Caste budenie v noci a nespavost

Príspevok v téme: Caste budenie v noci a nespavost
Lulu2011

Chcela by som poprosit tych, co zvitazili nad nespavostou, nech mi daju nejake rady, lebo som uplne na nervy, zaspim totalne vycerpana, ale o 2-3 hodiny som hore a bdiem, takto som dnes bola hore od 2hej v noci :(( som samozrejme rozobrata cez den, deralizovana, unavena, je mi tazko, nervozna som, so spankom mam uz problem dlhsie, nepridava mi ani robota, v ktorej je fakt, ze hrozne, prosim neradte mlieko s medom a pod. :) fakt nejaku dobru meditaciu, alebo neviem, kedysi som brala Hypnogen, ale budila som sa aj po nom, chcela som sa aj opýtat, ci mate skusenost s melatoninom a tryptofanom, ci dlhodobe uzivanie moze aspon trochu nespavost zmiernit, dakujem

Lulu2011

Didii - a vies, ze sa o to zaujimam? :) lebo mam aj potravinove alergie, zial ked som zacala s raw aspon teda zo 70% lebo cisty nikdy nebudem...mala som krce, ja mam na vacsinu ovocia a zeleniny alergiu...takze neviem co s tym :D ale viem si predstavit, ze aj to jedlo co konzumujeme nas moze nicit, tomu verim a ako dlho si raw?

Didiii

rok som nevedela spávať rovnako ako ty, zaspala som unavená ako mucha , po zaspatí každé 2-3 hodiny hore,uplne bdelá,ako keby som už bola vyspatá... potom som zaspala a a zase... z toho dôvodu som spávala 11-12 hodín denne a aj tak som bola ako troska...Pomohol mi prechod na 80-90 % raw food , po mesiaci už spávam ako bábätko,stačí mi spať 7 hodín a som ako rybička :)

Lulu2011

ja radim kazdemu bez zavazkov, nech po skonceni skoly zdrha, kym moze, pokial nema teple miestecko v statnej sprave a zdedeny byt, v zahranici sa otuka a ked sa bude snazit aj zarobi, aspon ta drina bude mat nejaky vysledok

kuko2

Hm a vyzera to, ze to tu, na Slovensku, bude len horsie a horsie ...
A dnesni mladi si casto neuvedomuju ake je dolezite sa poriadne ucit, vediet co najviac jazykov a potom sa snazit rychlo dobre uplatnit. Myslia si, ze nejako len bude ... ze pride niejaky zazrak ... lenze zazrak je to, ze maju rodinne zazemie, pri ktorom sa mozu pripravovat spokojne pre zivot ... a ziaden iny uz nepride ...

Lulu2011

kuko - ved to, teraz sa maju dobre len téí, co podedili byty od rodicov, ti mozu sladko spat :D my ostatni az tak nie...si pamatam, ked sme vzali hypoteku 2 týždne som nespala od strachu ci zvladnem do dochodku to tahat, ten strach mam doteraz, ale prinajhorsom clovek skoci pod vlak, keby nieco :D

kto vedel, co caka rocniky 80...deti zmien...nikto...keby som vedela aka apokalypsa nastane, kupim byt v 20tke ked boli po 200 000 - 300 000 sk...kto vedel :(

kuko2

Hm, ano, zije sa tu, na Slovensku, tazko, ked chyba zaklad trebars od rodicov. Zacinat tu uplne od nuly je casto sebaznicujuce. Kym je clovek mlady este sa to da, najprv poriadne zamakat a potom si to uzit. Ale ako starneme, musime uz rozmyslat inak, Zit tak, aby sme z toho zivota mali nieco prave teraz ... nieco, co nam priebezne bude davat energiu do dalsej prace ...