Priatel ma tlaci do sexu

Príspevok v téme: Priatel ma tlaci do sexu
Zuz...anka

Ahojte.

Mám 28 a mam priatela, ktory ma 35. Som s nim uz skoro dva roky. Problem je v tom, ze doteraz sme spolu nespali. Viem, ze sa z toho zasmejete, ale ja som este panna a nejako mam pred tym prvym sexom respekt.. jednak sa ho bojim, ale aj vaham ci to chcem "dat" prave jemu. Je mi s nim super, ale priatel uz zacal na mna tlacit, ze ak to ma takto pokracovat, tak si pojde hladat inde.. viem, ze ma uz vyssi vek, iste potreby atd. ale ja som stale pri nom este zdrzanliva. Poradte mi, mam sa premoct a ist do toho, ci cakat kym sa mi utrasie hlava?? Chudak si uz mozno aj mysli, ze ho vodim len za nos :( (btw.priatel nevie, ze som panna - mala som jedneho super kamosa, s ktorym ma par krat videl vonku a mysli si, ze sme boli frajeri - teda aj sexovali spolu) Dakujem

DontWorry

V prvom rade by sa ti nemal vyhrazat...nedocieli tym nic, skôr porozpravat kde je problem.

Ale myslim, ze by si sa mala nad sebou zamysliet v tom smere, ze ci vies ako sa on asi citi a udivuje ma, ze nevie, ze si panna...dva roky vztahu a netusi...tak si myslim ze komunikacia uplne u vas zlyhala...

5.5 elsa

zu..zanka 28 rokov a panna dobre je to dosť divné a že po 2 rokoch nič je tiež dosť divné nechceš mu "dať" ako prvému to je čo? moja ak ťa ten muž nepriťahuje alebo k nemu nemáš žiadnu dôveru tak si nájdi iného,otázne je či ho vôbec chceš,alebo či nemáš problém sama zo sebou či ty čakáš na pána úžasného kým sa zjaví.....

Slobodna

Je to dosť neštandardný prípad byť v 28 rokoch a po 2 rokoch vzťahu stále panna - neodsudzujem, nesmejem sa.
Určite má svoje potreby ale tlačiť alebo vyhrážať sa ti, či psychicky vydierať by nemal. Za prvé tým zhadzuje svoj charakter a za druhé, predpokladám, dosahuje presný opak akoby chcel.
Ak si nie si istá, či s ním chceš, tak aký zmysel to má siliť, predstierať? Z takého sexu nebudete mať ani jeden absolútne nič.
Ešte si kladiem otázku, keď vnútorne cítiš, že sa s ním nechceš milovať, prečo si vlastne s ním???