Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

myis

Lenik, chapem, uz musis mat toho plne zuby, ja sa niekedy tak zamyslim a poviem si, boze ak mam tak trpiet cely zivot, je mi tiez do placu. Ale neboj, bude ti lepsie zlaticko

zufala

Ahojte kocky,ani neviem co to spustilo,proste sa mi chcelo plakat.Dnes na spolocnom sedeni zase.Mozno je dobre,ze to vsetko co je v mojom podvedomi a tazi ma dam von.Tie moje stavy su stale dost silne a nie som sama schopna existovat.Myis to je super,ze uz mas pohyby,tesim sa s tebou.A ty ooo si uzivaj bytik.Som nejaka teraz precitlivena,muz je na taj sluzobke,myslim na maminu a som vycerpana.Neviem naozaj dokedy budem vladat takto trpiet.Majte sa krasne,pa.

ooo

Lenka a prečo si plakala? Niečo zlé sa deje či ako? Cítiš sa zle? My sme tu vo svojom novom bytíku, máme sa fajn, moje stavy, keď som mimo a je mi na prd úplne ignorujem a tak zasa odídu... teraz nás aj s priateľom drapla akási viróza alebo čo, aj naši kamaráti sú chorí, takže vtipné :)

zufala

Ahoj myis moja,stále sa necítim dobre.Dnes som sa pred psychiatrom rozplakala.Je to dlhodobá liečba.Nevládzem.Ty sa pochvál co robi mala,uz sa hybe?

zufala

Ahoj Vlamonka,to je neuveritelne.Ale hlavne,ze sa prislo na problem a bude sa s tym nieco robit.Drzim ti palce a prajem skore uzdravenie.A ostatni kde sme?

Vlamonka

Ahojte baby..strasne dlho som tu nebola , nemohla som..bolo mi blbo...Viete co? nakoniec som sa dozvedela , ze nemam ani tetaniu ..ani PP..ale som neprelezala chripku a ta mi sadla na srdce , nasledne na pluca a zaludok , takze zbytocne som brala lieky a podobne...mam poskodene srdce , teraz beham po nemocniciach a len dufam , ze sa z toho dostanem , tak vam drzim palce a majte sa krasne..papapa

siki

Ahoj RNG, odporucil si mi tvoje prírodné produkty: 5 HTP a St. Johns Wort, ale nemôzem to nájst v Tvojom cenníku, prosím ta, mohol by si mi napísat, kolko stojja? Dakujem ti za skorú odpoved. Siki

ooo

No sme ako blázni, lietame hore-dole, z jedného bytu do druhého, tu balíme, tak vybalujeme, skladáme nábytok, umývame a tak stále dookola. Od zajtra tam chceme definitívne bývať, aj keď ešte je to v provizórnom stave, ale nech. Už budeme radi, keď sa zastavíme, zase bude čas aj na niečo iné