Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Lieky na schizofreniu

Príspevok v téme: Lieky na schizofreniu
andrea111

Ahojte mam taky problem,ze bola som na psychiatri lebo som nechodila do skoly a tam mi dali lieky na schizofreniu bolo to pred pol rokom a teraz mi doktorka povedala ze ich budem brat cely zivot a nemozem mat deti mam parntera a on chce mat deti oco mi zakazal aby som mu nehovorila ze beriem lieky co mam robit?mam ich postupne vysadit a zit normalne ako kazdy iny clovek bojim sa ze si ani robotu nenajdem.Ked sa bojim aby ma nedali dako do nemocnice ked zistia ze uz nebudem navstevovat doktorku prosim poradte mi

Allen

Preco lieky na schizu??? ... Kto ti povedal, ze mas schizu koli tomu, ze nechodis do skoly? A si si ista ze mas schizofreniu, alebo len beres lieky, ktore su AJ na schizofreniu?

luciano

Aj ja som schizofrenik, aj moja sestra, takže viem, o čom hovorím. Schizofrénia je závažná choroba, ktorá sa bez liekov liečiť nedá. Preto je nevyhnutné, aby si bezpodmienečne lieky užívala a to až do konca života. Schizofrénia sa vyliečiť nedá, ale dajú sa úspešne potláčať jej prejavy. Vysadenie liekov znamená zhoršenie stavu a pobyt v psychiatrickej liečebni. Moja sestra raz urobila takúto chybu a bola pol roka zavretá na psychiatrií. Ja beriem lieky poctivo a v psychiatrickej liečebni som nebol ani raz. Liečim sa úspešne ambulantne. Dnes sú na trhu účinné a moderné lieky, ktoré dokážu schizofréniu úspešne potláčať. Môžeš viesť plnohodnotný život a môžeš mať aj deti, pokiaľ bude tvoj zdravotný stav uspokojivý. Samozrejme, že tvojho frajera musíš o svojom zdravotnom stave informovať. Ak mu to nepovieš, tak súd môže vaše prípadné manželstvo vyhlásiť za neplatné.

Toska

Veď prave preto či tvoja psych.nerobi z teba blazna a tvoj otec sa mal skor zamyšlať nad tym prečo nechodiš do školy,riešiť to a nie s tebou utekať na psych....

Toska

Pes je zakopany v tom ,že si nechodila do školy.Tam sa to začalo.Čo si povedala doktorke, prečo nechodiš do školy?Kto ťa na tu psych.poslal?Vysvetli,prečo si do tej školy nechodila....