Navrat zo zahranicia po dlhych rokoch na Slovensko

Príspevok v téme: Navrat zo zahranicia po dlhych rokoch na Slovensko
velastastia

ahojte.chcela by som vas poprosit o rady alebo pribehy vas ktory ste si toto zazili...pretoze ja som sa vratila po 9 rokoch zo zahranicia a nedokazem si zvyknut na SK zivot...mam stoho depresie a strach...ako keby som umrela...nemam pracu ani priatela a je mi velmi tazko...poprosim ludi ktory si toto zazili ako sa s tym vysporiadali....dakujem

Súvisiaci obsah

smejemsa

Žil som v Anglicku, chcel som dačo nové vyskúšať , ale vrátil som sa , lebo sa mi tam nepáčilo :)Takže si , len ďalšia čo si domýšľa svoje

velastastia

smejemsa a prezyvka...tuto temu som zalozila ako som uz pisala v uvode pre ludi co si toto zazili...to znamena ked si si to nezazil tak tomu nemozes rozumiet ani to komentovat...len som pisala ze poprosim ludi co toto prezili ze ako sa stym vyrovnali ako pokracuju dalej..tak vas prosim tych ktory nikdy nezili v zahranici aby nereagovali...je to zbytocne,lebo to nemozete porovnat...dakujem

tiktak2

smejemsa a prezyvka vy ste typicki hejslovaci. niekto povie ze tu funguje vacsina veci jednoducho na hlavu a vy im zacnete nadavat ze ako si dovoluju povedat nieco take o nasej gubernii balkanskeho typu. proste je to tak, ze to tu nefunguje, budeme sa tomu faktu teraz vyhybat? a to nie su len platy resp realne mzdy to je x dalsich vaznych problemov. ak sa vam tu dobre zije a ste spokojni tak budte radi ale pamatajte ze ste jednymi z mala pretoze tu len velmi obmedzene mnozstvo ludi ma sancu na dobry zivot, tato krajina jednoducho nema kapacity to poskytnut vacsine a su donuteni ist prec alebo tu zivorit

Sejla

:D zaujímavé, že takí ako smejemsa a polovica národa sa len sťažujú ako je to u nás na hovno, od politiky cez prácu až po suseda, ale keď niekto, kto už žil v zahraničí, si dovolí povedať nejakú kritiku na Slovensko, tak sa urážajú ako ohrdnuté štetky :D

smejemsa

A ja som neprišiel radiť, iba som sa spýtal, lebo ma to celkom zaujímalo, že títo ,,Slováci" čo žijú v zahraničí, proste vravia, že tu je to otras, že majú depresie zo Slovenska, rýchlo sa spakuj preč odtiaľto, nič sa im tu nepáči, zakomplexovaný národ a ľudia, nemám chuť sa s nimi baviť, tak nerozumiem prečo si na slovenskom fóre a pýtaš sa chudákov z nejakej kolónie, podľa Vás :D

smejemsa

Aja02 nauč sa čítať, rvt nemám sa tu absolútne dobre, ale nejdem tu špiniť na Slovensko, keď sa Vám nepáči môžte odísť, zmeniť občianstvo a zabudnúť na tie depresie zo Slovenska :)

velastastia

prezivka11...nepletme sem politiku prosim ta. Lucia999 neviem preco mas cerveno zviraznene meno...nedala si ani meil tak neviem kde sa ti mam ozvat....dobru noc vam vsetkym...zivot ide dalej