Prostitutka a choroby

Príspevok v téme: Prostitutka a choroby
lycan

Dobry.
Chcem sex stretko s jednou prostitutkou, ale mam obavy o moje zdravie. (2xkondom je samozrejmost).
Kedze od mala mam oslabenu imunitu a nechcel by som dostat nejaku zltacku, chlamydie a podobne.
su tieto choroby prenosne aj slinami alebo kontaktom ust a koze (tela).proste na co si dat pozor. Dakujem.

donMarco

prezyvka moralizovat moze aj neveriaci clovek nie len veriaci. Ty si automaticky spajas moralku len s vierou v Boha? Tak to si na velkom omyle. Etika je myslis ze o com? Aj v etike sa ziaci ucia o moralnom spravani a nie o viere v Boha. Si strasne zaujati voci krestanom. Z coho to asi prameni....

audina

A kto tu spomina panbozka? Myslim, ze len ty si tu zacal nieco s peklom rozoberat a iny sa toho chytil. Uz je len na samotnom cloveku, ci to berie len po stranke zdravotnej alebo aj moralnej. Tie rizika tam su, ale ako tu uz bolo spomenute su aj pri beznych dievcatach, ktore striedaju chlapov.

Prezyvka55

audina popisat rizika je jedna vec a fantazirovat-moralizovat o tom ci je to spravne nespravne a ako by si to panbozko zelal je uz zcestne.

audina

Len moralizujte, nebojte sa ludia pisat moralne nazory, len preto, ze sa to tu niektorim hlavam nepaci. Je to forum zdravie a netreba banalizovat rizika.

RNG

Nuz ked sa chces nakazit alebo mat zdravotne problemy roznych druhov, len men casto partnerov. A nemusia to byt len prostitutky, kde pravdepodobnost je ovela vyssia.
Snazim sa tu nemoralizovat, lebo tema tohoto fora je zdravie , nic ine.

0vecka

ja nehcapem ten 2x kondom... to akoze s kondomom mas tak 95% sancu ze to bude ok a s dvoma 180%???

daj si jeden a jasne ze slapka nieco ma ... ak to nerobi dva tyzdne...

Prezyvka55

donMarco preto som ho neposlal za slapkou z ulice, ale do bordelu kde treba zelenu kartu co je dokaz o pravidelnej zdravotnej prehliadke... tak asi nakazene nebudu ze.

pozri su ludia ktori si chcu zasukat a nechcu riesit zvysok vztahu, hovoria tomu ze vlastne neplatia za sex ale za to ze tu zensku uz v zivote neuvidia.

Nie je to moj styl ale chapem ich.

btw: pri beznej babe z diskoteky na pravidelne stretka mas podla mna ovela vacsiu sancu nakazy ako pri slapke z bordelu kde je nutnost prehliadky kazdy tyzden.
just sayin

donMarco

akoze nechapem, je tazke vam najst si nejake dievca na pravidelne stretka ako spat so stetkami? Ja si myslim ze chlap ma vzdy vacsiu sancu najst si partnerku ako baba partnera. To ste tak strasne hanblivi?

donMarco

Prezyvka ale na rizika je dolezite ho upozornit ked sa toho sam dozaduje. Nie potom tu zalozi temu ze spal som s prostitutkou - mohla ma niecim nakazit? Mam strach... Tak ked sa chce do niecoho pustit nech zvazi klady a zapory a porozmysla ci mu to zato vobec stoji.

Prezyvka55

donMarco -> ty vole clovek ani nemoze niekomu poradit seriozne lebo ho tu hned kazdy chyta za slovicka :D

typicka slovencina tu smrdi, aj keby som tam chodil aj keby som to vlastnil tak to mozte mat u riti :).

a moja rada bola daleko hodnotnejsia ako vsetkych co tu napisali.

a na debility ako neba pekla a ine somariny neverim :D pisal som to ako narazku lebo kazdy sa tu skoro prezentuje ako panna maria sexom neposkrnena a pritom by pofailoval mozno pri kazdom pravidle z desatora :D