Archiv tv JOJ

siminii

Ale teraz by ju mohli dať normálne od septembra po letných prázdninách :-) Však vtedy normálne začína väčšina seriálov.

sumienkaaa

no myslim si, ze to este nebolo takto oficialne zverejnene nikde, ale vzhladom na to, ze aj tato druha seria vysla az po roku, tak to bude podla mna rovnako aj s tou tretou :)
ale tak jasne, tiez by som ju brala skor. :)

marcka_64

Som si myslela najprv, že je to aj reálne jej otec :D Neviem, niekde som zachytila dáky článok, ale potom som si lepšie prečítala, že "otec seriálovej Ivety" :D Každopádne, hodí sa tam tiež:)

matitima

áno, aj to veľa spraví, ale tak keď máš dobrého režiséra a hlavne teda hercov, tak na tom až tak veľmi nezáleží :)

Dan_ia

Pre mna su tie zabery z Prahy uplne perfektne, v tom sa absolutne vyzivam, mam tam rodinu, milujem to tam :) Toto sa mne osobne paci na seriali najviac, som necakala, ze sa to bude tocit aj tam.

sirmia26

tiež som si uz zvykla na tie postavy, no budu mi chybat :) ale tak ved este to nekonci, nie je dovod tu plakat :D

marcka_64

Mne osobne bude veľmi ľúto za týmto seriálom :)
Tak som si už navykla každú nedeľu, ale tak to bolo aj pri prvej sérii, keď som ešte netušila, že bude aj druhá:)

slavicka

je sikovna, svedci jej to a dobre sa na nu pozera :) okrem toho teda aj pekne spieva, takze tiez ju este v nejakom seriali uvitam rozhodne :D ale strasne malo dobrych slovenskych serialov sa momentalne toci. alebo som ja taka narocna, neviem :D