Intímny život a prsia partnerky

Príspevok v téme: Intímny život a prsia partnerky
Ondrej_333

Tento problém asi patrí do kategórie psychické problémy, ale dal som ho radšej sem.
Žijem s priateľkou už šiesty rok a predtým som bol viac ako 10 rokov ženatý. To uvádzam preto, aby bolo jasné že v intímnom živote nie som žiaden nováčik. S týmto som sa ale nestretol a to som preliezol všetky možné diskusné fóra. O čo vlastne ide?
Partnerka nenávidí svoje prsia a neznáša pohľad, dotyky, hladenie, alebo bozkávanie na ne a to nielen odo mňa, ale aj od seba samej. Pritom je to kus zrelej peknej baby, prsia má č.3 a na jej vek jej ešte pekne držia formu. Tak isto s milovaním nemáme žiadny problém, len sa jej predtým, alebo pri ňom nesmiem nielen dotknúť pŕs, ale ani o nich ani hovoriť - inak by bolo hneď po sexe. X-krát som jej hovoril, že má krásne prsia, že sa mi páčia a že tento stav ťažko znášam - bohužial bezvýsledne. Snažil som sa z nej nejako vytiahnúť dôvod prečo má tento problém, či ju prsia nebolia, tvrdí že nevie dôvod, že necíti nijaké problémy, len nevie zniesť žiaden dotyk na prsia a nevie si s tým pomôcť.
Jednoducho je psychicky zablokovaná, čo by možno poriešil psychológ, ale o tom nechce ani počuť.
Nejako to ale vyriešiť musíme, lebo obidvaja cítime, že nás tento problém začína rozdeľovať
Stretol sa s tým už niekto, prípadne ste natrafili na podobný problém na inom fóre?
Za rady typu "tak sa jej pŕs nedotýkaj" vopred ďakujem, to nič nerieši.

Iveta Michael

Ondrej..???

a kde že to aj tvrdím? nepochopil si ma? hovorím o tej súkromnej komunikácii a mojom pôvodnom úmysle a som rada že k tomu nedošlo,iba tolko.. ja som síce mala záujem tebe pomôcť ale nemá to význam,absolútne všetko sa tu míňa účinku ..:(

Iveta Michael

Susienka

namiesto útokov a invektív si mala odpovedať na moju otázku - prečo si mu to teda dovolila..?

Upozorňujem ťa že ak s tými invektívami a osobným osočovaním prispievateľov neprestaneš,budem prvá čo ťa nahlásim adminom..kapišto?

Iveta Michael

Ondrej_333

prepáč ale ja som presvedčená že väčšina žien nemá ,,logiku,, tvojej priateľky!
okrem toho, jej reakcie na celú túto diskusiu, sú neadekvátne alebo neúprimné a poviem pravdu dosť sa mi tým sprotivila a som rada že jej nemusím nič napísať,je fakt divná ..

Monik1123

Mám podobný problém, tiež nedovolím partnerovi, aby sa dotýkal mojich pŕs. Keď sa milujeme, tak na sebe musím mať aspoň podprsenku, a keď sa ma náhodou chce dotknúť, tak mu odtiahnem ruku. U mňa je to však spôsobené tým, že ma trápia malé prsia. Problém s nimi som predtým nikdy nemala, zvykla som si na ne a hotovo, len na začiatku vzťahu partner spomenul, že má rád veľké prsia a bolo, moje sebavedomie kleslo. Od vtedy sa pred ním nevyzlečiem, a to sme spolu vyše troch rokov.

Ondrej_333

Susienka, znova zopakujem, nebudem na invektívy reagovať invektívami.
Je mi ľúto, čo sa ti stalo a prajem ti, aby si sa z toho čo najskôr dostala.
A ešte ťa poteším, toto je moja posledná reakcia na tvoje príspevky.

Jill

Ta tvoja priatelka je fakt divna. Ma vobec rada svoje telo? Je rada, ze je zenou? Jedna baba tu raz mala temu, ze nenavidi svoje zenske telo a chce si dat odoperovat svoje prsia lebo ich neznasa. Nieje to problem aj tvojej priatelky? Keby mala nulky alebo jednotky ci nejako extremne velke ovisnute tak nepoviem, ale ak ich ma tak pekne a dobre formovane tak nechapem co ma za problem.

Sejla

Susienka, tu si ľudia na kohokoľvek príspevky utvárajú názor sami, pomocou vlastného úsudku. Nikto tu teda na teba nemôže hádzať zlé svetlo, len ty sama tým, čo píšeš. A pri všetkej úcte, je mi šumafuk, že niekto má čisto sexuálne vzťahy, pokial tým nikomu neubližuje, ale ty máš sakra veľký problém s pokriveným vnímaním reality a asi aj ešte skončíš veľmi zle, pokial si neuvedomíš zodpovednosť za svoje činy a neprestaneš za ne obviňovať okolie. Čo ti bránilo toho muža odmietnuť, keď nechcel použiť ochranu? Bola si príliž nadržaná, alebo si sa ho bála?

doubledog

pomoct jej podla mna moze len odbornik, ja by som ti odporucal niekoho, kto pouziva metodu prace s telom, tam sa dosahuje velmi rychleho pokroku
ale tam je predpokladom to, aby to ona sama chcela riesit, kedze ak ide o vazny vnutorny problem, liecba bude velmi neprijemna.

btw. co je take tazke pochopit na zenskej logike? :)