Osamelosť

Príspevok v téme: Osamelosť
sama

Ahojte. Mám 20 rokov. V 7 rokoch som prišla o otca (zomrel na rakovinu). Doteraz sa s tým neviem zmieriť, každý deň plačem, neviem sa vyrovnať so životom. Pred 4 rokmi som chodila ku psychológovi, nepomohlo mi to, skôr som mala viac depresívne nálady. Po nástupe na vysokú sa to vylepšilo, ale mám pocit, že ma najviac trápi, že som nikdy nemala vzťah. Akosi si nedokážem nájsť priateľa aký by mi vyhval. Mali o mňa záujem, ja sa bojím sklamania, tak radšej ani nezačínam s nikým. Rodina sa mi už vysmieva, že nikoho nemám a či si vôbec niekoho nájdem, keďže som taká vyberavá. Ja už som z toho smutná, stále som sama a aby som na to všetko enmyslela, tak sa stále len učím, aby som an to nemyslela. Keď ja by som chcela priateľa, ktoeý by mi aspoň v niečom pripomínal ocka :( Nie som si istá prečo som taká izolovaná a uzavretá voči chalanom, možno preto, lebo sa bojím.
Čo by sme robili na mojom mieste? Ďakujem Vám :)

Dilin0

podla mna slobodna trepe 2na3 a uz jej to zdravie.sk lezie na mozog..nepocuvaj ju...co pise anjelik ,nie vzdy je to tak ale vacsinou hej....

sama: podla mna chces nieco ale nevies co preto sa snazis byt narocna co neodporucam, a potom tie predsudky..tych sa treba zbavit urcite :)

Dilin0

podla mna slobodna trepe 2na3 a uz jej to zdravie.sk lezie na mozog..nepocuvaj ju...co pise anjelik ,nie vzdy je to tak ale vacsinou hej....

sama: podla mna chces nieco ale nevies co preto sa snazis byt narocna co neodporucam, a potom tie predsudky..tych sa treba zbavit urcite :)

Dilin0

podla mna slobodna trepe 2na3 a uz jej to zdravie.sk lezie na mozog..nepocuvaj ju...co pise anjelik ,nie vzdy je to tak ale vacsinou hej....

sama: podla mna chces nieco ale nevies co preto sa snazis byt narocna co neodporucam, a potom tie predsudky..tych sa treba zbavit urcite :)

anjelik *

Myslím, že úplne stačí, že si dievča vybralo to podstatné z toho, čo si napísala ty a čo som napísala ja. :o)

Slobodna

A ano, pokial samu seba presvedcis, ze si mudra, nou nie si ale podvedomie ta donuti viac studovat a mozno sa nou stanes.