Svrbenie posvy

Príspevok v téme: Svrbenie posvy
caribea

ahoj..
uz druhy krat ma trapi tento problem
prvy krat asi 2tyzdne dozadu som zacala mat tieto starosti
svrbenie vytok
a biele hlieny vo vnutri a kopu a ko ked mate zahnisane hrdlo:/
je to strasne neprijemne
kupila som si capiky fytofontana a davala som si ich na noc po dobu 5...6..dni
pomohlo to
k lekarovi mojmu som nesla pretoze je momentalne mimo a neordinuje
a teraz znovu opat svrbenie a uz sa mi opat robie tie hlieny biele
co mm robit z coho to moze byyt nikdy som tym netrpela
mam syna takze sexualny zivot vediem s manzelom ale podobu tejto liecby capikmy sme ho prerusili nez sa z toho dostanem a ono sa to zase vratilo
lekara navstivit bud.tyzden az tam bude co mam do te doby robit
tie capoiky pomohli ale tak mozno uz tak ku koncu ''doberania''
prosim poradte mi dakujem ale co najrychlejsie vdaka

hanka1303

mooonn

ahoj tiez som mala taky problem,ale nic vazne,aj ked som si myslela,k doktorovi som nechcela,tak som len tak na oko hodila doma ze sa mi zle chodi na malu potrebu moja sikovna babka mi dala urologicky caj,od herbexu je to dobre na precistenie ladvin ale aj mocovych ciest pretoze to podporuje mocenie a pri kazdodennom piti 1/2 l denne mi za tyzden zmizlo vsetko co som chcela...mozno tebe to nezaberie ale vyskusat to mozes :-) a navyse nic si nenahovaraj bud v klude a je dobre ten caj pit ked je teply nie vlazny aj vdychovanie ked ho pijes ma priaznive ucinky :-)) mne to teda pomohlo nad moje ocakavania a mam pokoj.fakt je ze ma boli jedna oblicka takze ten caj pijem castejsie avsak nie stale,takze to mam aj ako prevenciu :-) vela stastia a keby si ho pila tak pravidelne aspon 2 tyzdne potom to obmedz na kazdy treti den asi, a skus po case uplne vysadit :-))

ursaar

babyyy, poradte co mam pouzit canesten krem + capiky alebo mycomax 150?? mam biely vytok, svrbenie a chcem sa toho zbavit co by mi lepsie pomohlo? canesten som kedysi uzivala, ten mi vsak velmi uz nezaberal lebo s tymto mam problemy skoro kazdy druhy alebo treti mesiac, ku gynekologicke ist nemozem lebo momentalne nerobi tak mi prosim poradte.. mycomax som este nebrala tak alebo ak mate nejaky iny napad poradte prosim dakujem

Michaelauzs

Saforelle jednožnačne ... a keď to neprestane, treba vyhľadať gynekológa urobiť stery, či nejde o nejaké ochorenie ... :-) Veľa šťastia .

User_37597

rada by som sa podelila aj ja o svoj nazor a uz dufam ze davno "byvali" problem :)
mavala som tieto problemi tak asi kazdy druhy mesiac.zacala som pouzivat saforelle a menej nosit tangace(hlavne cipkove) a zacala som nosit boxerky a bavlnene.a teraz mi je super.ziadne svrbenie,zapali..proste nic.
inak vela druhou jedla sposobuje taketo reakcie,aj citrusove ovocie a dokonca aj plesnove syry..

macka26

mykozy sposobuje premnozenie candida albicans ktora sa nachadza bezne v crevnom trakte. pri prechladnuti,uzivani atb, hormonalnej antikoncepcie, zapale, sa moze premnozit a sposobuje taketo sarapaty... ked mykozu uz mas, canesten tabletku plus krem... alebo mycomax su volne dostupne. mne osobne vyhovuje femigel. ukludni podraznenu posvu. striedat vyplachy s cipkami, lebo vyplachmi idu z posvy von aj dobre potrebne bakterie. pokial si uz s mykozou mala s patrtnerom styk, nech si kupi tu tabletku aj on a kremom si potiera penis. inak ti to po vylieceni zase vrati. candidy sa zbavis dietou, vynechanim vsetkeho z bielej muky, vsetkeho co obsahu cukor. plus nasadit kvalitne probiotika, najlepsie na noc zajest s jablkom nech sa v crevach rozmozia...