Prostitutka a choroby

Príspevok v téme: Prostitutka a choroby
lycan

Dobry.
Chcem sex stretko s jednou prostitutkou, ale mam obavy o moje zdravie. (2xkondom je samozrejmost).
Kedze od mala mam oslabenu imunitu a nechcel by som dostat nejaku zltacku, chlamydie a podobne.
su tieto choroby prenosne aj slinami alebo kontaktom ust a koze (tela).proste na co si dat pozor. Dakujem.

Prezyvka55

hm.. ved to mas v tom dokumente, ty okrem prazdnych reci svoje tvrdenia nicim nepodkladas narozdiel odo mna.
neviem ci trpis aj nejakou retardaciou ale vyzadujes si odo mna rovnake informacie 2 krat, kedze ta statistika je vycislena v tom dokumente. ospravedlnujem sa ze som nenasiel nieco z roku 2014. nemyslim ze sa to nejako vyrazne odlisuje

hm..

Prezyvka, my trepeme idiotiny a ty tu capnes nejaku analyzu z roku 2007 a na zaklade nej ides povysovat slapky nad bezne zeny a na zaklade SVOJICH POCITOV oznacujes za rizikovejsie baby z diskotek a pokecu..doloz mi to pls nejakou statistikou..inak trepes a tvoje vedomosti su biedne a zalozene len na tvojich vlastnych pocitoch..vies ako, musis na druhych pouzivat rovnaky meter ako na seba ;) dakujem

Prezyvka55

A na zaver este aby som vyvratil idiotiny ktore plodia uzivatelia Lardo a hm.. ktorych vedmosti su velmi biedne a ich reakcie zalozene na vlastnych pocitov davam do pozornosti tento dokument priamo z rakuska

v000702.vhost-vweb-02.sil.at

ak sa to nechce niekomu citat vypichnem najdolezitejsiu tabulku a to je porovnanie chorob u registrovanych sex pracovnikov vs beznymi zenami. Vyskyt chorob u registrovanych sex pracovnikov je porovnatelny v niektorych pripadov este nizsi ako u beznej zeny.

Vid obrazok
s4.postimg.org

Prezyvka55

lycan > niet zac, ono na diskoteke alebo cez pokec je to riziko vyrazne vysie, a podla mna po nemecky ani velmi vediet nemusis staci aj po anglicky a necudoval by som sa keby tam bolo 30% zenskych zo slovenska, ale ako ty chces moznosti je vela, a toto je jedna z nich

hm.. > aj keby tak ti to moze byt jedno :D inak do bordelov nechodim ani si slapky neplatim ale aj keby nic ta do toho nie je.
Mimochodom tie peniaze sa neplatia sex a platia sa preto aby si tu zensku uz v zivote nevidel. Kedze ked si nejaku zensku nabalis normalne potom sa jej clovek uz nevie zbavit. Takze chapem ludi co za to cvakaju.

btw nebud trapna, prostitucia so zelenou kartou je normalny biznis zamestnanie ako osvedcenie, nieco ako ma pravnik ked ma skusky, prostitutky normalne registrovane.

Lardo > tak si nieco prestuduj o zelenej karte na tento biznis. btw mozno teoretizovat aj o tom ze ta na ulici moze zrazit auto. nic nie je nikde 100%. tak si ty vyhod z hlavy ze to tak je a netrapos tu s tvojimi teoriami. a mozno si nabalis nejaku zensku normalne a zistis ze ma nejake chlamydie ani sam o tom nebudes vediet, alebo taku co stale dostane a ty s nou nejaku mykozu po kazdom sexe. Nic v zivote nie je 100%. Tak samozrejme ze ani toto.

lycan

@hm.. asi som neschopny zufalec.
@Lardo ja chapem ze vzdy je to zdrav. riziko, ja to viem, mne ide o to aby bolo co najmensie.
tak povedzme ze by som nesiel za prostitutkou ako mi radis. tak mam radsej ponuknut nejakej nahodnej babe na disko peniaze ( to by vyslo asi viac €ale nevadi) ?
alebo na pokeci ?

hm..

Lardo, len ci by to zas stacilo aj jemu..vies osukavat furt tu istu..je predsa po case pre chlapa obrovska nuda..vies tu sa furt nejaky chlap zvykne vzdy ozvat, ze od prirody predsa nie je monogamne nastaveny..takze tak :D srandujem..

inak suhlas..ja si tiez myslim, ze s tymi Prezyvkovymi prehliadkami to nebude az tak koser..ide tu o biznis a peniaze..a ze ma niekto nejaku proforma karticku nemusi nutne znamenat, ze si od takejto filcky nedonesies nejaku pliagu..fuj

Lardo

Prezývka tvoje tvrdenia o tom že tie štetky sa podrobujú každodennej prehliadke sa mi nazdajú celkom ale budiš. Nemyslím že by nejakí pasáci si brali príliš k srdcu že či sú tie rajdy zdravé, im predovšetkým ide o biznis.
Chcem ti len Prezývka povedať to, že každá choroba a tobôž pohlavná má určitú inkubačnú dobu. Takže ak taká štetka spala s mužom ktorý je HIV pozitívny alebo má syfilis a pod. tak si myslíš že jej pasák jej dá teraz akože dva či viac týždňov voľno lebo sa čaká či sa u nej potvrdí dané ochorenie alebo nie. To si vyhoď z hlavy že to takto je. Kým sa taký syfilis prejaví tak to trvá určitý čas a ta štetka zatiaľ osexuje ďalších zákazníkov a infikuje ich. Takže tvoje tvrdenia, že sa podrobujú pravidelný, prehliadkám je nie veľmi dostatočné na vyvrátenie pochybností či to nieje riziko spať s takou kurvičkou. Čo aj keby sa podrobovali tie štetky každé tri týždne prehliadkám tak za tie tri týždne môžu infikovať stovky mužov, čiže pre nich je to neskoro. Najlepšie by bolo vymyslieť nejaký detektor chorôb ktorý by oskenoval človeka a hneď by bolo jasné či má v sebe zárodky choroby alebo nie. Lenže to je pekná utopia nič viac. Takže vyspať sa s kurvou je vždy riziko. Jedine žeby si zakúpil len jednú takú a ošukával ju len on sám a nikto iný. Ale to by jej musel platiť dvojnásobok, aby jej to stačilo :-D

hm..

Prezyvka, nemaj boja..tvoju priatelku, ani pripadne zazitky so slapkami ti nezavidim, nakolko som zena ;) len som si chcela rypnut, ze tutok chlapca posielas za dobrodruzstvom do bordelu..tak, ze ci mas sam nejake skusenosti, ked tak odporucas a pri tom viem, ze viackrat na fore si ospevoval svoju "staru", ako ju sam s oblubou nazyvas..len zvedavost, nic viac :)

btw. slapka zo stanice, ci luxusneho bordelu..furt je to len slapka, co pred tebou obsluzila stovky vselijakych luzrov a podstata je ta ista..za sex si musi zaplatit fakt len neschopny zufalec..a tie 2ks kondomu ma tiez pobavili..pre istotu si daj igelit na cele telo, aby si sa jej ani dotknut nemusel :D sak ked sa ti to hnusi uz teraz (vyplynulo mi z toho co pises), tak tam nelez!

lycan

dakujem za rady. ved preto sem pisem aby som nespravil nejaku chybu.
ok tak neviem co nesie mensie zdravotne riziko, bud nejakej zaplatim na diskoteke alebo tu vyzeraju tie mlade babi 18/19 celkom ok amaterky.sk ... luxusnespolocnicky.sk.

@Prezyvka55 diki za ten rakusky klub vyzera fakt super, aj by som tam isiel lenze je to dost daleko a po nemecky neviem, ale zatial to vyzera ako najistejsie riesenie.

A tu na sr nieje nejaky privat / podnik kde su zdrave prostitutky ktore chodia na lek. prehliadky ?? ak by bolo to by bolo uplne super ( tu to asi nebudete vediet ale za pokus to stoji ).
Dakujem.

0vecka

akurat ze sex je taka tema kde moralizuju hlavne nabozenski fanatici... akoze ja som mimo vztahu este nesexoval ale nijako to neodsudzujem