Vyzva

ninnika

bozee baby jake diety ja som schudla 6kg len tak fukot a viete ako? ziADNE DIETY NIC IBA SOM NORMALNE PRAVIDELNE JEDLA A OD 6SOM NIC NEJDELA TO JE VSE A ZARUXCENE SCHUDNETE BEZ JOJOEFEKTU :)

basa

caute baby..no ja mam 54kg a 165cm, chcela by som dat dole tak 2-3 kg tak snad sa mi to podari:) uz som zacala rano tak 15minut cvicit a zacala jest zdravsie(neprezieram sa ako predtym:D)chcela by som to zhodit tak do 3 tyzdnov,to sa da no nie?

evul

Ak mate chut na sladke,asi nemate dost zlozenych sacharidov v strave. A vseobecne - nespravne zlozenie jedla. Neda sa nejak sa vyhladovat a schudnut, a potom zas nabehnut na rezim, v ktorom ste pribrali... Skuste sa mrknut na www.chudnutie-ako.sk, su tam ludia, ktori len prechodom na zdravu stravu schudli aj 40 kg, je to jedina rozumna moznost, ako dat dole prebytocne kila :)

betty22

rano si dam jogurt s vlockami alebo bananom.niekedy aj pecivo so syrom alebo co sa nejde v chladnicke.doobeda nejake jabko,pomaranc.obed mam v skole.ale cez vikend planujem masko so zeleninou alebo cestoviny,ryby.a poobede rozne.v nicom okrem sladkosti sa neobmedzujem.iba jem v malych davkach

alic

Ahoj ,a co jes doobeda betty22?Ja viem ,ze vsetci propaguju len to ovocie a tak ,aj ja som to robila,ale potom som pri tej rozlisovacke este aj 2 kila pribrala.Ja si teraz davam rozmixovane ovsene vlocky v mlieku,trochu ohriate, 1/2 pohara vlocky,+2orechy alebo tak,ochutim skoricou,trosku med.To vypijem.A na sladke ani nepomyslim.Tie vlocky robia svoje.A podla mna je to najlepsi napoj ,aky poznam.Niekedy tam mozem dat ovocie,banan,trochu jogurt,trochu acidka,vtedy nedam med,ak je ochutene. Neodsud ma ,kazdy nemusi jest doobeda ciste ovocie ,aby sa telo cistilo.Neviem ,co robis Ty?Asi Ti chyba chrom.Tak aj vo varenych zemiakoch so supou je ho dost,ak sa nebojis ,ze maju vela cukru.Mozno ho aj uzivas,neviem.Da sa bojovat aj proti Tvojej chuti,len to nevzdaj.A ja teraz pre istotu ani sladkosti nekupujem.Od tej soboty.

betty22

neda sa povedat ze hladujem.ale mam velmi rada sladkosti.a tie sa snazim vynechat.a proti mojej chuti sa velmi neda bojovat.ked uz je to strasne tak si nieco male dam.staci ked uvidim zmenu aspon gram a vtedy to nevzdam

alic

Pockaj trinity,nie som si ista, ci si to dobre pozrela s tym mesiacom.Ja som to tu tiez niekde raz precitala, ze ked mesiac je v splne treba sa ocistovat,drzat lahke diety,ked dorasta v tvare d priberame lahsie a ked cuva c cuvajuci mesiac tak chudneme.Dufam ,ze tak to bolo.Ale s tym piatkom je tak ze,je spln ,polovnici idu na srnce a celu noc sa poluje len na diviakaAle nemyslim ze nov.Nov bude neskor.Az tak vela som vcera nebicyklovala,bola som so synom,a to nebolo velmi rychle,skor som sa hrozne tesila zo zivota,vies po 4 tyzdnoch noha po operacii v sadre ,nemam to este velmi na poriadku.Ja nemozem robit ziadne aerobne a rychle cvicenia.Uspokojila som sa aj so 45minutami na zaciatok to bol ako sen. Betty 22 prosim Ta ,radsej sa odvaz skor,nie po tyzdni,ja som tu na Tvoju vyzvu uz schudla 1 1/2kg ,a Ty to chces ako po tyzdni zabalit?Mozno az o tyzden zacnes chudnut a to by bola skoda.Na myslienky typu poriadne sa najest urcite zabudni.Ak myslis nejake hluposti.Ak zdravu misu salatovu ,nech sa paci ,aj dve.A to akoze hladujes?O tom nebola rec.Ja vobec nemam taketo pocity.Myslim ,ze jem uplna pohoda.Tak na to zabudni,lebo mozme temu zrusit,Ty si to tu navrhla.A drzte sa!

sewie

fuuu baby dala som dole kilo,ale ziaden drastak,len som si odpustila sladkosti a podobne vylomeniny,tak snad za tie tri tzdne dokazem tie dalsie dve!drzim vam vsetkym palce!hlavne nech vydrzite na sebe makat.stoji to za ten super pocit!