Caste budenie v noci a nespavost

Príspevok v téme: Caste budenie v noci a nespavost
Lulu2011

Chcela by som poprosit tych, co zvitazili nad nespavostou, nech mi daju nejake rady, lebo som uplne na nervy, zaspim totalne vycerpana, ale o 2-3 hodiny som hore a bdiem, takto som dnes bola hore od 2hej v noci :(( som samozrejme rozobrata cez den, deralizovana, unavena, je mi tazko, nervozna som, so spankom mam uz problem dlhsie, nepridava mi ani robota, v ktorej je fakt, ze hrozne, prosim neradte mlieko s medom a pod. :) fakt nejaku dobru meditaciu, alebo neviem, kedysi som brala Hypnogen, ale budila som sa aj po nom, chcela som sa aj opýtat, ci mate skusenost s melatoninom a tryptofanom, ci dlhodobe uzivanie moze aspon trochu nespavost zmiernit, dakujem

Lulu2011

kuko - ja nie som hrabaci typ :( makam, lebo inak by sme boli na ulici, splacam hypoteku a nie je to sranda, 2 x do roka si musim vziat volno pn z vycerpania, lebo nevladzem udrzat ani ceruzku v rukach, vtedy vacsinou spim a naberam energiu...som otrok tejto spolocnosti, casto snivam, ze odidem z tohto konzumneho sveta do nekaje chatrce v Thajsku a vsetko sa vy...a budem zit len tak, co den prinesie :D

kuko2

Clovek musi mat aspon tie sny ... a cas a chut ich snivat ... zivot nemoze byt len o zarabani penazi a ziskavani majetku ... a potom pride choroba z prepracovanosti, uvedomenie si strateneho zivota a depresie ...

Lulu2011

kuko - to si trapil presne..treba mat inspiraciu a motivaciu zit..ale na zitie ani nie je cas...a potom telo strajkuje, lebo nie je stastne

kuko2

Myslim, ze to trosku poznam. U mna bol problem zaspat kvoli myslienkam. A budil som sa na zle sny ... cely spoteny ...
Hm, chcelo by to pred spanim pocitit i nieco prijemne, napr. dobry film, knihu ... ja viem, ze nie je na to cas, to sa potom fakt zle zaspava ... neda sa cely den driet a trapit sa od rana az do noci a potom spokojne spat ... treba mat i inspiraciu pre prijemne snivanie ...

Lulu2011

kuko skusim...teda..niekedy cez vikend nech viem co to so mnou urobi :D

inak teraz mam taku fazu, ze spim, teda zobudim sa v noci to je uz moj standart najskor, ale zaspim naspat, len proste som nadmieru vycerpana, posledne dni, len robota domov, robota, nevladzem uz tahat pracu do vecera, potom pridem domov a z tých vzruchov a co clovek cely den zazil tiez nevie hned ist spat ked pride o 22tej domov a rano ma opat vstavat a ako prislo to teplo je to horsie...ja trpim okrem toho uzkostami, takze mi to nepridava

kuko2

Podla mna sa budis taka unavena a si cely den dolamana prave preto, ze si nevyspata. Ak si das napr. o 20:00 ten kusok Frontinu a hned zalahnes, rano urcite stanes vyspata ... ale dobre by pomohlo si este pred tabletkou pocvicit a dat si fajnu sprchu ...

Lulu2011

kuko frontin mam :) este som ho neskusala...dal mi ho dr. len sa bojim, ci nebudem rano po nom ospala, ja mam celkovo aj problem s tym, ze sa rano casto budim v stave ako zbity pes, som unavena, deralizovana, pol dna v praci zivam, potom sa nejak preberiem, su dni, ked to clekom zvladam a potom pridu dni, ked fakt len s vypatim sil, k dr. chodit zbytocne tí aj tak nic nevymyslia