Panic - depresia, beznaladovost

Príspevok v téme: Panic - depresia, beznaladovost
Flaarik

Ahoj mam 21 rokov hnusny vek, byt panic mal som o to prist na strednej skole, neni to nic o co by som mal stat. Problem je ze ked som na strednej pocuval tie temy ako mal kdo sex, len to vo mne prehlbovalo totalnu zlobu, k tomu ze ja nemozem mat to co ostatni a to pravidelny sex. Samozrejme cele 4 roky ma len v triede ignorovali nic nove. Vidim to tak ze zomrem ako panic, bezdetny nikdy nezadany, chyba mi v zivote nejake vzrusenie.

Kazdy je zadany len ja nie ako vidim, a to vypadam celkom dobre, vypadam na 15 rokov a mlado dbam o seba. Nechodim na ziadne ozran festivaly, diskoteky ani nic podobne. Chodim do kaviarne restauracie, kde sedim sam ako dement. Ak sa niekdo chce pytat ci mam kamaratov mam ich 0. Mam absolutnu depresiu s toho ze som panic, nemam naladu hladat pracu, co tam najdem nic sproste peniaze ma stastnym neurobia. Chcem mat sex ale zo stetkou spat nebudem mam svoju uroven. Neviem preco by som mal za to platit, verim ze som v tom dobry ale dievcata ma skusit nechcu ich problem maju skodu.

Tuto v TN a okoli alebo v BN asi neni normalneho dievcata vygebrene a diskotekove ja nepotrebujem co my daju na hajzloch v pajzli na take ja nie som. Nepijem a nefajcim neznasam to.

atTheVillage

No to je vaša mentalita kto nepije a nefetuje je proti vám ste majstri sveta..presne tak to celé vo vašej diere vyzerá..Darmo alkohol robí z ludí majstrov.Samý inteligent ale len na vašej úrovni gadžovina.

Dilinkabet

Zadané špiny sedia doma doma a v lahůdkach.Alko alko alko alko fet fet fet iba samý športovci.Ta mentalita neeee..hehe

benedick50

Kúpil som fleshlight a velký vibrátor pre Idu ale je dosť vyťahaná ťakže mi vynadala do blbcov že čože také malé velkosti.Najlepší bude baklažán.Robotu nemám ani nehladám viem že výzorovo som sám o sebe čudo.Sedím iba doma ako mentol sem tam si pozriem gay filmy ale chcek by som aj homosexuála nie len prostitútku.Vek na úspech 0 bodov ruky nešikovné IQ pod psa no čo mám robiť.

Flaarik

Marec, je kúpim si materialne veci, ale čo sa stane ďalej okrem jednodňovej dovolenky? Nezadany som stale, nevadi pokecam tu sam zo sebou no a co je to tu len ignoracia

Flaarik

Februar sa blizi k zaveru, nezmenilo sa stale nic, praca nanic, a ze v praci sa da najst dievca isto ne, geriatria to volam tam. Kamaratov nemam, to sa tiez najst neda v meste kde byvam, ozranov a take socky neznasam. Takze mimo jedneho utorku chodim do TN hrat spolocenske hry, tam su lide na urovni. V meste kde byvam, mimo prace nechodim nikam nema to zmysel, vadia mi tu ozraty lide a vulgarny.

Flaarik

V poslednej dobe strácam motiváciu, jedine hmotné veci ma jedine držia v práci. Neznášam zadaných vadia mi, tak radšej mimo práce ani nevyjdem z domu. V patek s prace príde, zastrem a nejdem nikam. Zadané špiny chodia chlastat

Flaarik

Ako len žiť bez sexu, kupujem si dráhe veci ako telka atď, hry, chodím do klubu spoločenských hier, ale i tak som dobre nervózny