Prejedanie

soncik

bubinka: čo sa týka váhy nie je to najhoršie ale odkedy sa prejedam pribrala som a je to na mne aj dosť vidieť. Ja som z 38kg pribrala na 43 a stale idem hore. Tak ako ty snažím jesť zdravo a pravidelne , ale nemam výrdž a hlavne na večer kedy by sa už vôbec jesť nemalo ja do seba nahádžem všetky hlúposti a nemyslim na nič ine iba na tu hroznú chuť po jedle.Jem najme ked mam dáky problém , a z nudy.

betka20

bubinka prepac za to co teraz napisem ale urcite prides na to aj sama.Nevydrzis to nech tlacis do seba aj vsetky tabletky caje na potlacanie chuti.Pretoze s prejedanim si zacala pre nieco niekoho.Ked to neviriesis neviriesi ani to prejedanie.

bubinka

ahoj, ja sa tiez prejedam, ale rozjedla som sa, odkedy beriem antidepresiva, moja vaha z 45 sa vysplahala za 11 mesiacov na 62.(---ale uz s tym musim nieco robit...snazim sa jest len zdrave..od vcera, a pravidelne, uz tlacim do seba aj chromaslim, na potlacanie chuti do jedla...a na sladke...ale este furt pocitujem hlad casto..tak sa snazim jest vzdya spon nieco male, napr fit tycinku a ty si ako na tom?