Rakovina lymfatických uzlín

inngridka

5qo

neviem sa mi nejako zle citaju tie tvoje prispevky, same preklepy ci co, uprav si stravu :) nekontrolovatelne delenie je to preto pretoze v bunkach zlyhava proces programovanej smrti, jednak zlyhavaju vnutrobunkove a jednak imunitne mechanizmy, tema rakoviny je velmi obsiahla a je naozaj skoda sa tu o nej hadat s niekym kto len popisuje akesi latky a sam nevie ake :)
chemoterapia ti tak ponici akurat bunky rychlo sa deliace, napriklad epitelie, na bunky stabilne ona vplyv takmer nema...
ty mozes chytat do ruk kadeco odborne, ty z toho nic nevycitas lebo o danej problematike nic nevies a odborne nazvy nepoznas. pre teba su to hatlaniny, pre doktorov dolezite poznatky aby vedeli ako tak pomoct SOMAROM co chcu liecit rakovinu stravou

5qo

a hej strava spravna je zaklad.a prave tam vznikaju rakoviny a to je dovod preco sa telo nedokaze zbavovat tychto buniek a su tzv nekontrolovatelne. smej sa tomu ale o chemoterapii snivali prec 75rokmi ale uz vtedy existovali ludia co rakovinu liecili uspesne len tym ze zaccali postom pokracovali stavami a surovou stravou, uz by si mohli ludai uvedomit ze rakovinove bunky maju v sebe stale a zamyslet sa nad tym ze cim sa ich telo zbavuje a ze ked clovek ma viac tychto rakovinovych buniek tak potrebuje aj viac latok a buniek pomocou ktorych sa bezen telo tychto zlych zbavuje .

5qo

ingridka ja sa nepotrebujem s tebou hadat, zdrojov mam dost a nie internetove a nie slovenske.a vidis ako si odporujes. je nektrolovatelne sirenie buniek..ale zamysli sa preco nei kotrolovatelny a ktore latky a bunky v tele ho kotroluju,tieto latky a bunky ti chemoterapia spolahlivo ponici a aj ked si das nieco vybrat ...nemas vyrieseny problem ze nemas dost latok a buniek v tele ktore tieto procesy zabezpecuju a problem sa vyskytne znova, ja nepotrebuem ako lekari citat tony knih ktore su zcesty...len same nezmyselne nazvy za ktore skryvaju ze nic o tom nevedia,minule som chytil d o ruky knihu imunodefiency a ani jedna normalna myslienka v nej na reisenie problemu len same nazvy a pomenovania tak asi tak. aj tebe odporucam citat od ludi ale aj doktorov ktory sa tym ucine zapodievaju a nie tei kvazivedecke dristy. ved co oni o tom vedia oni za 100rokov co rakovina existuje nevedia vysvetlit jej genezu a ani leicit len vyrezat alebo oziarit .

inngridka

5qo

nuz, ked tu niekto chce radit a liecit choroby tak by si mal v prvom rade nastudovat fyziologicke pochody v organizme a v bunke. Poznat stavbu a funkciu organov, ako makroskopicku tak aj mikroskopicku. Potom ked toto zvladne, naucit sa patofyziologiu, pretoze ta vysvetluje podstatu vzniku ochoreni. pochybujem ze tvoja literatura skladajuca sa z par brozuriek a pochybnych internetovych zdrojov obsahuje nieco z vyssie spomenuteho.
Rakovina sa vyznacuje abnormalnym mnozenim buniek, ktore je nekontrolovatelne. Rastie na ukor zdraveho tkaniva, ktore rozrusuje, je porusena adhezivita buniek, vdaka comu sa siri lymfogenne a hematogenne a zaklada sekundarne loziska, cize metastazy. Takze vidis mily mudrc ze to celkom ovladam, ale nemozem sa rozpisat lebo keby som sla do podstaty asi by si mi nerozumel

Ale tak ma napada jedna otazka.. ako by si zamedzil vzniku Ph1, JEST VIAC MRKVY, KLICKOV, MENEJ MLICNYCH VYROBKOV? :)

erikaaaa4

dobry den mam vedla krku pod kozou nejaku hrcku viete mi prosim niekto poradit ci sa moze jednat o rakovinu lymfatickych uzlin?dakujem

5qo

ingridka damiana poznam dost dobre na to aby som vedel ze je inteligentny a scitany clovek a ver tomu ze viac ako ty,ktory travi svoj volny cas pomahanim ludom

5qo

ingridka vies co je rakovina a ako vnika? kebyze hej nikoho by si neposielal na chemoterapiu. chemoterapia je vrazdenie vsetkych buniek aj zdravych aj zlych je hazard a risk ze sa donicia sko zdravea clovek umre.je to ako ruska ruleta.rakovina zacina na 90percent od nepravnej stravy, rakovina je len symptom nie choroba,je to symptom zle fungujecho metabolizmu kde imunita nedokazde nici tieto bunky a telo sa nedokaze cistit odnich v dostatocnom tempe.prve co musi clovek spravit je zmenit zivotopsravu.len ze doktori ta oziaria a potom bez imunity druhy atak uz neprezijes lebo ten bude este horsi lebo telo bude este slabsie ako pred tym, rakovinu treba riesit od priciny ..lebo rakovina je len dosledok,ani chemo ani rezanie pricinu nevyriesi. ja by som si nenhal nikdy robit ani jedno