Caste budenie v noci a nespavost

Príspevok v téme: Caste budenie v noci a nespavost
Lulu2011

Chcela by som poprosit tych, co zvitazili nad nespavostou, nech mi daju nejake rady, lebo som uplne na nervy, zaspim totalne vycerpana, ale o 2-3 hodiny som hore a bdiem, takto som dnes bola hore od 2hej v noci :(( som samozrejme rozobrata cez den, deralizovana, unavena, je mi tazko, nervozna som, so spankom mam uz problem dlhsie, nepridava mi ani robota, v ktorej je fakt, ze hrozne, prosim neradte mlieko s medom a pod. :) fakt nejaku dobru meditaciu, alebo neviem, kedysi som brala Hypnogen, ale budila som sa aj po nom, chcela som sa aj opýtat, ci mate skusenost s melatoninom a tryptofanom, ci dlhodobe uzivanie moze aspon trochu nespavost zmiernit, dakujem

Lulu2011

sponka - ja sa snazim zdravsie jest teraz, neplechu robi aj lepok, vylucila som pecivo a uvidim, co dalej, ci sa to zlepsi chcem vydrzat aspon mesiac a tiez sladkosti, mam pocit, ze stav sa zhorsil, lebo telu chyba droga :) ale musim to vydrzat! len co s natlakom a stresom v praci :( to neviem...

sponka

Presne som mala take stavy ako ty a mam ich dodnes v menšej miere od kedy beriem detox pripravky.Jednoducho sa nezlostim a dospavam aj cez deň keď sa da.Benosen mi nepomohol,dokonca lieky na spanie mali opačny učinok.

Lulu2011

sponka - tak ked je funkcia normalna, mne brali nedavno krv aj som bola na ct na kompletku krku, ni c s nou nemam, s tou mojou nespavosotu a budenim, som sa dopracovala k takej migrene s uaroru ze dovidenia :(((

cantsleep - to je blbost, zbytocne si budem mnieco take prikazovat, ked ten spanok je aj tak taky, ze po dvoch hodinach pozeram okolo seba vyspata a rano som mimo, chcela som nejaku konstruktivnesjsiu radu

no nic skupim benosen, a lebo nieco na ten sposob :(

cantsleep

ja som na tom so spankom podobne... zistil som ale ze pomaha taka zvlastna vec a to prikazat si, ze nesmies zaspat, ako keby si mala nocnu hliadku:D ono to ma taky zvlastny efekt ze ked si z nespania spravis povinnost, tak zrazu zaspis:D ale asi to tiez vyzaduje urcite specialne vnutorne nastavenie k povinnostiam ako mam napriklad ja, tak u teba to nemusi fungovat...:D

sponka

Uzly ja mam,ale funkcia je normalna.Odmietla som Eutyr.Takže možno mam a ja kvoli tomu problem so spanim, neriešim už.Extrasystoly som aj ja mavala.

Lulu2011

no vsak aj mne sa to strieda, ale takez, ze zaspat a zobudit sa az rano a ni nepoznam :(( ked mam viac blbých noci za sebou, mam extrasystoly, hnacky, triasku, nie je mi dobre

sponka

Ano,pomohlo mi neriešiť nespavosť.Dospať o to kvalitnejšie na druhu noc.Prešla som si oblbovakmi a je to na figu všetko.......