13 dňová diéta začiatok 9.4.2014

Henii

Ahojte dievcata,
tak vidim na sebe, ze je to tazka dieta, kedze ju porusim :) a diety sa nesmu porusovat :)

teraz po tych vsetkych chutiach, dnes musim vydrzat hociktory den s tych dni v dietnom jedalnicku :) musim stiahnut zaludok :)
akosi nemam teraz motivaciu :( ked idem porusit dietu a zobrat si nieco z chladnicky, tak ta chut je silnejsia ako byt chuda :( ach jaj.No ale aspon vam tu mozem slubit, ze dnes urobim vsetko preto aby som vydrzala ;)
drzte sa.

Vall8

naughty
ahoj :) ja mam tiež dneska 2 deň no a termix máš pravdu je bieda :/ ale spravila som si aj čaj bez cukru a pijem aj veľa vody :) ináč čo kuracie mäsko bez soli bez korenia??? ako ho pripravíte???

patriciaaa

Tak smutna sprava :-( vcera som neodolala vecer mlademu hrasku a cesnakovemu posuchu. Ach jo :-( :-( :-( bola to velka skuska. Dnes si musim davat pozor :-/

Vall8

patriciaaa ďakujem :)

No tak pomaly deň za mnou a som hrdá že som to dala viem že je to prvý deň ale zdal sa pre mňa dosť ťažký... no a zajtra už zeleninka a mäsko :) teším sa! :) baby držte sa pekný večer! :)

tanaxxx

Nejdem od prveho dna, pokracujem dnes siedmym dnom a ked bude treba,tak si tu dietku jednoducho o jeden tyzden predlzim. Tiez sa mi paci a citim sa pri nej fajn. A hlavne aj napriek tym prehreskom sa citim lahsia :):):)

patriciaaa

Tanaxxx a zacinas od prveho dna? Ja sa dnes celkom drzim aj ked si chody niekedy musim prehodit. Som ale rada, ze nie som z tejto diety unavena a vlastne ani hladna :) fakt je, ze sa vyhybam cukrarnam a podobne. Problem je, ze sa neviem napit vody a pijem sladene. Ale od dnes ji citronova vodicka na rade :) :) zajtra sa odvazim. Drzme sa a do schudnutia!!!!

tanaxxx

Kocky, ja som to cez vikend pokaslala :( Je pondelok rano a s novym a pevnym odhodlanim pokracujem. Prajem nam vsetkym uspesny tyzden :)

Vall8

Ahojté :) tak ja dnes tiež začínam :) uvidím ako to dopadne, teším sa celkom :) no tak baby držme spolu!!! :)