Silikónové prsia - MUDr. Červeň

Príspevok v téme: Silikónové prsia - MUDr. Červeň
kordelia22

Ahojte.. viem, že je tu téma silikonove prsia, kde je milion prispevkov, no tam sa pise o vselijakych doktoroch, mna by zaujimal nazor dievcat, ktoré boli u doktora Červeňa. V piatok mam termin konzultacie, operacia neviem kedy bude .. mozno este tento rok, mozno buduci .. mne je to v podstate jedno, aspon si este nasetrim :) chcela by som vediet cely priebeh, kolko tyzdnov trva zotavenie, ako dlho nemozem pracovat, sportovat, ci to velmi boli a ci to nikto z vas neolutoval :) z coho pozostava predoperacne ? za akykolvek nazor ci prispevok vopred velmi pekne dakujem ..

Alicka158484

Ahojte
ja som treti den po operacii u Cervena.Mala som asymetriu.S vysledkom som sklamama aj kef to zatial vyzera dobre.a preco? MALA SOM DVA ROZNE VELKE INPLANTATY A ON TO NA SALE DOPLIETOL A DO VACSIEHO MI DAL VACSI A DO MENSIEHO MENSI.NECHAPEM AKO SA TO MOHLO STAT.STOJI TO YAK V PAPIEROCH AJ S PREPUSTACKOU.UVIDIM NA KONTROLE ALE CHCEM SI TO DAT NAPEAVIT KEDZE PRAVY SOM MALA MENSI A ESTE LEN BUDE.FAKT NEVIEM PRECO SI TO RIADNE NEPOZNACIL KED MA KRESLIL

Anch

Ahojte babi mám teraz 29.4. Konzultáciu na zväčšenie pŕs v BB u Dr. Cervena . Chcela som sa spýtať koľko sa čaká na OP.

Anch

Ahojte babi mám teraz 29.4. Konzultáciu na zväčšenie pŕs v BB u Dr. Cervena . Chcela som sa spýtať koľko sa čaká na OP.

Čiči

S prsiami od MUDr. Červeňa som maximálne spokojná. Tiež som sa vopred obávala a pred operáciou som niekoľko krát mailovala rôzne otázky. Ochotne mi na všetko odpovedali. Operácia sa vydarila, odporúčam.

Nikuššš

Ahojte! Bola som na konzultácii u MUDr. Červeňa a OP by som mala mať v auguste. Neviete mi poradiť keďže by som chcela ešte raz ísť k nemu na konzultáciu tak mesiac pred OP, či to nebude problém. A taktiež ma zaujímajú názory na výsledky vašich zväčšených pŕs, či ste boli spokojné?

Baškaaa

Ahojte :) je tu niekto kto ide na konzultáciu či operáciu tento rok ? Ja mam konzultaciu 29.1 a strasne sa tesim a som zvedava co mi pan dr. povie :) mam 21 a rozhodnutá som už od 17tich len neboli peniažky a taktiež som čakala či nepodrastú ešte :D strasne chcem mat pekne velke prsia aj ked som maličká mam 164 a momentálne váhu 57 aj ked by sa momentálne snažím zhodiť a spevniť.

Lula999

Ahojte silikonky, no a ako Vam tie opky co ste mali u MUDr. Cervena napokon dopadli? Teda niektore ste sem uz pisali, to viem a ste spokojne, ale ostatne co prispievali naposledy sa uz potom neozvali. Ja mam ist k nemu na opku 17.10.2015 a cim je to blizsie, tym zacinam mat vacsi strach...

Morena88

Ahojte baby...necitala som to tu dozadu,co ste pisali...Chcem sa spytat,nemate referencie na mudr.Belovica z ULK?

jarcek321

ahojte ja som po opke 2 tyzdne a super pocit z vysledku,Netreba sa bat a ist i do vacsich:) Ja mam 445 anatom a posobia prirodzene,