Velkost penisu

alz-bee

No podla mna si z vasej triedy najmodernejsi, lebo mne osobne sa slipy na chlapoch vobec nepacia...najlepsie su boxerky a este take obtiahnute, heh :-)) Nic si z nich nerob...zrejme ti len zavidia:))...ked budu starsi, tak pochopia, aki boli sprosti...to je proste puberta:)

jezkodezko

Ja mam trosku iny problem. Mam 16 rokov, moj v klude meria 14 a ked stoji tak 16,5 cm, čo je iba o nieco vacsi ako ked nestoji. Problem je v tom, ze sa mi vsetci v nasej triede smeju ked sa prezliekame na telesnu, lebo v boxerkach ho nosim tiez otoceneho nalavo a oni si myslia, ze mi stoji, lebo oni ho maju nadol a co som si vsimol tak vsetci nosia slipy, cize som jediny u nas co nosi boxerky. Neviem ako to zakryt, aby nebolo velmi vidno jeho obrysy, som uz z toho zufaly. Budte radi ak ho mate mensi, lebo s takym mam len starosti (pisem za seba) :-(

kobricaa

alz-bee, presne tak, to môžem potvrdiť. Mala som priateľa, ktorý bol dlhý až priveľmi, no hrúbka nebola bohviečo...škoda reči. Dnes mám priateľa, ktorý je síce kratší, približné 18 cm, ale zato hrúbka omnoho väčšia ako predchádzajuci a ten zážitok sa nedá porovnať. :-D

alz-bee

Chalani, myslim, ze budem hovorit za vasinu zien, ked poviem, ze nie dlzka, ale hrubka je dolezita! darmo budete mat aj 30cm, ked bude ako sparatko. Vagina je aj tak najcitlivejsia v prvej tretine a ked je penis velmi dlhy, tak moze narazat do krcka maternice, co je teda fakt bolestive...ale samozrejme, kazda baba je ina-kolko ludi, tolko chuti.. No dobre, idem prec...nebudem sa vam do muzskej temy pliest :-P...:-))

jriemjerfjre

Moj ked nestojí meria 15cm a ked stoji tak 20, nemam pre neho vhodnu polohu v boxerkach :-D, ked si ho dam hore tak vycumuje vrchom, ked dole tak trci obcas, nosim ho teda najma nalavo :-D . Vyzera niekedy smiesne, ked vidno trosku jeho obrysy v nohaviciach :-D . Mám zatial 17 rokov, tak dufam ze ta dlzka mojej priatelke bude stacit. Pozname sa len kratko, ale padli sme si do oka

kika32

Dlzka okolo 18 cm je idealna. Vobec nieje pravda cim dlhsi ,tym lepsi.Ak je penis velmi dlhy sposobuje to zenam pri sexe v urcitych polohach bolest a potom uz z toho nema ziaden pozitok.

vladoo

sisaa tak ty asi nemas velke naroky na chlapa, ale to hovoris teraz, neviem kolko mas rokov, ale raz ti to pride ze chlapi s malym maju komplexi opravnene ja ho dlhy sice nemam cca 15cm ale hruby ho mam ,-)

sarnik

mam ho krivi dost ci to vadi sa chcem dozvediet je to hrozne mam tremu pred babami poradte mi ci sa nemam coho bat alebo heeej please :D