Svrbenie posvy

Príspevok v téme: Svrbenie posvy
caribea

ahoj..
uz druhy krat ma trapi tento problem
prvy krat asi 2tyzdne dozadu som zacala mat tieto starosti
svrbenie vytok
a biele hlieny vo vnutri a kopu a ko ked mate zahnisane hrdlo:/
je to strasne neprijemne
kupila som si capiky fytofontana a davala som si ich na noc po dobu 5...6..dni
pomohlo to
k lekarovi mojmu som nesla pretoze je momentalne mimo a neordinuje
a teraz znovu opat svrbenie a uz sa mi opat robie tie hlieny biele
co mm robit z coho to moze byyt nikdy som tym netrpela
mam syna takze sexualny zivot vediem s manzelom ale podobu tejto liecby capikmy sme ho prerusili nez sa z toho dostanem a ono sa to zase vratilo
lekara navstivit bud.tyzden az tam bude co mam do te doby robit
tie capoiky pomohli ale tak mozno uz tak ku koncu ''doberania''
prosim poradte mi dakujem ale co najrychlejsie vdaka

Laura14

mna takyto problém tiež trápi a to už asi 3 mesiace.
mala som krémik Canesten, ale ten zaberal len na svrbenie, nie na ten neprijemny, zapachajuci vytok.
je to naozaj neprijemne ale ku gynekologyčke s tým ist velmi nechcem..
ocenila by som ešte nejaké ,,domáce,, rady a potom ak to bude nevyhnutné tak gynda..

Iveta Michael

Canesten! krém dostaneš kúpiť v lekárni a poznám dosť žien ktoré mali rovnaký problém čo opisuješ ..

...a lekárnička najprv radila tento krémik CANESTEN a potom gynekologa ak by nezbral...ale vždy zabral,vyskúšaj ho a uvidíš!

maruska123

beruska ku gynekologovi mozes ist aj sama. nemusi ist s tebou mama...po druhe, nevies, aky problem mas, cize nevies, co mas liecit..ja by som na tvojom mieste sla ku gynekologovi, nech ti urobi testy a da ti liecbu..pol roka je velmi dlha doba a jednoznacne to neries len samoliecbou, aby si nedopadla este horsie

Beruška

Ahojte! Potrebujem od vás diskrétnu a pravdivú odpoveď.
Už rok mávam silný výtok, niekedy až tak, že potrebujem malú vložku-pre pocit sucha. Asi pol roka možno maximálne rok som si všimla svrbenie, ktoré je niekedy celkom dosť silné. Takisto taký malý kŕč v pošve niekedy zacítim. S mamou neudržujem nejaký dôverný vzťah, ale raz som jej to vravela. Očividne jej to ale nejako nevŕtalo v hlave a zabudla na to už o pol hodinu. Mám od nej tabletky Citrovital proti plesniam. Takže uvidíme, len nedávno som ich začala brať.
Hygienu dodržiavam v každom prípade. Mám 15, tangá nenosím, pohl. styk som ešte nemala, pri menštruácii používam vložky, ale pri výnimočných situáciach aj tampóny. Pri menštruácii nemávam bolesti, len niekedy-a to len na začiatku mierne bolenie. V živote som nebola u gynekologičky. Moju sestru tam síce mama vzala, ale tak očividne mňa ešte nechce vziať. Chcela by som vyskúšať domácu liečbu... nejaký kúpeľ alebo diétu, alebo čo ja viem čo. Prosím odpovedajte mi na môôôj MAIL! Lebo neviem, či sem opäť strafím. Ďakujem za všetky odpovede.
Majte sa! A ďakujem! ;-) Som zvedavá, či mi nejaká z rád zaberie.

klar/ka

mne pomaha prave len saforele, ale nie len gel na umyvanie (ten pouzivam vzdy) ale je i krem saforele, ktory sa po umyti natiera - dobre ukludni, ked je svrbenie.. skuste i to.. po troch dnoch pouzivania rano vecer som aj zabudla ake to bolo neznesitelne, ked mi to zacalo..

buchtickaa

ja som zistila asi 2 týždne dozadu, že mám nejaký problém, ked priatel do mna vnikol a hrozne ma to zabolelo, som najskor myslela, že to z búrlivejšieho sexu predtým.. ale potom na druhý deň výtok, štípanie, svrbenie.. predtým som mala len občas mierne problémy a vždy to zmizlo behom pár dní..teraz som skúšala feminella vagi C pretože naposledy mi to doktor odpuručil keby som mala problémy - zmizol mi síce výtok, ale štípanie a svrbenie neznesitelné mám stále tak som skúšala Mycomax 150 - to mi nepomohlo vobec, natierala riedeným tea tree olejom a ešte horšie.. a teraz som už zúfalá tak už druhý týžden čítam rady na rôznych stránkach, dlhšie som používala Saforelle gel na umývanie (bolo mi to asi nanič), ale ked mi začali tieto problémy už len čistá voda, dala som si dnes octový kúpel a natrela kyslou smotanou, po tej mi ustalo svrbenie, aspon zatial... uvidím do rána.. bodaj by to zabralo, skúsim ten kúpel aj zajtra a som zvedavá či mi to prejde za 2 dni ako tvrdíš Ty ikaaaaaaaaaa

ikaaaaaaaaaa

no ja mam to iste,myslela som ze ma trafi a moja super sesternicka mi poradila, napustite teplu vodu do lavora a deci octu a sedte v tej vode 10 minut, budete prekvapene 2 dni posedite a hned to zaberie , znici to tie bakterie

domca12345

dobry den chcela by som sa niekoho spytat na toto: mavam uz 3 mesiace svrbenie posvy a pred tyzdnom som mala pohlavny styk ....no uz je 16 a nedostala som menzes co s tym? tehotna by som nemala byt pretoze moj chalan si je 100 percentny. tak s coho to je ? hmm prosim ale pravdu :(