Nedba na hygienu

Príspevok v téme: Nedba na hygienu
chcem radu

Dobry den, potrebujem poradit vo vztahu k priatelovi s ktorym sa pozname od marca. Ako zacali tie letne dni a chodime casto von niekam do prirody, zasportovat tak sa ako kazdy z vas pritom spotime co je normalne lebo potenim si telo reguluje svoju vnutornu teplotu aby sa neprehrialo. To vsetko rozumiem. Lenze moj priatel strasne pachne ked je spoteny. Pachne mu z podpazusia, ked sa prezlieka tak aj z rozkroku a nohy mu strasne pachnu. Ja neviem ako mu povedat kedze sa pozname ani nie polroka aby s tym nieco robil. Nesprchuje sa pravidelne lebo vraj telo si tym vytvara imunitu, ponozky ake mal vonku, nosi aj po byte, nepouziva antiperspirant a ked tak taky sladkasty ako nejaka moskovcanka. Jedine ked sa poriadne osprchuje je ked sa ideme milovat. Ale inak je strasny v tomto co sa tyka hygieny. Kupila som mu kedze mal meniny aj deodorant pre muzov ale zostal tam kde ho polozil vtedy. Trosku pachol aj ked sme sa spoznali ale nie velmi, boli chladnejsie dni a chodil viac naobliekani a nebyvali sme este spolu ale teraz ked nosi len tricka je to strasne. V aute sa to neda vydrzat. A najhorsie ked ideme niekam na navstevu, tak sa normalne hanbim za neho. Ako mu dat najavo ze smrdi. A tie nohy, to je des. Viem ze kazdemu sa potia v obuvi nohy a po dlhsom chodeni cez den v nich sa kazdemu spotia a trosku pachnu ale ked sa v ten den osprchoval a niecim ich nastriekal alebo nastriekal si obuv zvnutra tak az tak nepachnu ale on ... ja neviem co robit. NOrmalne mam chut to skoncit s nim. Inac je to dobry clovek, dobre vari, opravi v byte co treba, nakupi, ale ta hygiena je pre neho daleka dimenzia. Prosim piste navrhy ako mu dat najavo zeby s tym nieco robil. Nemam odvahu mu povedat na rovinu ze smrdis. Dakujem vam. Trosku trapna tema, ale ked ja neviem co robit. Nieje mozne aby 32 rocny muz nevedel o hygiene nic.

miki24

ta nie on len buduje imunitu a je tu ešte jedno ale:) tento vtip nepoznáte, čo.... slečne neostáva iné len sexovať každý deň hihi, aby aspoň raz za deň sa umyl :) to je veľmi dobrá finta.

modrobiela

A nebude to tym, ze sa ta chce zbavit? Lebo si neviem predstavit aby v tvojej pritomnosti nedbal na hygienu taky mlady muz. To kde pracuje ze je take prasa?

timberlake

tak bez urazky, ja som ovela mladsi od tvojho frajera, ale viem ze hygiena je zaklad pre dobry vztah. Akoze co on zil doteraz v praveku? To aspon raz denne sa sprchovat by mal. Pokial nieje bezdomovec ci alkoholik tak hygiena je bezna sucast zivota. Ja sa sprchujem so sprch. gelom vonavym, pouzivam sviezi sprej proti zapachu pri spoteni do pazuch, aj na nohy si davam sprej a ked sa citim spoteny tak okamzite idem pod sprchu. O vymene ponoziek a spodneho pradla nehovorim. A zuby si umyva? Ja aj zuvacky zujem ak sa mam s babou stretnut. Nechapem ako moze zit v domacnosti s niekym a nedodrziavat hygienu. Kebyze zil sam, tak nech si smrdi ale takto? A ze to snim vydrzis. Ved on sa sprava akoby ste boli uz manzelia 10 rokov.

zbludiladusa

to takýto chlap ešte existuje niekde ?:D každému občas smrdí pot,ale je na nom,aby sa umyl,a ty mu to nemáš čo kázať a ked s ním dokážeš spavat,tak by si mu to mala jemne povedať

keysha777

No ja osobne by som nevedela žit z mužom ktorí mi nevoňia na partnerovi miluješ aj jeho voňu ,napríklad mna to vzrušuje ked muž pekne voňia je to podla mna take vášnivejšie ked sa aj milovať idete... ja by som mu to na rovinu povedala alebo by som sa začala spravať inak k nemu mal by to potom začat chápať že niečo nieje v poriadku ,a jemne mu povedať že mal by viac dbať na hygienu máš ho radšej ked príjemne voňia a ne ked smrdí jak starý traktorista..vyrieš to sním lebo ver či never o taký rok, dva možno už aj skor sa ti začne hnusiť..

fero111111

plne stebou suhlasim 32 rocny by mal vediet co a ako a co nechty ? a nema ich veke dlhe a tak spinave za nechtami

inac povedz mu to ty ked chces byt snim aj do buducna musite aj take temy prejst ak s aurazi je to blbec ak nie tak je to fajn a pochopi ze mu cches vlastne len dobre jemu sebe okoliu

fujkoš

a ked sana vc vykona velku potrebu tak si aspon vytrie zadok ?

alebo si len tak prstami otrie a este chyta aj ten ostaty zapareny ud a potom ked sa neumyje teba hladi ?

miki24

prezývka ta klimatizáciu v byte nemám a zrovna na východe mám orientovaný celý byt, keď praží už skoro ráno slnko jak. so zavretým oknom dusno jak a naopak s otvoreným oknom ani nehovorím. už o ôsmej kedy vstávam tak je tam peklo. ja mám hrozne teplý byt a ešte malá útlná izba tak sa vždy prehrieva v lete v doobedňajších hodinách :D