Rakovina lymfatických uzlín

babkabylinka

5qo: Ľudia tu občas prídu s problémami. Ked sa dozvedia čo potrebujú, už neprídu. Je tu veľa príspevkov, nemôžu čítať všetky z minulosti. Tí ktorí tu chodia pravidelne, si navzájom vysvetľujú veci a dopĺňajú vedomosti. Takú ako Ingrid ignorujú lebo iba provokuje. To čo robíte je spam a končí sa blokovaním IP.

5qo

babkabylinka mas absolutnu pravdu a ja sa nehadam, ja len obhajujem svoj sposob myslenia preco sa prave uberamtymto smerom a vlasten ani nie kvoli ingridke ale kvoli niakej tretej osobe ktora sem pride nech si spravi nazor co je lepsie a co nie. a stou stravou svata pravda, ked mali ludia ine stravovacie navyky jedli surovu stravu vacsinou a maso bolo luxus panskych vrstiev, ludstvo nepoznalo alergie nie to este rakovinu.

inngridka

RNG

fakty ktore svedcia proti tymto bludom co tu sirite o podstate zdravia su tak obrovsky obsiahle, ze naozaj nie je mozne ich tu rozpisat. Mna uraza ked niekto, kto zjavne nema potuchy o fungovani ludskeho tela a toboz nie chorob, sa tu ide hadat s niekym kto do toho vidi. Mate vy nejake dokazy v rukach, ze viete o com rozpravate? Studovali ste medicinu alebo aspon nieco podobne? Ja na vasom mieste sa hanbim a bojim Boha, lebo tvrdit veci ake tu vy tvrdite ze dokazete pomoct a vyliecit NAJHORSIE A NAJZAKARNEJSIE CHOROBY to si len tak niekto nedovoli. Si myslite ze lekarske fakulty a nemocnice su tu pre srandu? Viete co to obnasa vyznat sa v ludskom tele a brat si zodpovednost za zivot cloveka na seba? Rozhodnut sa spravne ked ide o sekundy? to nie je sediet za pocitacom, citat si rozpravocky a potom kydat na doktorov ako ludi dopuju skodlivymi liekmi...
Ja sa v zivote riadim pravidlom, ze ked sa do niecoho prd vyznam tak som radsej ticho lebo to vyznieva velmi smiesne, zvlast ked tolko scitany 5qo nevie ani napisat slovo lymfocyt...

enjoy

Britskí odborníci z Institute of Cancer Research (ICR) úspešne vyliečili pacientov s rôznymi typmi rakoviny hlavy a krku pomocou geneticky upraveného vírusu herpes simplex.

Ten zabíja rakovinové bunky zvnútra a taktiež posilňuje pacientovu imunitu.

Vedci na čele s Kevinom Harringtonom liečili v londýnskej Royal Marsden Hospital 17 pacientov klasickou chemoterapiou a rádioterapiou, avšak okrem toho ich zaočkovali aj upraveným vírusom herpesu.

Ten sa dokáže dostať iba do rakovinovým buniek, kde sa začne množiť, čím tieto bunky zabije. Zároveň je naprogramovaný, aby produkoval ľudský proteín, ktorý aktivizuje imunitný systém pacienta. Okrem toho vyrába aj vírusový proteín, ktorý slúži ako signalizátor pre bunky imunitného systému.

Výsledky testov uverejnené v časopise Clinical Cancer Research dokazujú, že u 93 percent pacientov nezaznamenali po vyoperovaní tumoru žiadnu stopu po rakovine. Po viac ako dvoch rokoch po liečbe sa choroba znova objavila len u 2 z 13 pacientov, ktorých liečili vysokou dávkou vírusu herpesu.www.pluska.sk

llek

5qo, okrem gramtiky by si sa mozno mal naucit aj diskutovat. Na toto forum chodia ludia preto, aby nasli odpovede na svoje otazky alebo sa poradili. Je na kazdom,aby si sam vybral s cim suhlasi a s cim nie. Niektori prispievateltia vsak tieto fora zneuuzivaju na to aby si vybili svoj hnev ci zlost ci svoju frustraciu. Spytam sa ta teda, preco mame kazdy den plnu ambulanciu ludi, co aj napriek zdravemu ziv. stylu a strave nadorove ochorenie maju? Odpoved- lebo to nie je len v tom. A bola by som rada ak nepoznas mna ci inych co sem chodia,aby si sa k ich inteligencii nevyjadroval.

llek

5qo, ved ty si tiez omielas stale to iste. Zaujimalo by ma, kolkych vyliecenych pacientov mas v svojej starostlivosti. Vies, ono je nieco ine tu vypisovat nieco na internet, mudrosti o stave, o vseliakych zazrakoch na podporu imunity a nieco ale celkom ine, ked mas pacienta s lymfomom, ci luekemiou, ci inym zhubnym ochorenim pred sebou a zrazu je zodpovednost za jeho zivot v tvojich rukach.
Este nieco pre Netopiera - ak mas na krku skutocne uzliny velke 5-6 cm, tak nesed doma chod k lekarovi, to uz nebude len zo zapalenych mandli.

5qo

ingridka odporujes si vravis ze ze rakovinove bunky nici imunita,ale pri tom by si nicila imunitu chemoterapioukeby si trosku mala prehlad o alternativnych veciach vedela by si ze imunita sa da niektorymi efektivne zvacsovat a mnozit tieto imunitine bunky ,lenze lekari sa tym nezaoberaju lebo ak by sa to zacalo pouzivat tak by neboli peniaze z vakcin a liekov , lieky na imnuiotu nejsu vsetky lieky ju len nicia az na par imunostimulacnych podavanych hlavne injekcne ktore moc nefunguju. a vies chemoterapia nici imunitu clovke a ohrozuje jeho zivot a kdo ma rakovinu to svedci o tom ze ma imunitu zlu tak je slusna sanca ze toho chema vydrzi menej imunuta ako tie rakovinove bunky takze je to ruska ruleta. no povedz niaky argument ty inteligent zatial si to obhajila jedine tym ze nici len zle bunky a to je totalna kravina. takze prajem pekny den lebo s ludmi co omielaju furt len jednu vec dookola co mu niekdo povedal a nevie ani preco by to tak malo byt sa bavit neda a je to strata caasu

inngridka

5qo

ty nielen ze nevies nic o podstate veci, ale ani nevies ako sa lymfocyty a leukocyty pisu... mna to celkom vycerpava bavit sa s niekym tak obmedzenym ako si ty.. ale drzim palec v tvojom poslani siritela zdravia... som zvedava kolko zivotov zachranis...

5qo

dobre ingridka )) programova smrt ano jasne tie bunky sa sami zabijaju?))chemoterapia zabija len bunky rychlodeliace?kde si pocula taku somarinu a preco tak koncia ludia po chemo ako konci na transplantaci organov a podobne ....?a mne staci povedat bunky nepotrebujem sa bavit odobrne nejsom lekar aby som potreboval presviedccat ludi ze otom nieco viem pouzivat nazvy a nic nevedet o podstate veci. bunky a latky som mysllet lymfocity lekocity makrofagy enzymi a podobne prave tieto sa o to staraju a uricte aj mnoho dalsich o ktorych ani nevieme a tieto latky si nevie telo vyrobit ked nema na to materiali zo stravy. a dojdi to povedat detickam na detskej onkologie co su chodiace mrtvoli bez farby vychdnute na kost par dni od smrti ze chemo zabija len rychlodeliace sa bunky,pochybujem ze ti daju za pravdu