Prostitutka a choroby

Príspevok v téme: Prostitutka a choroby
lycan

Dobry.
Chcem sex stretko s jednou prostitutkou, ale mam obavy o moje zdravie. (2xkondom je samozrejmost).
Kedze od mala mam oslabenu imunitu a nechcel by som dostat nejaku zltacku, chlamydie a podobne.
su tieto choroby prenosne aj slinami alebo kontaktom ust a koze (tela).proste na co si dat pozor. Dakujem.

donMarco

Prezyvka on skonci v pekle lebo srsi z neho zavist a ty lebo navstevujes bordele :D A hodite rec v peklicku :D
Alebo zeby si ty bol majitelom takehoto pajzla :D

Prezyvka55

hm.. -> srsi z teba zavist. a zavist je hriech. umries v pekle.

ludia casto neznesu ze mam mnoho vedomosti znalosti ci kontaktov v roznych sferach. mimochodom byvam v mnichove tak to je do viedne celkom kus na odskok. ale kebyze sa chces niekedy porozpravat zocivoci nemam s tym problem, rad s tebou podiskutujem aj predstavim ti zensku.

hm..

Prezyvka, aj ty si tam odskakujes od tej svojej dokonalej slecny aziatky? :D velmi tolerantna dama, ked ti povoli takyto enjoyment, gratulujem ;)

Prezyvka55

Ked nepojdes s takou zo stanice tak ti nic nehrozi, alebo odskoc do rakuska, tam su certifikovane bordele kde zenske musia mat zelenu kartu tj chodia kazdu chvilu na testy a vysetrenia.

sara1234

uz teraz vidim, ze ak by si si to s nou rozdal, potom by si mal peklicko, lebo by si stale rozmyslal, ze co ak ma nakazila, budes sa sledovat a lutovat to... to nestoji za to..

donMarco

preco prostitutku? To si daj radsej stretnutie tu z fora z nejakou :)Aj ked ani tu nemusi byt kazda all right :D
Niesi schopny najst si babu? Alebo mas nejaku prekazku v tom?
pravdaze ta moze nakazit aj slinami. Ak by si sa s nou bozkaval, robila ti oral alebo ty jej.
Mozes chytit napr. hepatitidu B a C, aj hepat.A, mononukleozu, rozne druhy streptokokov, stafylokokov, herpes ustny aj genitalny, genit. bradavice, chlamydie, mykoplazmy, kvasinky, plesne, syfilis, HPV(pozor u muzov sposobuje rakovinu penisu cize nielen zeny su nim ohrozene a navyse je dokazany aj vyskyt rakoviny ustnej dutiny a hltana u ludi, ktori praktizuju oral s nakazenou osobou), trichomoniazu a HIV. Vela z toho mozes chytit oralom a bozkavanim. A ked ma znizenu imunitu tak sa riziko pre teba zvysuje. Dalej mozes chytit filcky-vos ohanbia. Tam ti nepomoze ani kondom. A nespoliehaj sa nato, ze ti ta stetka povie, ze je uplne v poriadku a zdrava. Spomen si len na tu prostitutku tu na slovensku co mala AIDS a tajila to az kym ju neodhalili a nezatkli. Vies takej stetke ked ide o zarobok, tak jej je zdravie zakaznikov ukradnute. Si pre nu cudzi muz s prachmi v penazenke. A tie ju viac zaujimaju ako to, ci ta niecim nakazi. Navyse ani muzi ktori si to snou rozdavali neboli urcite vsetci zdravi a ona si to ani nemusela zistovat lebo to ma u p**i.