Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Svrbenie posvy

Príspevok v téme: Svrbenie posvy
caribea

ahoj..
uz druhy krat ma trapi tento problem
prvy krat asi 2tyzdne dozadu som zacala mat tieto starosti
svrbenie vytok
a biele hlieny vo vnutri a kopu a ko ked mate zahnisane hrdlo:/
je to strasne neprijemne
kupila som si capiky fytofontana a davala som si ich na noc po dobu 5...6..dni
pomohlo to
k lekarovi mojmu som nesla pretoze je momentalne mimo a neordinuje
a teraz znovu opat svrbenie a uz sa mi opat robie tie hlieny biele
co mm robit z coho to moze byyt nikdy som tym netrpela
mam syna takze sexualny zivot vediem s manzelom ale podobu tejto liecby capikmy sme ho prerusili nez sa z toho dostanem a ono sa to zase vratilo
lekara navstivit bud.tyzden az tam bude co mam do te doby robit
tie capoiky pomohli ale tak mozno uz tak ku koncu ''doberania''
prosim poradte mi dakujem ale co najrychlejsie vdaka

magduska547

ahojte,mam neustaly problem s vytokmi a zapalmi.stale.moj priatel o tom vie.preliecim sa.a onedlho to mam znova.chcela by som sa opytat,ci ma niekto skusenosti a anionovymi vlozkami?a daju sa odobrat aj osobne alebo len cez net?dakujem uz som zufala.ale toto mozno pomoze..

Cheri39

Najlepšie na mykózu mi zabrala 1 tabletka Diflucan orálne + Gynopevaryl 150 - to sú tri čípky. A naposledy som mala MACMIROR, je výborný. Z mastičiek v lekárni je najlepší Fungicidin. Nemeniť značku vložiek a problém zhoršuje aj nosenie nohavičiek, ktoré boli vypraté v pracích práškoch so silným účinkom, takže je lepšie používať intimky, tiež jeden druh.

User_37597

podobne aj ja patrim k vam ktore s tym maju problem.umyvam sa pravidelne,nosim bavlnene uvolnene spodne pradlo,pouzivam dokonca saforelle kt mi tiez pomohlo a samozrejme spavam iba s priatelom kt tiez spava iba somnou...mam tiez pocit ze to mam s cokolad a sladkeho ale aj ked ochoriem sa mi to prejavi dole..aj som rozmyslala nad precistovacimi cajmi ale co ja viem nejak sa mi nechce tomu verit...

ruža

Milé žienky. S týmto problémom ja bojujem 15 rokov. pomáha mi pulzná antimykotická liečba. Ale aj tak to vracia. Ale je dôležité, aby aj partner išiel na vyšetrenie.Môže byť nosičom, ktorému choroba neprepukne a Vas znovu nakazí. Prajem skoré uzdravenie.

motylik7

Pre malickaaa:
dobre si na to išla, len zrejme si neurobila všetky opatrenia vedúce k odhlieneniu a odkysleniu tvojho tela (ktoré evidentne prekyslené je). Treba k tomu aj trpezlivosť a zmenu stravovacích návykov, nielen vylúčenie sladkostí. Problém s candidou a neustále sa vracajúcim svrbením som mávala pred cca 20. rokmi. Nedávno sa mi to vrátilo a to kvôli tomu, že som sa v poslednom čase nemierne napchávala čokoládou :( tak mi treba! ;)
Takže si to po toľkých rokoch zase zopakujem a budem si musieť dať veľký bacha na potraviny, ktoré jem (ešteže mám riasu, tá mi pomohla aj predtým).
Potrebná je neustála detoxikácia tela, na to je dobrý napríklad cesnak na čistenie krvi, bylinky ako tu boli spomenuté, len tie aj cesnak treba opatrne, sú to frekvenčné látky. Keď bude telíčko čistejšie a aj prostredie čreva bude zdravšie, nedopustí, aby sa tam naďalej premnožovali nesprávne baktérie.
Inak, ľudia ovládajúci celostnú medicínu a čínsku tradičnú medicínu, neodporúčajú užívania Aktivie a rôznych podobných produktov, pretože tie nefungujú v čreve presne tak, ako by to črevo potrebovalo. Jej užívaním vzniká akurát závislosť na tomto prostriedku, a to nahráva len jej výrobcom :(

janka628

pre malickaaa: ano pomohla si my, no kupila som si canesten a mycomax 150 no a ako vraviš tak si zaobstaram to mydlo a obrusky(stary rodicia u nas boli, ale uz odišli, co som rada, lebo uz nie je taký neporiadok a je viac priestoru v trojizbovom byte :D), dufam ze to prejde o nevrati sa lebo mna moc taketo problemy neotravuju, ale nechapem tie sedacie kupele. Ale cez menzes to bolo ticho co som rada.

malickaaa

gdfgdfg:
počula som, že sedacie kúpele sú fajn..pri tých mojich "horších situaciach" som tiež zopar absolvovala..netuším teraz, z ktorých ČAJOV som si to pripravovala, no pomohlo mi hlavne z HARMANČEKA (janka628 - skus to aj TY), ale ako vravím, vracia sa mi to stále..takže bolo to tiež len dočasné riešenie :-/
janka628: viď vyššie a skús ten sedací kúpel a skús sa umývať antibakteriálnym mydlom BETADINE + si kúp nejaké "hygienické obrúsky" určené na intímne partie..len napr. so známou značkou LACTACYD dobré skúsenosti nemám (a nie som jediná), si kúp iné, v obchodoch majú veľa na výber :-) nohavičky po opraní TREBA vyžehliť! ..to je taký základ, ktorým udržíš správnu hygienu a nedáš priestor baktériám. Nie som žiadny odborník, ani študovaný gynekológ, ale mám niečo za sebou a viem, že keď výtok nesmrdí, ako si písala - tak o výskyt baktérií u teba nejde..no problém predsa máš! Skús si ešte nejakú masť zohnať a počkaj až ti skončí menzes !! :-) snad som ako tak pomohla !

janka628

ja mam 20 a svoj problem som tu uz napisala 10.06. 2010 o 14:23 a ani ja nechcem ist tym ku gynekologovi lebo mi da masticky a kremiky... takze dufam ze mi pomôže to co macka26 mi odporuca, ale viem si predstavit malickaaa co to zhruba je, len by som teraz mala dostat menzes tak neviem ci to mám zacat az po alebo teraz a aj cez menzes. Ide leto a tak dufam ze sa toho zbaavím lebo chcem chodit aj do vody no bazena a ńa kupalisko no a kedze tam je chlorová voda tak to asi nie je najmúdrejsie. tak dik za pomoc ak mi vies poradit :D