13 dňová diéta začiatok 9.4.2014

patriciaaa

Ahojte :-) da sa este pridat? Ja by som tiez potrebovala nieco zhodit. Inspirovali ste ma. Bojim sa toho mliekoveho dna, ale ked sa vam zadarilo snad to zvladnem aj ja . :-) zacnem od zajtra, po ceste z prace som si liter kupila. Mam 175 cm a 77 kg. Chcela by som dat dolu aspon 5 :-)

Henii

tanaxxx, ahoj, tak urcite ti po mliekovom dni trochu splasne brucho :) ja mam zase dnes take krce, neviem asi mi nesadla strava :)

urcite schudnes 6 kil, aspon co som citala ine diskusie ohladom tejto diety, tak schudli 5kil a viac :)
takze dufajme ;)

no my mame este stale velkonocne zvysky jedal, je hrozne sa na to pozerat, tak snad tu rodinnu oslavu vydrzis :) a ked nevydrzis tak budes pokracovat v diete na druhy den :)

Tak sa drz, dnes som celkom vydrzala dietovat, uvidime zajtra :) ahoj.

tanaxxx

Ahoj Henii, menim si prezyvku zo "schudlasom" na "tanaxxx".

Prave som v polovici druheho dna, ranajky som nestihla, tak som mala ako prve jedlo desiatu. Pred chvilou som dojedla kuracie prsicko dusene na pare. Ja neviem, ci si to len namyslam, ale fakt mam pocit, ze mam plochsie brucho :D Super pocit!!! Odvazim sa az v piatok rano, moj ciel je dat dovtedy aspon 2 (idealne 3) kilecka dole.
Inak mam 170 cm a 66 kg. Mat tak 60, to by bolo uplne super. Verim, ze sa k tomu po dvoch tyzdnoch priblizim.
A hlavne dufam, ze odolam vsetkym nastraham (v piatok mame narodeninovu oslavu, bude to tazkeee)

Henii

ahoj, vazila som sa ano :) takze podla toho som si vytycila ciel 4,2kg :) po mliekovom sa odvazila, tak schudla som 0,6kg zatial :)
Tak ja som nepila nizkotucne mlieko, no a trosku som ochutnala zo syru.
Dnes vymenim za tvaroh jogurt, ale inac vsetko budem jest tak ako je v jedalnicku :)
no tak ked tam mas posun casu, tak to mozno este spis :) tak sa drz, vecer napisem :) ahoj

schudlasom

Henii, vazila si sa pred nastupom na dietu? Ja ano :):):)
Momentalne som na prvom dni. Mam za sebou ranajky, desiatu a obed. Vsetko po pohari mliecka. Z nizkotucneho ma naplo, musela som si dat plnotucne (dala som si 200 ml namiesto 250 ml). PS: zijem v krajine s casovym posunom, som 8 hodin pozadu oproti tebe :)

Henii

s malickymi ochutnaniami syra, som vydrzala mliekovy den, tak sa uz tesim na zajtra a na jedlo :) moj ciel je schudnut 4,2 kg.
Pridajte sa.

Henii

Dobre super, tak od zajtra zaciname.

Tak uvidime, ci to bude dobra dieta, ten prvy den odradi kazdeho asi :)
Ale potrebujem nieco take po dnesku, po tych kolacoch.. Drzte sa, zajtra vecer napisem, ako som to zvladla :)

schudlasom

Ahojte, aj ja som pri tejto mliecnej diete dala dole 7 kg. Vsetci mi vtedy chvalili postavu a ja som bola neskutocne stastna. Naspat sa mi vratilo len 1 kilecko. Pre mna osobne - super dieta. Jasne, ze ma milion odporcov, lebo nie je vyvazena a zdrava a mlieko vseobecne je podla mnohych zle, ale kto surne potrebuje dat dole zopar kil, toto funguje.
Tuto dietu som drzala asi pred desiatimi rokmi, tusim je najvyssi cas si ju zopakovat :)