Intímny život a prsia partnerky

Príspevok v téme: Intímny život a prsia partnerky
Ondrej_333

Tento problém asi patrí do kategórie psychické problémy, ale dal som ho radšej sem.
Žijem s priateľkou už šiesty rok a predtým som bol viac ako 10 rokov ženatý. To uvádzam preto, aby bolo jasné že v intímnom živote nie som žiaden nováčik. S týmto som sa ale nestretol a to som preliezol všetky možné diskusné fóra. O čo vlastne ide?
Partnerka nenávidí svoje prsia a neznáša pohľad, dotyky, hladenie, alebo bozkávanie na ne a to nielen odo mňa, ale aj od seba samej. Pritom je to kus zrelej peknej baby, prsia má č.3 a na jej vek jej ešte pekne držia formu. Tak isto s milovaním nemáme žiadny problém, len sa jej predtým, alebo pri ňom nesmiem nielen dotknúť pŕs, ale ani o nich ani hovoriť - inak by bolo hneď po sexe. X-krát som jej hovoril, že má krásne prsia, že sa mi páčia a že tento stav ťažko znášam - bohužial bezvýsledne. Snažil som sa z nej nejako vytiahnúť dôvod prečo má tento problém, či ju prsia nebolia, tvrdí že nevie dôvod, že necíti nijaké problémy, len nevie zniesť žiaden dotyk na prsia a nevie si s tým pomôcť.
Jednoducho je psychicky zablokovaná, čo by možno poriešil psychológ, ale o tom nechce ani počuť.
Nejako to ale vyriešiť musíme, lebo obidvaja cítime, že nás tento problém začína rozdeľovať
Stretol sa s tým už niekto, prípadne ste natrafili na podobný problém na inom fóre?
Za rady typu "tak sa jej pŕs nedotýkaj" vopred ďakujem, to nič nerieši.

susienka

Iveta Michael
tak vies, ja nie som ten asertivny typ cloveka, mam dost tazkosti s odmietanim, rozkazovanim a usmernovanim ludi, so zakazovanim...a navyse, s nim som sa poznala velmi kratko...a nie je pravda, nechapes moju traumu absolutne...troska si protirecis...tvaris sa tu blahosklonne, mas ku mne postoj akoze som hlupa hus, ktora si to zasluzila a to akoze chapes? chces za kazdu cenu utesit toho blba, co nerespektuje zelanie svojej partnerky a este si do mna skaces...mysli si co len chces, nazory zlych ludi ako si ty ma nezaujimaju...navyse urazka od teba je skor kompliment.

Iveta Michael

Ondrej33

možno ale ja ho nemám moc rada ani to nepotrebujem, považujem alkohol za vyvolávač depresií čo aj je ..

Inak..nechcem ťa oberať o nádej ani znechutiť ale žiaľ ja to tiež vidím podobne ako Lulu2010

obdivujem ťa teda,ale aby si raz svoju ,,trpezlivosť,, neoľutoval
pravdaže pokiaľ sa zmieriš s tým že sa nikdy v živote nedotkneš jej pŕs tak na to kašli ale ako to tak vnímam,ty sa s tým moc nevieš ani nechceš vysporiadať tak potom mi ťa je dosť ľúto,prepáč za úprimnosť ..

Lulu2011

heh, tak jasne, ze nie ozrat sa, aj ked je jasne, ze zabrany idu vtedy ta tam :D

btw. my s muzom nepijeme vobec ani do nalady, nepotrebujeme to :) aj ked po takom jednom pive je clovek prijemne otazeny :)

po tolkych rokoch bez dotykov to uz ruzovo nevidim, ty nezlomis nic, musi CHCIET ona, nikto iny...len ona CHCIET zmenit to

Ondrej_333

Iveta, ja som len reagoval na Lulu. Ona sa pýtala, či sa pri nejakom tom vínku neuvoľní.
Trochu alkoholu povzbudí a hovorí sa, že "zaostrí zmysly" , ale viacej už robí problém, hlave nám mužom, lebo isté veci sa predstierať nedajú.
No a opitá žena v posteli - nestraš ...
Inak alkohol je v miernom používaní liek, pozri toto video:
www.youtube.com

Iveta Michael

Ondrej

neviem ako kto ale ja by som nezniesla mať v sebe nijaký alkohol pri sexe(1 krát som skúsila trošku,nikdy viac!) ... však to takmer spôsobuje ,,impotenciu,, a načo si mám zbytočne umŕtvovať zmysly ked naopak chcem všetko precítiť až ..

...až do bezvedomia no :) nie,nie ..alkohol myslím nie je vhodný ale zas nepoznám tú tvoju partnerku,no byť mužom tak by sa mi nepáčilo mať pripitú milenku sorry,nič v zlom ..

Ondrej_333

No baby, kam ste vy tú debatu zatiahli...
Lulu, nedostanem do nej viac ako pohárik a to nestačí :)
Dávaš mi otázku ako na technickom fóre. No, na nič som neprišiel. Neviem čo treba prekonfigurovať, alebo nastaviť, aby to fungovalo :(
Ale ak zistím, kde sa to u žien robí ... tak do roka som najbohatší muž planéty.

Lulu2011

tak na zadok nie som nejako zatazena, ale nepacia sa mi chlapi s velkym zadkom, pripominaju mi potom zenske "venuse" :D