Rakovina lymfatických uzlín

janka

Ahoj mojej mame brali vzorku kostnej drene a nastastie ju nema chytenu tak podla mna ma clovek velku sancu na uzdravenie co si myslite?

navik

Už viete čo je to duševná choroba? Spôsob, akým sa kupčí z ľudským zdravím, to je jeden z prejavov duševnej choroby. Prečítajte si článok Novodobý hon na čarodejnice: www.mwm.cz

malinka

...mnoo..moa teta zomrela na rakowinu lym.uzlin...pred paar dnami...s rakowinou bojowala približne 1 rok..ae neweme na isto ci tho bol iba rok ...pred rokom ca tho iba zistilo...začalo sa tho prejawowat thaQ,že ju bolel krk...potom jej na nom wyrastla welka hrca...ktora sa nasledne stratila..mnoo..pred smrtou stratila hlas a hrca ca jej wratila...nwm ci tho koho zajima ..ae pass...

RNG

Zabudol som velmi dolezite:telo cistiace enzymi a jod.
Ked ma telo nedostatok enzymov, postupne sa zamori a straca odolnost proti rakovinam. Zamorenie vytvara zvysenu pravdepodobnost vytvarania poskodenych buniek(mutacie) a znizena obranyschopnost ich nestaci znicit.
Telo pouziva casto nahradne cistenia(vyhadzovanie cez kozu, cysty, myomy, tumory, hrcky), to su vsetko priznaky prilisneho zamorenia tela.

RNG

Janka opajujem protirakovinne:
Selen, vitamin C, rozne silne antioxidanty, betaglukany, graviola, Samento, vitamin B-17 , collostrum etd.
Vsetko v pomerne velkych, klinicky ucinnych davkach. Najdes to na predoslych temach.

janka

Ahoj dakujem za vase odpovede.dodrziava vsetko pitny rezim ovocie zeleninu... je to bohuzial v stadiu kde ma napadnutu pecen vsetky uzliny a ma za sebou prvu liecbu.

damian

Janka, aby sa mamka vyhla alebo znizila toxicitu chemoterapie a jej vedlajsie ucinky, musi brat probiotika, enzymy a musi dodrziavat zdravy zivotny styl - zelenina, strukoviny, pit velmi vela cistej vody a pod. Nie je to lahke pocas chemoterapie ale je to absolutne dolezite.

tita

tak toto sú hlúposti, že je malá šanca, táto rakovina je výrobne liečiteľná, má až 80%-tnú úspešnosť... to že znáša zle chemo, ešte neznamená, že je to stratené, každý na ňu reaguje inak. Záleží na tom, aké má štádium hlavne

Najčítanejšie články