Caste budenie v noci a nespavost

Príspevok v téme: Caste budenie v noci a nespavost
Lulu2011

Chcela by som poprosit tych, co zvitazili nad nespavostou, nech mi daju nejake rady, lebo som uplne na nervy, zaspim totalne vycerpana, ale o 2-3 hodiny som hore a bdiem, takto som dnes bola hore od 2hej v noci :(( som samozrejme rozobrata cez den, deralizovana, unavena, je mi tazko, nervozna som, so spankom mam uz problem dlhsie, nepridava mi ani robota, v ktorej je fakt, ze hrozne, prosim neradte mlieko s medom a pod. :) fakt nejaku dobru meditaciu, alebo neviem, kedysi som brala Hypnogen, ale budila som sa aj po nom, chcela som sa aj opýtat, ci mate skusenost s melatoninom a tryptofanom, ci dlhodobe uzivanie moze aspon trochu nespavost zmiernit, dakujem

Lulu2011

ja to mam asi z nervov, su noci ked spim celkom ok a su noci, ked sa budim, mavam casto tazke sny, ked zaspim a spim dlhsie neprerusovane

pecen mam ok, aj podla biochemie aj usg

redka

a budis sa stale priblizne v rovnakom case? moze to znamenat problem nejakeho organu.. skus si pozriet nieco o organovych hodinach...

speedo

Najlepšie pri nespavosti je levanduľový čaj, prípadne večer pred spaním si dať pohár mlieka s lyžicou medu. Do týždňa sa vám upraví spánok. :D

Lulu2011

tryptofan je prirodny :) hypnotika tiez brat nechcem, oni zaberu, ale co bez nich? byt zavisla? :( hypnotika som brala najdlhsie cca 4 mesiace, dali mi ich k antidepresivam, tobola "pecka" to neslo spat vobec, ako mi tie lieky spanok blokovali

sponka

ja už keď počujem o liekoch ako su hypnotika a sedativa tak sa mi zvyši adrenalin.Mam skusenosť s mamou ta by už nebola nažive ,keď nezakročim nie jej vinou.