kristalický lcarnitine ale musel som drieť ako taký kôň , tak šup šup do fitnessu lebo ak sa chcete cítiť dobre žiadne tablety Vám nepomôžu

munz

Marienka17 no to určite, tak prečo tu píšeš o piperine, ked je téma forskoline? samozrejme nechceš nahovárať, len Ti to nikto neuverí. Prečo každy na to nadáva okrem predajcov? a zaujímavé od februára nepísal nikto o piperíne ani tu, a teraz v júni sa zas začali "vynárať spokojní" užívatelia, a hned ich je viac, pravdepodobne jeden zas pod rôznymi nickmi

Marienka17

neviem ako vy, ale ja som brala piperine forte z officialnej stranky zakupeny, komunikacia problem nerobila, ak by bol zaujem dala by sa aj reklamacia, vsetko v pohode. Brala som piperine mesiac a kazdy tyzden som schudla kilo bez velkej namahy, je pravda ze som cvicila aj teraz cvicim stroj na brucho, a rotoped, len doma kvoli synovy 7 mes. nieje cas chodit do fitka) ale vaha stoji, a aj ked som vynechala tyzden cvicenia a fakt ze som nedavala ani pozor na stravu, jedla som vsetko a v hociakom mnozstve, zacala som v tedy zase piect aj kolace pre priatela, tak smozrejme ze "ochutnat" som musela :D ale to kilo som dala aj tak dole za tyzden....niesu to sice 10 kg ako je slubovane ale aj tie 4 kg na mesiac mi stacili, ak chcete skuste, ak nie ok. Pisem svoju skusenost tiez aj preto lebo to kazdy odsudzuje.... ;)

otina

neexzituju ziadne pripravky od ktorich sachudne keby to bola pravda tak v lekerniach a ordinaciach by boli same modelky