Tetania

Príspevok v téme: Tetania
sisa5

Dlhšie (pol roka) chodím po lekároch. Zvyšoval sa mi tlak a mala som aj chvíľami búšenie srdca (tep 170)sprevádzané závratmi. Nebolo to vždy spolu aj búšenie, tlak, závraty, iba niekedy. Stále ma pobolieva ľavá časť hrudníka, rameno a lopatka. Pred menštruáciou 1-2 dni to bolo horšie. Neskôr sa mi to zhoršovalo v čase ovulácie. Výsledky gynekológie sú negatívne. Vyšetrením štítnej žľazy zistili autoimúnnu tyreoditídu bez liečby. Čo sa týka chrbtice odblokovali mi dva stavce. Neurológ mi predpisuje lieky Myolastan, Guajacuran, Xanax, a dlhodobo Ronal. lieky neužívam. Chodím na akupunktúra a stav sa mi trochu zlepšil. Chcela by som vedieť, či má niekto skúsenosti s tetaniou. Totiž test na tetaniu som mala pozitívny. Lekár mi povedal, že je to narušenie pH v krvi alebo organizme a je potrebné hlboké dýchanie alebo dýchanie do sáčku. Lieky vraj na to nie sú. Aj moje zdravotné problémy môžu byť z toho. Má niekto s touto "chorobou" skúsenosť? Ako sa dá stabilizovať, pripadne odstrániť napr. bylinami, cvičením,...? Pýtala som sa, či by mi pomohol psychológ. Vraj nie. Tlak a tep mám sem tam skákavý, raz vysoko a raz trochu nižšie. Ďakujem
---------------------------
www.zdravie.sk

[zruseny12]

bola som na zivej kvapke krvi tam mi zistili,co mi chyba ake vit.a miner.tak ich beriem a sa mi to dost zlepsilo,ale musim aj cvicit,natahovat svaly...a mozem povedat ze je to dost zlepsene,ale do povodneho stavu to uz nikdy urcite nedam...

[zruseny12]

tak potom neviem...aky je vlastne problem...tetania je zahadou asi aj pre lekarou,ja sa snazim s nou bojovat sama,sice vela mim pomohol jeden lekar z altern.ale keby som sama nezacala ktovie kde som dnes...tak prajem vela stastia...

dodga777

praveze ja mam krv v poriadku, tak neviem co stale mali a teraz som sa pytala mojej obvodnej a ona povedala, ze vklude mozem, ze len treba potvrdenie od neurologa ze to nie je problem, ja sa v tych lekaroch uz ozaj nevyznam, nech si nechaju...ocividne maju vela krvi :D

[zruseny12]

dodga,vies ta tetania je asi velmi neznama pre lekarov,je to asi choroba dnesnej doby...a len sikovny lekar ju na pacientovi spozna...ja som mala to stastie,ze ju spoznal...

dodga777

no robila som pracu na temu tetania a viem o nej az az ale s tymto som sa nestretla...pri darovani krvi pozeraju na to hlavne ci nemas poruchy zrazanlivosti a tvorby krvi a cukor, cholesterol a zelezo o ostatnych prvkoch a mineraloch ani slovo tak preto sa pytam :)