Nizkosacharidova vysokotucna dieta... skusenosti (resp. paleo stravovanie)

Príspevok v téme: Nizkosacharidova vysokotucna dieta... skusenosti (resp. paleo stravovanie)
lenulienka_l

Ahojte.. ma tu niekto skusenosti s paleo stravovanim, stravovam podla dr. Atkinsa, alebo dr. Kwasniewskieho? preluskala som uz asi vsetky anglicke fora ohladom paleo stravy, precitala som knihu od Atkinsa, aj Kwasniewskieho.. a chcem ist do toho naplno... neprida sa niekto? nejde mi o chudnutie ani tak, ale chcela by som sa zbavit zdravotnych problemov...

Peterson1

Ak nizkosacharidovka, rovnako som za nazor, ze spomenuty Prodietix je naj. Ci uz supportom, efektivitou, cenou aj chutou.

IvanaKrak

Rovnako ako v poslednom prispevku, prodietix jednoznacne, nenasilna systematicka dieta.. U mna ubytok takmer 19kg za dva mesiace. Bezkonkurencne. :P

Patricia444

Lele131 toto urcite nie je mudre a mozes niekomu uskodit, jedalnicky na mieru su na mieru preto, lebo su pre urcity typ cloveka v zavislosti od povolania, vahy, vysky, aktivity a pdoobne. Ja mam napriklad odskusanu dietu od www.prodietix.sk (-14kg za dva mesiace) a to som ju tak volnejsie brala kvoli praci, no uz aj ta samotna dieta sa zadavju v nej udaje, na zaklade ktorych mas plan na mieru. Proste predavanie planov uplne inemu cloveku je hlupost..

Lele131

ponúkam vám na predaj paleo jedálniček na jeden mesiac vytvorený odborníčkami na paleo výživu. Je osvedčený. Pôvodná cena 50 Eur, pošlem vám to do e-mailu za 20 Eur. Ak vás to zaujalo, pošlite mi e-mail (robkoalenka@seznam.cz)

misiak50

ahojky analyn, ja mám náročný víkend za sebou :P normálne v sobotu sme boli kolaudovať chatu a či ma neopili ...z domácej, takže sa utešujem, že to aspoň bolo podľa palea...avšak - stravu som si držala, grilované masko, zelenina....ani guláš ani koláče, nič som si nedala :D Tie slíže prišli aj mne ...ale ešte som nemala na ne odvahu priznám sa...no musím sa už rozkývať :P Ja som si objednala aj ten ich dukanov dezert čokoládový, len tak na skúšku...a bolo to celkom dobré, síce takú umelinku som cítila...ale nebol najhorší...ale keby sa človek mal stravovať len v tom obchode, tak dovi dopo výplata -_- Doniesli sme si z liptova ovčí syr :) tak hádaj, čo budem grilovať dnes... ;)

analyn

neboj, kilecko das! Ja som velka zena, vlastne 4 kg by nemali byt na mne vitiet, a okolie si to vsimlo. To iste mi dnes hovorila sestra, ma dole 3 kg, a tiez si to na nej vsimli, my sme hlavne bruchate, takze drzim ti palce- aj na nohach.

analyn

muz sa stale citi dobre, koncom juna ma ist na krv, uvidime. Som strasne zvedava na jeho cholesterol, cukor ma dole, on, co predtym mal vecne chut na sladke, stale nic. Na cukor mu robia 3- mesacny priemer, a z toho obdobia bude vlastne 6 tyzdnov na paleo. My mame spolu rovnakeho doktora, chodime spolu do ordinacie, ale uz mi oznamil, ze on si pojde sam! To ak bude mat zle vysledky, aby som sa nedozvedela! A kazdy den mi pripomina, ze na tejto strave zostane, ze paleo bolo stvorene pre neho!

analyn

dostali sme sliziky! Su velmi dlhe, pokrajala som ich. Poriadne som ich preplachla, za 1 min. boli uvarene, dala som na ne par kvapiek kokosaku, 1/2 lyzice medu, a zjedla. Chutovo, boli sladke, dali sa zjest, ale nemyslim, ze ich este objednam. Je ich malicko, takze vyjdu draho, je to 1 porcia pre 1 cloveka, muz horko- tazko ochutnal, mam si ich jest sama, nechce, mam si ich jest sama( mam este 4 balenia), a ryzu na ceste. Myslim, ze urobim lepsie, ked si nabuduce dam med do smotany. Inak, citim tie slize az v krku, odkedy som na paleo, nemala som takyto "tazky" zaludok. Nie som odkazana pocitat kalorie, takze za nas nie.

RNG

Mne robila na cukrovku bezsacharidova dieta dost dobre, ale kto by na nej vydrzal dlho!!!Po dvoch rokoch som s tym prestal a len obmedzujem sacharidy a jem take, co maju podla moznosti nizky glycemicky index.

misiak50

a muž ako? Je mu dobre? Som čítala viacero článkov a našla som protichodné názory na diabetes a paleo (atkins), na slovenských a českých stránkach proti tomu strašili, na amerických a anglických ho naopak cukrovkárom doporučovali...je pravda, že tie české a slovenské články boli staršieho dáta a tie zahraničné minuloročné, nanajvýš 2 ročné...