Partner na urovni - skúsenosti ?

bez_mena

Platobné podmienky

Úhradu poplatkov za zvolenú dobu členstva je nutné vykonať dopredu na bankový účet portálu PP.
Uzatvorením plateného (VIP) členstva a zadaním platobných údajov dáva zákazník portálu PP oprávnenie k vykonaniu platby.
V prípade, že dôjde k omeškaniu celkovej platby, vyhradzuje si PP právo vyúčtovat zákazníkovi celú zostávajúcu neuhradenú sumu.

Odhlásenie, automatické predĺženie, výpoveď

Odhlásenie bezplatného účtu (základného) členstva (vymazanie profilu) zákazníkom je možné kedykoľvek. Klinkite na „Môj účet“, na tlačítko „Ćlenstvo“ a pod „Informácie o mojom profile“ kliknite na „sem“.
Každá zmluva o platenom (VIP) členstve sa automaticky predlžuje o rovnakú, už predtým zmluvne zjednanú dobu trvania, ak zákazník zmluvu nevypovie počas výpovednej lehoty pred uplynutím zmluvnej doby. Automatické predĺženie zmluvy slúži na to, aby mohol zákazník využívať služby portálu PP bez nutnosti robiť akékoľvek formálne kroky, ktoré by mohli obmedziť jeho nepretržitý prístup k službám VIP. Prerušenie služieb zo strany PP, spôsobené tým, že zákazník nezaplatil poplatok za členstvo, sa nezapočítava do doby trvania zmluvy o VIP členstve, ktorá sa po zaplatení náležitej čiastky predlžuje o zodpovedajúcu dobu.
Výpovedná lehota pre riadnu výpoveď plateného (VIP) členstva končí 7 dní pred uplynutím zjednanej doby trvania zmluvy.
Výpoveď plateného (VIP) členstva nadobudne účinnosť len v prípade, že ju prevediete pomocou online formulára v záložke „Členstvo“ alebo bude doručená v písomnej forme napr. (dopisom).
V prípade písomnej výpovede Vás z dôvodu overenia identifikácie a ochrany pred zneužitím žiadame, aby ste vo svojej písomnej výpovedi podľa možnosti uviedli e-mailovú adresu, pomocou ktorej sa prihlasujete na portále PP, alebo bezpečnostný kód. Písomnú výpoveď pošlite poštou či faxom na adresu:

Po ukončení plateného (VIP) členstva sa zákazník automaticky vracia k neplatenému (základnému) členstvu a s ním spojeným obmedzeným rozsahom služieb.
Právo oboch strán na mimoriadnu výpoveď ako neplateného (základného) členstva, tak i plateného (VIP) členstva zostáva nedotknuté. Dôvodom pre mimoriadnu výpoveď zo strany PP je najmä to, ak zákazník pri prihlásení resp. objednávke a/alebo neskoršej zmene svojich údajov zámerne uvedie falošné údaje, ďalej ak opakovane poruší tieto všeobecné obchodné podmienky, aj napriek tomu, že ho PP na dodržovanie všeobecných obchodných podmienok predtým neúspešne upozorňoval (upomienka).

bez_mena

Platíš to cez internetBanking takže ako by ti mohli sťahovať peniaze? Po vypršaní platnosti skončia všetky možnosti na kontaktovanie a komunikáciu. Jediné čo ti budú posielať sú ponuky s akciovými balíkmi na viac mesiacov...
Skús urob si vlastný názor aspoň sa dozvieme aj pohľad z iného súdku...:)

MarekX

Neviem presne ale pokiaľ viem to členstvo sa ti bude predlžovať automaticky každý mesiac, pokiaľ ich mailom nepožiadaš o zrušenie. Radšej si dobre prečítaj tie ich obchodné podmienky alebo čo to tam majú. Odkial si? Nechceš ísť so mnou radšej na kávu?

datelinka11

Aj tak to chcem skusit. Je pravda, ze laska ta zastihne vtedy, ked to castokrat ani necakas ale viem aj to, ze ak pre to nieco nespravis nenajde ta len tak sama.
Nejdem silou mocou hladat vztah. Pre zaciatok mi staci, ak najdem spriaznenu dusu, dobreho kamarata s ktorym si budeme mat co povedat...
Ja som ten typ, co nechava veciam volny priebeh, co ma prist to pride. Ved dobrych kamaratov nie je nikdy dost.
Ja som len chcela vediet, ze ked si zaplatim iba za jeden mesiac a potom uz nebudem chciet, ci ma nebudu nejako otravovat a vymahat odo mna dalsie zaplatenie.

MarekX

Ja súhlasím s tým čo napísal bez_mena. Na tejto zoznamke som už dlhšiu dobu, aj som sa stretol s nejakými kočkami a bolo to fajn, hoci to neprerástlo do lásky. Ale problém je naozaj v tom platení. Na jednej strane je fajn že by to malo odradiť rôznych úchylov, ale odradí to žiaľ aj serióznych ľudí ktorí po dlhočiznom vstupnom dotazníku zistia, že bez platenia si ani neškrtnú. Mnohí sa tam už potom nevrátia. Inak pre túto zoznamku platí to isté čo aj pre ostatné, vo veku 18-40 rokov je tam nepomerne viac mužov ako žien (vo vyšších vekových kategóriách sa pomer obracia). Teda mladá žena má veľmi bohatý výber oproti mladému mužovi. Btw tiež nie som veľký fanúšik tohto typu zoznamovania, ale pre chalana po tridsiatke (teda napr. pre mňa :-) nájsť nezadanú ženu "prirodzeným spôsobom" by bol menší zázrak. A to sa takmer denne pohybujem v spoločnosti žien... no čo z toho keď už žiadna voľná neostala. Aj staromládenecký život má svoje čaro.

bez_mena

No ja ti trochu ujasním.
Výška sumy sa odvíja podľa doby na ktorú si to chceš aktivovať. Napr 1 mesiac stojí 10 eur zo zvyšujúcim počtom mesiacov cena klesá. Okrem toho ti posielajú akcie napr. 6 mesiacov za 23 eur čo som využil ja. Platí sa cez internetBanking - zašlú ti potrebné údaje na zrealizovanie platby. Fór je v tom, že ak to nezaplatíš nepozrieš si fotky, nepošleš žiadnu správu v podstate nič nemôžeš robiť akurát tak čítať profily :). Ja osobne to vidím tak, že to je zabité. Zaregistruje sa tam veľa ľudí, ponahráva fotky, povypisuje profily, ale tým že je to spoplatnené veľa ľudí odtiaľ odíde (online tam vidím veľmi málo ľudí). Veľa správ šlo dolu potokom (vlastná skúsenosť), čo človeka prestane baviť. Si žena možno ty tam budeš mať oslovení kopec, ale ja to vnímam tak, že tadeto cesta nevedie (okrem toho dospel som k záveru, že láska sa nehľadá, príde sama keď to nečakáš - preto som to celé zavrhol), takže sa k tomu chovám veľmi veľmi letmo v poslednej dobe (možno nie som ten typ na takéto zoznamovanie - niektoré čakajú bieleho princa na bielom koni).
Samozrejme vyskúšať to môžeš ...