Vyzva

trinity

ok Alice, kiez by sa nam to podarilo:) Za 3 tyzdne bude fakt stacit, ked sa dostaneme aspon na 60. Ako dlho zvyknes bicyklovat? Ja som si bola zacvicit aj teraz, ale nic aerobne, to bude snad zajtra. Papanie sa mi zatial, myslim, dari. Citala som, ze niekedy v piatok tusim, bude nov a po nove sa bude vraj lahsie chudnut. Neviem co je na tom pravdy, ale celkom ma potesilo:)

betty22

tie 2 ocistne dni som zvladla dobre.neporusila som to.aj ked obcas som mala chut aj na nieco ine.zacinam chodit 3x do tyzdna do posilky.stale mam nejaky pohyb takze dufam ze to pojde dole.a som zvedava ked sa v nedelu odvazim.ked budem mat aspon o gram menej tak ma to motivuje.ale ked nebude ziadna zmena tak sa pojdem konecne poriadne najest

Summer_

Caute baby... Ja som zacala dnes a bola som hodinu vo fitku a este som si aj 30 min zabehala :) takze super. Papam zdravo a dnes uz nic nebudem aby som sa nenajedla pred spanim :)
Uz sa tesim jak sa o tyzden odvazim :)

alic

Trinity,tak ked sa Ti to tak pacilo,tych 56,57 podme na to .Lebo aj mne to najviac sedi.Len toho roku neviem ako sa mi toto podarilo.Ja som myslela ,ze som s tymto problemom sama.Musim ist tak najprv 60 a potom sa pokusim aj dalej.Boli sme sa bicyklovat,este si dam vecer trochu kalanetiky.Odkedy to tu dievcata vymysleli,aj stravovanie je uplne v pohode.A co betty22 mas tie ocistne dni?Ako sa vodi?Ozvite sa ,ake mate vysledky.

sewie

ja cvicim sice len polhodku aj rano som cvicila takych 15 min-som si trosku zatancovala na nastartovanie dna:)snaaad tie tri kila dam dole!

agina

Ja som vcera zacala cvicenim, mam na DVD Olgu Sipkovu a dnes som mala na ranajky celozrnny rozek, jablko a banan, na obed masko so zeleninou a na veceru musim nieco vymysliet.

trinity

ja som si dnes hodinku pocvicila, najskôr bicykel, 20 min na rozohriatie a potom som precvicila vsetky partie:)) vcera takisto, bola som vo fitku. dnesny obed - zeleninovy salat s jogurtom:) ako to ide vam baby?

sewie

cavte baby,aj ja sa k vam pridavam,ale nechcem ist na to prilis rychlo lebo viem ze tak to bude len rychlo spat..za tie tri tzdne by mi stacili take tri kilecka a budem happy!tak pome na to!