Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

zufala

No krasny den prajem vsetkym,vidim,ze sa vas tu vcera vela neobjavilo,asi bolo veselo ha,ha.My sme este u krstnych,po obede sa poberieme domov.Tak oddychujte,pa.

zufala

Ahojte babulky,o chvilu odchadzame ku mojim krstnym,budeme silvestrovat u nich.Takze vam uz teraz chcem popriat krasneho Silvestra,vela stastia,lasky,pracovnach uspechov a hlavne zdravicka do noveho roku.Drzim naozaj vsetkym palce aby bol pre nas tento rok lepsi po vsetkych strankach.Majte sa a neprezente to s oslavami.Ja nastastie som abstinent.Cmuk.

kajka

ooo si zlatíčko.veď ty dobre vieš ako pomôže povzbudenie. Dobre nebudem sa tak sledovať. Toto boli moje najdepkovejšie Vianoce. Už aby začali ordinovať lekári. Všetkých pobehám ako striga na metle. A dúfam alebo verím? že bude všeko ok.

ooo

kajka ahoj, soravia tu asi nie je, tak ti odpíšem ja. Určite nemáš rakovinu kostí, my sme si tiež nahovárali neviem čo a stresovali sa tu. Pri tetánii je milión prejavov, u každého iné, lebo psychika môže vytvoriť neuveriteľné problémy. Čím viac budeš v depke a čím viac budeš nad tým rozmýšľať, tým sa budú tvoje problémy prehlbovať. To ti aj dievčatá iste potvrdia. Skús robiť čokoľvek, len sa nesleduj a nemysli na to, mám s tým osobnú skúsenosť, takže viem o čom hovorím a viem do akých stavov môže človeka dostať, keď rozmýšľa, že čo všetko mu môže byť

kajka

soravia a nemala si aj takú zvláštnu bolesť nôh? Neviem ako to vysvetliť, raz cítim tupú bolesť v kolene, potom na píšťale, slabosť nôh, pichanie ktoré prechádza po celom tele. Je to ako keby ťa namočili do sklennej vaty.Vieš, už mi depka pracuje na plno a domýšľam si že či to nemôže byť rakovina kostí. Uf

ooo

aj na tejto stránke je o tom, je to zápal štítnej žlazy, chronická choroba, celožitovná medikamentózna liečba, proste chýba hormón štítnej žlazy, nič moc

ooo

dievčatá, tak môj endokrinológ mi poslal poštou výsledky a zistili sme, že mám autoimunitnú tyreoiditídu... takže uf, možno sme prišli na koreň problému, aj kď po tých rokoch už ani neverím tomu, že to je také jednoduché...