13 dňová diéta začiatok 9.4.2014

tanaxxx

Dakujem Henii :) som teraz brutalne namotivovana a dnes som teda odstartovala opat tu 13.dnovu dietu. Teraz, ked si pisem ten blog, chcem dosiahnut dobry vysledok, aby som mohla byt zivym dokazom pre dalsie baby, ktore vahaju. Viem, ze jednorazove kratke diety este nikomu nikdy nepomohli, ale tato dieta je pre mna nieco viac, kedze uz raz u mna zafungovala. Ty si zacala uz s dukanovou? Ako sa ti s nou dari?

tanaxxx

Dakujem Henii :) som teraz brutalne namotivovana a dnes som teda odstartovala opat tu 13.dnovu dietu. Teraz, ked si pisem ten blog, chcem dosiahnut dobry vysledok, aby som mohla byt zivym dokazom pre dalsie baby, ktore vahaju. Viem, ze jednorazove kratke diety este nikomu nikdy nepomohli, ale tato dieta je pre mna nieco viac, kedze uz raz u mna zafungovala. Ty si zacala uz s dukanovou? Ako sa ti s nou dari?

Henii

ahoj tanaxx, stranka vyzera pekne, len teraz idem drzat duaknovu dietu chvilku kym sa mi nestiahne zaludok. ale stranka velmi pekne vyzera, a nejak extra nemusis chudnut ;)

tanaxxx

vytvorila som blog, kde si chcem zaznamenavat svoje (ak mi to dovolite, tak aj vase) uspechy pocas chutnutia. Mna osobne vzdy viac motivuje,ked vidim realne fotky PRED a PO. Co vy na to? :)
chudneme.weebly.com

Henii

ahoj. citam same pozitivne vysledky :) no ja skusim na tyzden prejst na dukanovu, alebo aspon na 4 dni.. lebo sa mi uz dlho nestalo, ze som taka nedisciplinovana :) naposledy ked som drzala dukanovu som vydrzala, ale potom ma uz omrzela, a teraz pri mliecnej by som len jedla sladke a jedla :)
no ale zrejme budem tu stale pisat, aj ked budem inu dietu drzat, ale podpora sa zide :)som rada.

patricia mas tu stale podporu odomna, zacni od pondelka naplno, ale slo ti to pekne, co som citala diskusiu :)

drzte sa. fuuu zajtra to bude tazke, vsetci doma, vsetci budu pred nami jest :) drzte sa zatial.

patriciaaa

Čaute
Tak ako sa držíme? Ja celkom OK, len v práci sa mi nedá vždy pravidelne sa najesť. Ale v jedálni som si dala len šalát - grécky, takže v pohode. Doma termix a trošku z údenej makrely. Do večera už len zeleninku, prípadne mlieko.
Ja som sa rozhodla, že tento týždeň budem mať taký nastavovací - vychytám si mušky čo netreba robiť a potom začnem naplno a bez porušovania. Nenastavíme sa tak, Heni, Vall...? Aby sme potom išli všetky narovnako? Lepšie sa budeme motivovať. Tak budeme mať 20 dňovú diétu a nie 13 :) :) :)

Vall8

Ahojté tak dneska 3 deň :) zatial to ide :) včera som to kus porušila s tým že som si dala viac zeleniny ale mýslim si že to je v pohode :)
ešte som sa nevážila ale cítim sa skvele :) baby držte sa !!!! :)

patriciaaa

Ahojte dievcata. Ja som vcera v zasade vydrzala, dala som si len o nieco viac zeleninky. Cez den som nemala vela moznosti na pravidelnost, ale neporusila som. Ten pocit dnes stji za to. Rano som uzila 1tbl chromu - normalne vyzivovy doplnok. Chute som nemala a islo to mam o 2,5 kg menej :-) Heni, je to tazke, ale asi aj preto, ze porusujeme :-( ono je to urcite spravne nastavene tak, aby sme necitili hlad.ale tak sa ucime a bojujeme :-) mna motivuje toto slniecko a sukne do ktorych sa nezmestim :-) :-)

Henii

patricia, to nic, ako si potom vydrzala cely den vcera?

Val, naughty, super ze uz mate mliekovy den za sebou,. drzte sa! a co sa tyka maska bez soli, podla mna to az tak striktne netreba dodrziavat. mozes trocha soli.