Partner na urovni - skúsenosti ?

0vecka

2 pompiKolacik ale chodi len ak je z hornej dolen kde v okruhu 100km zije tak 20 000 ludi tak je mozne ze ne ak byva napr v BA tak skoro urcite tam ten "pravy" je...

pompiKolacik

Ked ma baba konto bez fotky znamena ,ze ju unavuje ta "pestrost chodov" ktora sa jej ponuka a ktora je v skutocnosti casto klamliva - proste prazdno ,absencia ludskosti
Unavena ..... a bodka. Spokojny ropny zdroj !
Ovecka
ako si to pekne napisal . Mozno mas pravdu ,ze ziadny vhodny na net nechodi ... fuuuu no
Budem datelinke drzat palce ,aby nasla toho .... ;)

datelinka11

Som normalna baba. Ci som pekna? To musia posudit ini :) Na pokeci mam fotky realne. No ohlasuju sa mi tam cca 20r., alebo aj v mojom veku, co chcu iba flirt.
Chodim do spolocnosti, ale tazko tam cakat na niekoho, ze ma pozve na kavu. Pochopia ti, co maju nad 30r. ako ja

Sejla

Keď sa za zoznamku platí, aspoň má dotyčný istotu, že ten, koho tam stretne, má vážny záujem niekoho spoznať, odfiltrujú sa deti, pubertiaci, ženáči a znudení týpci, ktorí si len robia srandu.

0vecka

2 pompiKolacik netusime ako vyzera... ale je pravda ze priemerna zenska ked si niekde da svoje foto a nema nejake prehnane naroky tak ma dobru sancu najst si aj takto partnera ale horsie je to ked byva niekde v hornej dolnej kde sa v okoli proste nenachadza dost vhodnych partnerov a kolko z tych vhodnych chodi na zoznamky? podla mna je dost mozne ze ziadny.

ja som to skusil raz ked som mal asi 17 a akoze dost divny ludia tam su ...

pompiKolacik

Samozrejme 5eur je v pohode Ovecka ,ale videla som stranky ,kde sa platia neskutocne palky . Ono by stacilo ,ak je slecna .... slecna PO-hladna ,hodit na nejaku tu soc. siet dokonale nastajlovanu ,stylovu fotku ,kreativnejsiu ako tie ostatne a mas o sebe vytvorenu nejaku tu "bublinu" presne podla vasich/nasich predstav . A pochybujem ,zeby sa nenasiel nejaky ten vhodny . V tomto pripade mozes preberat a ked ti uz ta dokonalost lezie cez lebku ,da sa foto z realu a ...... "svaty gral" :)))

0vecka

2 pompiKolacik a tak ke d je nespolocenska nechodi von tak lepsie ako sediet dom ana riti a nerobit nic okrem toho ak by to bolo 5 EUR mesacne tak mi to nepride vela...