Rakovina lymfatických uzlín

patogen

- skúsený mikrobiolog pozná celú škálu ako extracelulárnych tak aj intracelulárnych, atypických a všetkých možných mikroorganizmov, spôsobujúcich infekcie
- onkolog nie je mikrobiolog ten sa tomu rozumie ako sova do hodín
- možností vyšetrení je dosť, to že sa nevyužívajú ešte neznamená že to nie je možné vyšetriť, od onkologa ale nečakaj že ti odporučí všetky dostupné vyšetrenia, oni používajú najradšej len sérologické na dôkaz najbežnejších patogénov ktoré ale nema žiadnu spoľahlivú výpovednú hodnotu, takže to ostane negativne ale v skutočnosti to nie je negativne
- je potrebné kultivačné spracovanie na veľkej škále kultivačných pôd, opakovane a ešte pred začatím liečby s možnosťou citlivosti na liečivo
- priamy dôkaz sa vykonáva mikroskopicky a kultivačne, ďalej nekultivačné metody ako serologické a PCR, biochemické vlastnosti-produkcia enzýmov, výtery, stery z kože, vyšetrenie stolice a moču, latexová aglutinácia, zobrazovacie metódy
- je dôležitá kombinácia všetkých ale kultivácia a mikroskopia je dôležitá, s tým že skúsený mikrobiolog vie čo hľadá a nemyslí len na tie bežné patogeny
- napr. dôležité je myslieť na plesne ako Fusarium, Aspergilus, Zygormycetes, candida alb. ale aj non albicans a množstvo iných parazitov v krvi,ktoré tam určite sú, len ich treba chcieť a mať záujem určiť a liečiť cielene
"preliečiš plesne a parazity a je po rakovine"?
- tak to by som tak nezľahčoval, pretože nie všetci majú rovnaký parazit a pleseň, v prvom rade treba určiť o aký u koho ide,ďalej detoxikácia a osidlenie čreva priateľskou mikroflorou nie je už nič nové, tak isto zmena stravy a doplnenie organizmu vitaminmy, mineralmy, enzýmamy, docielenie rovnováhy imunitného systému,o tom je už dosť popísané lekármi zaoberajúcimi sa alternatívnou liečbou rakoviny s lepšími výsledkami ako klasická medicína

otazka123

patogen
a ako sa vobec vysetruje ta: infekcie INTRACELULÁRNYMI PATOGENMI ???
je to vobec mozne vysetrit?
znamena to, ze staci vysetrit mitochondrie a preliecic plesne a parazity a je po rakovine?
a ten pocet chromozomov-ved ten je predsa dany uz pri narodeni a to dozivotne, ved ked je iny pocet ci mutacia na chromozome, clovek sa rodi s roznymi postihnutiami ci poskodeniami...

ala25

Vo svete sa uz dlhsiu dobu pouziva k liecbe rakoviny netoxicka metabolicka forma prostrednictvom Vitaminu B17 amygdalinu. Velmi dobre vysledky su dosiahnute este pred podstupenim na konvencnu liecbu chemoterapiou a ozarovanim. Vitaminu b17 je možné si zakupit na stranke: www.17b17.com

Ja som to skúsila a výsledky naozaj sú.

patogen

dobrý deň, rád by som napísal pár faktov k uvedenej téme
1. fakt je, že príčinu vzniku lymfómov a leukémii vraj oficialna medicína nepozná (tak sú lekári vyučovaní na škole...
2. fakt je, že ochorenia lymf.systému sú ochorenia buniek IS
3. je fakt, že chemoterapia prednostne ničí bunky so zvýšenou mitotickou aktivitou ku ktorým bunky imunitného systému patria, následne ničí všetky bunky v organizme
4. je fakt, že genom zdravej bunky má 46 chromozomov
5. je fakt, že u pacientov s onko. ochoreniami, ale nielen u nich, býva počet chromozomov často krát vyšší alebo nižší
6. je fakt, že chemoterapia spôsobuje trvalé poškodenie DNA a chromozomov bunky
7. je fakt, že žiadna látka, chemoterapia, radioterapia, ktorá spôsobuje poškodenie DNA bunky nikdy nemôže byť liekom
8. je fakt, že chemoterapia poškodzuje MITOCHONDRIE zdravej bunky, ktoré sú základným predpokladom zdravého fungovania buniek. Toto má za následok spustenie ANAEROBNEHO PROCESU fermentácie glukózy v bunke pri vzniku LDH a kys. močovej, čoho priamym následkom je vznik NEOPLAZMY a poškodenia buniek vplyvom ANAEROBNYCH INTRACELULARNYCH PARAZITOV ako su mykozy, mykobakterie a iné intracelularne patogény
9. za tento objav poškodenia mitochondrií buniek ako príčiny vzniku rakoviny a iných závažných ochorení bol nemecký Dr. Otto Warburg už pred 70 rokmi odmenený Nobelovou cenou za medicínu
10. štatistiky úspešnosti liečby sú robené len na cielenej skupine pacientov, ak vôbec a sú na míle vzdialené realite. Teda sú klamstvom, mám s tým osobné skúsenosti
11. klamári sa delia na patologických klamárov, tých je málo alebo na tých, ktorí klamú z určitého dôvodu a cielu. Onkologia patrí do tej druhej skupiny
12. prečo asi ?
13. na nešťastí onko.pacientov sa dá skvele zarobiť. Onkologické kliniky sú zlatou baňou každej nemocnice
14. to malé percento ozaj vyliečených, remisiu za vyliečenie nepokladám, nevďačí za vyliečenie chemoterapii a rádioterapii ale intaktnému imunitnému systému, teda funkčnému
15. tvrdenie že pacient, ktorý by nedostal chemo. a RT nemôže prežiť je cielené šírenie strachu a klamstvo na udržanie zlatej bane
16. našťastie dnes už existujú dostupné zdroje a informácie svedomitých a statočných lekárov a vedcov, ktorí toto klamstvo a podvody odhaľujú
17. je fakt, že onko.pacienti podstupujúci CHT a RT zomierajú na infekcie spôsobené intracelulárnymi, teda vnútrobunkovými patogénmi- mykozy, candidy, mykobaktérie atď. - aj to viem zo skúsenosti
18. vzhľadom na objav poškodenia mitochondríí Ottom Warburgom ako príčiny vzniku rakoviny, by diagnostika infekcií intracelulárnymi mikroorganizmami pri stanovovaní diagnozy a rozhodovaní o liečbe MALA BYŤ ABSOLUTNOU PRIORITOU ! Z vlastných skúseností viem, že vyšetrenia na intracelulárne patogény sú na onko TABU. Bohužiaľ s tragickými následkami pre pacientov
19. je fakt, že infekcie spôsobené vnútrobunkovými parazitmi sa v žiadnom prípade nemôžu liečiť CHT a RT, ale cielenými antimykotikami a antiparazitikami
20. prajem všetkým veľa šťastia a vytrvalého naťahovania sa s onkologmi a žiadania dôkladných odborných vyšetrení
na potvrdenie infekcie INTRACELULÁRNYMI PATOGENMI skôr, ako sa nechajú zatiahnuť do nechutného podvodu s chemo., lebo chemo. dokáže v skutočnosti iba jediné, totiž zastaviť prirodzený priebeh liečenia. Chcieť liečiť rakovinu látkami ničiacimi bunky a imunitu je rovnako inteligentné ako hasiť oheň benzínom.

xtaa

assisi a z akeho dovodu vobec navstevujes lekarov a nechas DOBROVOLNE dvojmu decku podavat chemoterapiu 2 roky, ked jej neveris? To ti akoze niekto pridrzal pistol pri hlave? Ved konaj podla svojho svedomia a potom tu napis vysledky. A nie nadavat na onkologov, ked ty sama si svoje decko zverila ich starostlivosti. Je to tvoja zodpovednost, ak mu bola chemoterapia podavana 2 roky, ked s nou nesuhlasis. Ako hovorim, matke choreho decka sa neda ulahodit.

kyslik?

RNG
prosim co si myslis o tomto tvrdeni?:
Keď rakovinovej bunke dodáte kyslík z vonku alebo mimo krvi tak podporujete jej rast.Ale keď jej nedodá kyslík ani krv ani jedlo ani tekutiny, rakovinové bunky zahynú.V koncentrákoch 1940-1945 na väzňoch odskúšané !

Vyskúšajte si to v laboratóriu, je to známa skutočnosť už niekoľko storočí.

Voda technicky upravená podľa Dr.J.K., zabraňuje prístupu kyslíka v krvi a z vonku a z dnuka k rakovinovým bunkam.V praxi odskúšané. Takto pomáha telo udržiavať v bezrakovinovom živote človeka.

PRED CASOM SOM TU NA FORE TOTIZ CITALA PRAVE NAOPAK, ZE KYSLIK JE DIOLEZITY PRI LIKVIDOVANI RAKOVINY A JEJ BUNIEK(napr. aj peroxidom vodika...)

co je toto zas ina moznost ci teoria? je to spravne tvrdenie?

assisi

llek - ono je tu malo priestoru aby som mohla obsiahnuť všetko, ak máš nejaké ďalšie konkretne otazky rada zodpoviem mám za sebou obsiahlu prax a nezávisle štúdium.

assisi

llek - človek s dobrým srdcom si na ospevovanie nepotrpí preto Damiana ani neospevujem. A nikde som nepísala že jediný sa rozumie nádorovýnm ochoreniam, to netvrdím ja ani damian to o sebe určite netvrdí. Stačí ak človek používa zdravý rozum, srdce a zdroje naozajstných odborníkov LEKÁROV, ktorím záleží na živote a zdraví ľudí tak ako to káže svedomie-pacientovi neuškodiť a pacienta nezneužívať na onko.podvody. To že onko.podvody podvodmi sú je už celosvetovým verejným tajomstvom, ktoré sa už len ťažko dá poprieť.
Prečo by som sa mala vybrať za damianom -zdravotnú starostlivosť poskytuje štát - ja odvody a dane neplatím damianovi.
Ísť k lekárovi je normálna prirodzená vec, veď na to ich máme, keď sme chorí, aby nám pomohli prinavrátiť zdravie, aby nás vyšetrili, urobili diagnosttické vyšetrenia na určenie diagnozy a aby nás liečili. Lekári to dajú aj na papier veď prečo nie. Len s tou zodpovednosťou je to tak, že podpisom sa aj tak tá ťarcha zodpovednosti za seba či svoje dieťa prenesie na seba či rodiča a lekár je tak tej zodpovednosti za prípadné poškodenia, následky a dokonca aj smrť zbavený. Rada by som vedela, že či aj bez podpisu by lekár bol ochotný postaviť sa pred pacienta - vziať zodpovednosť za liečbu ktorú ponúka podotýkam len tú "jedinú správnu" ako život zachraňujúcu na seba. To asi nie. To by sa asi ťažko dávalo na papier. Však? Ľahko je byť zodpovedný zbavený zodpovednosti podpisom pacienta, ktorý ju bol prinútený vziať sám na seba. Trocha sĺz to zmyje a ide sa ďalej.
Vieš ja som dôverovala lekárom ale mám ponaučenie že to bola chyba, veľká chyba-ako sa hovorí dôveruj ale preveruj a žiadaj to na čo máš nárok, lebo fakt nič na tomto svete nefunguje stopercentne a čo sa týka zdravotnej starostlivosti tak to je sodoma a gomora a keď treba aj sa pobi keď ide o život a citiš že máš pravdu, ktorú lekár ignoruje. To sa mi aj potvrdilo že som mala pravdu ale lekári ju odignorovali. Oni ich chyby nikdy nepriznajú ale ako som už písala oni vyjdu na povrch. Toľko k vysvetleniu môjho postoja k lekárom, ale to nechcem zovšeobecňovať na tých ktorých nepoznám.

assisi

llek - nepochybujem o tom že čo píšeš, že si za tým aj stojíš. Myslím, že každý kto tu píše, píše z vlastných skúseností a poznatkov s ktorými sa chce podeliť s inými.
Ja ako rodič nehľadám chybu len tak silou mocou bez dôvodu aby som mohla obviňovať. Vieš tie chyby sa ukážu aj samé bez toho aby som ich hľadala. To mi ver. Oni vyjdu skôr či neskôr na povrch.
Je logické, že ja pozerám na veci z iného uhla pohľadu-z pohľadu vlastného trpiaceho dieťaťa. A tým nechcem hrať nikomu na city ani nikoho strašiť. Je to fakt ktorý sa netýka len mňa a môjho dieťaťa, takých prípadov je veľmi veľa a stále pribúdajú. Tak si myslím, že aj môj názor a pohľad na veci je rovnako potrebný ako každý iný. Je to o práve vyjadrenia slobodného názoru,prejavu a informácií a nech sa každý rozhodne sám ako prijme ten ktorý názor. Diskusné fórum nie je bojisko s tým súhlasím, ale protichodné názory niekedy vyznievajú ako boj, pričom boj to nie je. Každý obhajuje len to o čom je presvedčený na základe vlastných prežitých skúseností z ktorých to presvedčenie aj vyplýva.
Nikdy som nikoho neobviňovala ani lekára za to že moje dieťatko ochorelo, ale to ešte neznamená že musím súhlasiť s tým aby boli doňho pchané tie najhoršie jedy aké existujú, lebo má onko.ochorenie. Možno určitá dávka chemoterapie opodstatnenie má, ale liečba onk.ochorení lymf.systému u detí trvá 2 roky - čo sa mi zdá nezmyselne prehnané a zbytočné. Možno 1-2 mesiace to zmysel má, tak ako keď užívame ATB neuživame ich 2 roky. To je šialenstvo. Nepotrebné a škodlivé, zdravie zničujúce a nie liečivé, ale organizmus otravujúce, sepsu spôsobujúce. O dávke všetkých jedov a ATB dokopy radšej pomlčím, lebo to nie je humánne, a ten kto to považuje za humánne by sa mal dať vyšetriť či je spôsobilý. A o chybách tiež pomlčím. Dovolim si tvrdiť, že keby diagnostika bola precíznejšia a liečba kratšia vyliečili by sa takmer všetci. Zatiaľ a stále už 40 rokov sú tie čísla vyliečených slabé na to aby ma presvedčili o správnosti tejto liečby.

llek

Assisis, este mam jednu otazku na teba. Ospevujes Damiana, ako cloveka s dobrym srdcom, ktory jediny rozumie nadorovym ochoreniam. Preco si sa nevybrala so svojim chorym dietatom za Damianom, nech ti dieta vysetri, lieci a da ti to aj na papier? Preco si dala svoje dieta liecit lekarom, na ktorych nemas jedneho dobreho slova, len pomenovania, ktore ja vo svojom slovniku nemam? Preco ked si mala chore dieta si vobec isla k lekarovi? Preco to vlastne robia vsetci a potom vypisuju a stazuju sa na lekarov? Lebo to by znamenalo zobrat zodpovedanost za svoje chore dieta pripadne za seba alebo svojho pribuzneho iba na seba, do svojich ruk, lenze na to ma len malokto odvahu. Stale hovorim, je nieco ine radit ludom anonymne cez internet a uplne nieco ine, mat choreho pred sebou a byt zodpovedny za jeho liecbu. Lekar nepracuje anonymne cez internet, lekar dava vsetko co robi na papier a vsade je tam jeho peciatka. Vtedy by si sa aj ty v jeho situacii spravala inak, ako hovoris.