Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

zufala

OOO ja zdobim stromcek vzdy az na stedry den doobeda,pritom mlsam a pozeram rozpravky.Dnes sa pripravuje salat a vsetko ostatne,ryby az zajtra.Prave som konecne doupratovala.Brat s muzom su v kuchyni a chystaju.Treba si pracu rozdelit.Do vsetkeho nam asistuje maly,no je to vesele.Co sa tyka kolacov,tak sme ich podostavali vela a este nam dnes donesu dalsie,takze ja naozaj nemusim piect.Prajem prijemny zbytok dna a ako pises,prec so zachvatami a uzivajme si sviatky.

ooo

ja mám posledný koláč v trúbe a ideme vyzdobiť s Peťkom stromček a už len pohodičkujeme :) Pekný deň babule a žiadne záchvaty, jasné!!! Zákaz platí na celé Vianoce!!!!!!!!!!!!!

zufala

Ahoj ooo,nas o chvilu caka velky potravinovy nakup a ak nieco este zbadame,tak si to dame pod stromcek od otca,ktory nam da koruny.Zatial pa a pekny den prajem.

aloe

sisa5: veľmi dobré skúsenosti mám s BIOPTRONOM.Aj prírodné produkty vedia pomôcť, len ich treba užívať dlhodobo.Bližšie info:duratnakatka@zoznam.sk

zufala

Ahoj ooo,v noci muz na mna vyletel a odisiel spat na byt.Spal na krabiciach.Rano sme si to vydiskutovali.Uz je to o.k..Potom sme isli do Incheby na vianocne trhy a konecne sme nakupili na vianoce.Teraz upratujem a pobalila som darceky.Zajtra sa idu robit nakupy potravin a este sa nieco ulozi.Maly isiel neskoro spat a tak bude dlho hore.Este ho idem okupat.

ooo

ja by som ho zabila... ešte takto pred sviatkami to pokašlať... ja som hrozne radikálna v takýchto veciach, veľmi asertívna som sa naučila byť... Ahaa, takže saláma :) My sme práve boli kúpiť vianočný stromček, taký tučko je to, ale hrozne chutnýýýý :-) Ivanka a ty si zas na tie darčeky nebola? No čo sa budete na seba pozerať na Štedrý večer? xixi

soravia123

hmmh, ja som to dala do alobalu- bola to taka masa- aj oriesky, postruhala som tatranku, zele mackov a potom som vyformovala sulok- salama a ono to bude tvrdnut a potom krajat ako kolieska..
zufalka, drz sa a klud pokoj a krásne vianoce- chlapa to prejde..