Prostitutka a choroby

Príspevok v téme: Prostitutka a choroby
lycan

Dobry.
Chcem sex stretko s jednou prostitutkou, ale mam obavy o moje zdravie. (2xkondom je samozrejmost).
Kedze od mala mam oslabenu imunitu a nechcel by som dostat nejaku zltacku, chlamydie a podobne.
su tieto choroby prenosne aj slinami alebo kontaktom ust a koze (tela).proste na co si dat pozor. Dakujem.

Agnes998

lycan ty si to dobre premysli, ale 2x kondom je blbost, daj si len jeden. Dva ta neochrania viac ako jeden a ked budes mat dva, lahsie sa to moze zosmyknut. Kup si aspon Durex, to je dobra znacka, nemal by prasknut, s lacnymi znackami sa ti to moze stat. Chytit nieco samozrejme mozes aj s kondomom, ten ta sice ochrani pred niektorymi chorobami, ale niektore sa prenasaju bez ohladu na kondom, medzi ne patri napr. nevyliecitelny herpes. Ta stetka moze byt herpesom nakazena, nemusi to mat vyhodene, takze to neuvidis, ale napriek tomu ta moze nakazit. Takisto sa takto prenasaju genitalne bradavice ktore sposobuju rozne virusy. Tie su sice liecitelne, ale ty kedze mas slabu imunitu by si mal zrejme problem sa toho zbavit. Slinami sa daju preniest rozne druhy zltacky a ak ma ona alebo ty v ustach hoc len neviditelnu ranku, tak aj vsetky ostatne choroby. Kondom ta pred syfilisom, kvapavkom, hiv a pod. ochrani asi na 95%, stale tam ale ostava tych 5% riziko a u teba, kedze mas oslabenu imunitu je to percento asi este o nieco vyssie. Tak len tolko, ze si to dobre premysli, ci ti to stoji za to.

Agnes998

Neviem ci stetky v Rakusku chodia kazdy tyzden na zdravotne prehliadky ale moc sa mi to nezda, pravdupovediac tomu moc neverim. Prezyvka tebe ukazovali stetky zdravotne potvrdenie kazdy tyzden ze to tak vies? Ja som robila v Rakusku, v malom mestecku kde bol jeden bordel, robili tam aj Slovenky, teda presnejsie povedane slovenske ciganky. Ja som najskor robila na pumpe, sem-tam tie prostitutky prisli na pumpu nieco nakupit, tak som ich z videnia poznala, ale nikdy som sa s nimi nerozpravala. Nevyzerali ako nejake luxusne spolocnicky, neboli ani pekne, ani pekne oblecene, proste uplne obycajne ciganky ake stretnes u nas v getach. Neskor som robila v jednom bare casnicku, raz tam dosiel chlapik, sadol si za barovy pult, vtedy tam boli aj sefovia. Chlapik sa spil a zacal sa chvastat, vypraval o tom, ze dostal davky a ze ide teraz do bordelu a ze sa na to tesi, chodi tam vzdy raz za mesiac ked dostane davky, na castejsie navstevy nema peniaze, jedna hodina stoji tusim 100 euro hovoril. To sa ho sef uz vypytoval na podrobnosti, mali z neho docela srandu vtedy a chlapik vsetko povypraval. Hovoril aj to, ze on spava so stetkou zasadne bez kondomu, vzdy si za to priplati. Tomu bolo uplne jedno ci ta stetka je niecim nakazena a s kolkymi spava takto bez kondomu. A to je normalny rakusky bordel, ma svoje oficialne stranky na internete. Dost pochybujem o tom, ze tie stetky posielaju na nejake zdravotne prehliadky, podla mna im je to uplne jedno ake choroby si medzi sebou roznasaju, hlavne ze peniazky sa kotulaju.

Prezyvka55

Mimochodom prihodim este dalsie zdroje

Dizertacna praca z univerzity vo viedni
z roku 2010 potvrdujuca to co som spominal

othes.univie.ac.at

Kniha zaoberajuca sa tematikou z roku
2013
books.google.sk

takisto potvrdzuje moje tvrdenie.

Myslim ze zdrojov na to ze je statisticky dokazane to ze registrovana prostitutka v rakusku je na urovni v pohlavnych chorobach rovnaka ako zena ktora sa nezivi prostituciou(v rakusku) na rovnakej ba v niektorych pripadoch este lepsej urovni.

A preto ak niekto tuzi po prostitke odporucam mu vyuzit niektory z podnikov kde pracuju LEN registrovane prostitutky. Teda napriklad ten kt. som spomial alebo aj rozne ine po rakusku. Urcite neodporucam prostitutky z ulice alebo nahodne zenske z diskotek a podobne.

Prezyvka55

embryo mimochodom dristat o tom ze to tak nie je a nepriniest ziadne dokazy vo forme studii ktora sa odvolava na overitelne zdroje je smiesne .. aky to ma zmysel?

dal som tu nieco co vzniklo v spolupraci s europskom uniou a niekolko organizacii venujucej sa tejto problematike a problematike ochrany prav zien a boji proti obchodu s ludmi v plnej forme so zdrojmi a cislami.

nic presnejsie sa v tejto teme neobjavilo, co ste priniesli vy? ake fakty?

Prezyvka55

embryo nevznikol je z
Mayerhofer, Silvia : „Forum venerologicum – epidemiologischer Überblick über STDs in Wien
und Österreich“

embryo

Prezyvka55: len som ti chcel ukazat, ze podobnym sposobom mohol vzniknut graf v dokumente, na ktory sa neustale odvolavas... nie, ze si ty ten graf zmenil

Prezyvka55

A myslim si ze slovensko je na tam ovela horsie v hocakom smere nie len v tomto kedze na slovensku ludia nemaju zaujem ani chodit na pravidelne ROCNE vseobecne a gynekologicke prehliadky nie to nejaky screening navyse.

Prezyvka55

embryo -> ved si otvor ten dokument, je tam rovnaky graf ako som tu dal, nemam dovod a cas sa hrat vo photoshope ako ty..

hm.. -> no nevies to preto lebo tak vyznievas ty len si to nechces priznat.

no ved preto som mu dal odkaz na registrovane prositutky v rakusku lebo na slovensku nieco take neexistuje.

inak neviem co riesis, bud si slapka a tym ze pojde do rakuska ti zoberie biznis alebo si nabozensky fanatik alebo to co uz si sama spominala.

embryo

Prezyvka55: k tvojim dokonalum statistikam asi len toto... "nasiel" som prieskum z roku 2011, prekvapivo sa to tam nieco zmenilo :-)

s21.postimg.org

v pripade potreby spravim aj tohtorocne popripade aj na buduci rok ;-)

hm..

tam sa nepise o babach z pokecu a zo slovenskych diskotek, na kt. predpokladajme zakladatel chodi a ktore si oznacil za ovela rizikovejsie :D ten prieskum je robeny v AT..no neviem kto je tu retardovany a neporozumel mojej otazke :D

snad nechces vysledky prieskumu v jednej krajine pausalizovat a aplikovat na ine krajiny, ktore sa lisia velkostou, poctom obyvatelov, zivotnou urovnou a poctom bordeldomov :D

neviem kto tu teraz vyznieva ako taky maly retardik co tliacha do vetra :D