Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

0vecka

2 menoto

"Jobs’s faith in alternative medicine likely cost him his life.... He had the only kind of pancreatic cancer that is treatable and curable.... He essentially committed suicide."

en.wikipedia.org

menoto

0vecka,

Michael Douglas rakovinu nemal.
Stefan Jops dovolil aby nepouzili na nom ziadnu alternativu ( ziadna chemoterapia atak) ale len ortodoxna liecba - zdrave jedlo a tak.
Preto aj zil 7 rokov, hoci na jeho typ rakoviny ludia zomieraju do 3 mesiacoch.

menoto

atka 136,
je takze niekedy tomu uverit ze rakovina sa da porazit pokial sa pouziva ortodoxna medicina, a nie alternativna ( chemosky, radiosky).
ale je to fakt.
poznam ludi ktori pokial sa dobre stravovali a dodrziavali rezim, tak boli v poriadku ( mali po 85 rokov), akonahle ale zacali pouzivat len alternativu ( chemicke lieky a tak) tak isli dole v priebehu 5 mesiacov.

menoto

ro,

tvoj sused nezomrel na rakovinu hoci sa na nu liecil.

pokial rakovina je AJ skutocne diagnozovana, a na nu sa pouzivaju nechemicke a nealternativne metody, ale ortodoxne, tak sa to da zvladnut.

Miroslava111

ahojte. moja suseda mala 55 rokov, zdravá ako ryba, za tri mesiace sa z nej stala živá mŕtvola, nevedela chodiť a ani rozprávať. bola veľmi dobrá, mali sme ju strašne radi. osud...odvtedy študujem a hľadám alternatívy, ako predísť tejto chorobe a ak ju už máme, ako ďalej.
našla som video, ktoré ma veľmi zaujalo. Pozrite sa na to, ja túto stránku určite budem odporúčať svojim známym:
www.youtube.com

ro

Za posledny rok v mojom okoli,doslova v susedstve zomreli traja ludia na rakovinu.Jeden z nich vyskusal vsetky mozne liecby,od MSN cez b17 az po neviem co..zomrel.Nakoniec mi ta k¤rva choroba zobrala maminu pred pol rokom..cely zivot sa zdravo stravovala,nepila,nefajcila,pravidelne cvicila.odvtedy neverim,ze ten mor sa da vyliecit..hoci mozno aj niekde liek existuje,ale rakovina je jeden velky biznis.

atka 136

Vdaka vodu filtrujeme britou neviem ci to staci.A pozriem sa este na nete ono kazdy den zbieram nove a nove informacie,vdaka za podporu.