Pritahujem ju este?

Príspevok v téme: Pritahujem ju este?
WilliamTell

S priatelkou sme uz nejakych peknych par rokov spolu. Lubime sa, mame sa radi, planujeme spolocnu buducnost, ked dostudujeme. Moc sa ani nehadame, len tak v ramci moznosti, aj to vacsinou su hadky tykajuce sa toho, preco tu pisem. Mam taky mensi pocit, ze priatelku uz asi az tak nepritahujem, po fyzickej stranke, alebo ako to povedat. Ja som z nas dvoch iniciativnejsi, mam rozne navrhy apod. Mam aj vacsiu chut na nu. Mna priatelka pritahuje, vedel by som sa s nou milovat casto, paci sa mi s nou milovanie, dotykat sa jej. Sex mame niekedy tak 2x za mesiac, niekedy sme to mali raz za 7 tyzdnov. Niekedy sa podari aj 5-6x za mesiac, ale to len vynimocne. Ja mam pocit, ze uz ju asi nepritahujem, i ked mi tvrdi opak. Vravi aj, ze budeme castejsie, ale nejak nevidim posun. Nepatrim medzi nejakych kancov, sex so mnou je kratky, pretoze sa rychlo spravim 1 min, niekedy aj menej. Uz som rozmyslal aj nad tym, ci to preto nemoze odmietat partnerka. Chcel by som to zlepsit, ale ked sex mame tak ako mame, tak neviem ako to zlepsim, i priatelka mi vravi stale, ze to zlepsime, ale asi je to len pri slovach. Zacal som aj pozorovat, ze uz tak casto nerobime ani ine intimnosti, ako sme robili kedysi. Uz som aj prestal tlacit na nu, no niekedy sa to neda. Spravim si to rukou radsej, aby som nemal chut na priatelku a zbytocne sa o nieco nepokusal, ked viem, ze niekedy to vyde uplne na zmar.
Ja este verim, ze sa to zlepsi. Priatelku milujem a chcem s nou ostat.
Myslite, ze uz ju nemusim pritahovat?

WilliamTell

Agness, priatelka ma ma rada, nemyslim si, ze by nemala. Mozno je to vazne tym, ze som na nu naliehal davnejsie a sa to zafixovalo v nej nejak. My jedine preco sa hadame aj to mozno tak raz za dva mesiace, je len kvoli sexu aj to si nejak nenadavame ani nekricime po sebe. Inac nejake ine hadky ani nemame. Rozumieme si vo vela veciach.
A inu zenu? Budem mat sex 6x do tyzdna a nebudeme si rozumiet a jedine co nas bude spajat je sex? Dnes je aj dost tazke najst dievca, ktore je slusne a verne. Po porode sa aj vela zenam zmenia hormony, tak to nezaruci ze ked by som mal teraz moc sexualne aktivnu, ze po porode to tak ostane. Zas ale nechcem ani sexovat 2-4x mesacne.

WilliamTell

Ona chce sex ale nie tak casto, pisal som uz ako casto sexujeme. Vacsinou ale zvadzam ja ju, resp. mam castejsie chut.
Dnes mi povedala priatelka, ze ja by som chcel stale aj kazdy den. Zas si nemyslim, ze by som to chcel stale, i ked neprotestoval by som :). Povedala mi, ze na nu tlacim a vsetko jej davam za vinu. I ked ja to tak nemyslim. Komu mam teda povedat, ze by som sa chcel castejsie milovat? Povie mi, ze ju to uraza, lebo to vyznieva ako by nemala o mna vobec zaujem. Priatelka ma zas neodmieta. vacsinou, ked nic nechce, tak mi nedava ani prilezitost sa o nieco pokusat. Uz mi aj naznacila, ze vsak sme to mali raz uz aj 3 dni po sebe a vzdy som bol rychly, tak skonstatovala, ze ani castejsi sex by nepomohol. Som spomenul opat tie tabletky, tak sa citi urazena a ze teraz to nebude riesit, lebo sa ma ucit do skoly. Tak som povedal, ze ja teda pojdem za urologom, ale ak to bude stale takato frekvencia, tak neviem ci bude mat zmysel ten urolog.

Mozno to tu opisujem nejak strasne, mozno je tato cela situacia kvoli mne, ked som aj na priatelku tlacieval a priamo ci nepriamo jej to daval za vinu. Ked sa nato ale pozriem lajcky, pride mi to, ze mame malo sexu nato, kolko mame rokov a kolke mame aj prilezitosti, ked vela casu stravime spolu. Jedine co bysom chcel, aby priatelka javila o mna vacsi zaujem, nie len 1-2x ked je v strede a ma prirodzene nato vacsiu chut, ked to tak priroda zariadila. Keby ma viac zvadzala, davala mi navrhy. Nechcem to vacsinou/skoro stale robit len ja, co mi potom navodzuje pocit, ze to chcem stale, som uchyl apod.

Agnes998

Mas vazne pocit ze tvoja priatelka ta ma rada a ze jej na tebe zalezi? Lebo keby to tak bolo, mala by viac snahy zlepsit vas sexualny zivot a neposielala by ta urologovi nech ti predpisuje chemiu aby si dlhsie vydrzal resp. aby si nemal tak "casto" chut na sex. Preco odmieta Macu, to nechapem, je to bylinka, ziadna chemia, skusala som to brat aj ja a fakt to pomaha. Asi od toho netreba cakat zazraky, ale nejake zlepsenie ano. Mal by si pouvazovat nad tym ci chces s touto zenou prezit cely svoj zivot lebo sex sice nie je vsetko, ale je to dolezita cast vztahu a u vas sa to bude zrejme este zhorsovat. Je mozne, ze po detoch nebude chciet sex uz ani raz za mesiac, vobec. Ak sa k sebe nehodite, radsej by ste mali ist od seba lebo budete nestastni obaja. Ona moze byt stastna s nejakym asexualom a ty s babou, ktora ma rada sex. Naco zostat spolu za kazdu cenu a cely zivot sa potom len trapit. Skusas to u vas riesit uz roky, ale sam vidis, ze sa to absolutne nikam nepohlo, ona vobec nema zaujem nieco riesit.

Dadula56

A nenapadla ti nahodou taka myslienka, ze tvoja priatelka je velmi sikovna, co sa tyka tejto temy u vas?Zasa ta dala tam, kde ta chce mat-dala ti na vyber, ze si mas skocit k urologovi a brat silne svinstvo. Je jasne, ze problem s vydrzou je dosledkom toho, ze si si to za tych 5 ci kolko rokov uzil s nou mozno tak 50 krat, vies to ty a musi to vediet aj ona. Velmi sikovne sa ta teda zasa s tymto zbavila, ty googlis ako divy (neviem ako jej tie prirodne tabletky chces davat, ked sa jej nepacia), pises temy, dokonca tu pises ako ty si teda tie tablety aj predpisat das, ked uz teda to nepojde inak...(mimochodom, naozaj veris, ze nejake zazracne rastlinne tabletky z nej spravia vasnivu milenku?) a ona si uziva pokojny zivot, kde ty odvadzas vsetku pracu, co sa vasho sexu tyka...ved koniec koncov ona ho nechce, ty ho chces, tak si to riesis sam, nie? Naozaj ti nenapadlo aj z predslych skusenosti, ze si sikovne manipulovany, je ti slubovany sex, ale "az neskor", "az ked budes mat vydrz"? Kazda z tvojich tem konci rovnako, najdes nejaku naplast ako tuto tieto tablety, pripadne sa ti postasti si trocha uzit, takze akutna potreba ustupi do uzadia...a stale dookola, ktovie ako dlho...nechodim sem kazdy den. Velmi by ti pomohlo uvazovat uz konecne realne, ze toto je konecna stanica vasho sexu, takato frekvencia a zariadit sa podla toho.

WilliamTell

kks:

chudak tvoj priatel. namiesto toho, aby si mu to pomohla riesit, tak ho posles do prdele. stastny to chlap, co moze s tebou travit zivot...

kks

Predstava minutoveho sexu by ma teda poriadne odpudila a keby mi este takyto macher doniesol tabletky PRE MNA, tak ho poslem kade lahsie a najdem si ineho, ktory sa nevysemeni hned, ale mysli aj na mna...tvoja frajerka je anjel, ze toto vydrzi.

WilliamTell

keby som videl aj u priatelky nejaku snahu tu moju vydrz skusit riesit pravidelnejsim sexom a nepomahalo by to, tak vtedy stoji za uvahu navsteva urologa.

WilliamTell

MACA je prirodny liek. ziadne chemikalie ani nic podobne. To viac sraciek dava clovek do seba, ked uz len prijima nejaku obycajnu potravu v podobe napr. parkov, kuracieho masa apod.
Ja ju to nenutim jest. Ja som len povedal, ze by jej to mohlo zvysit chut na sex. Kludne pojdem za urologom, kludne budem brat aj nejake tabletky zalozene na principe antidepresiv, kde je ozaj viac chemie ako v MACE. Nemam problem ani s pretatim uzdicky, ak by to bolo nevyhnutne, len keby som vedel, ze toto vsetko bude mat aj nejaky uzitok, tj. budeme mat sex viackrat do mesiaca, a nie len 2-4, ked sa premozeme tak aj 6.
Co ak je tam moja vydrz sposobena frekvenciou sexu. Ak ma niekto 3 tyzdne pauzu, niekedy aj mesiac, tak potom sa nemozno cudovat, ze ten sex trva 1minutu. Bolo by to mozne ine, keby je sex 3-4 tyzdenne, ak sa samozrejme najde cas. Ked by ani to nepomahalo, tak kluden pojdem za urologom.

guest2014

Hmmm - to fakt dava logiku, priatelka ti aj naznaci, v com je problem a namiesto toho, aby si riesil v prvom rade svoj problem, tak ju chces napchavat nejakym "liekom". Typicke chlapske egoisticke uvazovanie...
Vela stastia....

WilliamTell

Trosku som pogooglil a nasiel som jedno prirodne afrodiziakum, ktore su ludia pochvalovali. Ide o MACU. Priatelke som o tom povedal, ze by som jej to kupil na zvysenie chuti, za svoje peniaze, nic by som od nej nechcel. Trochu sa jej to dotklo a spytala sa ma, ci si myslim, ze je nenormalna, ked ju chcem pchat tabletkami, zevraj ona je v pohode, co sa tyka sexu. Pritom MACA je prirodna. Povedala mi, ze preco nezacnem ja uzivat nejake tabletky, ci skor, preco nezajdem za urologom - domyslel som si, ze zrejme naraza na moju kratku vydrz. Takze asi aj nepriamo potvrdila, preco sa do toho sexu so mnou az tak nehrnie. Viem, ze urologovia predpisuju tabletky na predcasnu ejakulaciu v podobe nejakych antidepresiv, ale zas ak mame styk 2-4x za mesiac, tak sa nechcem pchat takymito svinstvami
Skusim kupit tu MACU a uvidime. :)