Lieky na schizofreniu

Príspevok v téme: Lieky na schizofreniu
andrea111

Ahojte mam taky problem,ze bola som na psychiatri lebo som nechodila do skoly a tam mi dali lieky na schizofreniu bolo to pred pol rokom a teraz mi doktorka povedala ze ich budem brat cely zivot a nemozem mat deti mam parntera a on chce mat deti oco mi zakazal aby som mu nehovorila ze beriem lieky co mam robit?mam ich postupne vysadit a zit normalne ako kazdy iny clovek bojim sa ze si ani robotu nenajdem.Ked sa bojim aby ma nedali dako do nemocnice ked zistia ze uz nebudem navstevovat doktorku prosim poradte mi

Allen

a co si robila? ake si mala priznaky, ze schizofrenia? lebo lieky na schizofreniu sa zvykavaju davat aj na nieco iden ez len schizofrenia...

Allen

No u mna to malo dlhy priebeh a ja som bola strasne zla a agresivna tak som stratila aj priatela, s ktorym som bola uz 3 roky... proste som ho odplasila a nechcela som si pripustit, ze mi nieco je. Potom som skoncila u rodicov, tych som si tiez pohnevala, posielali ma k psychiatrovi, no ja som odmietala a az raz ked som rozkopala pocitac a vyhrozovala sa smrtou tak na mna zavolali sanitku a hualaa ze mam schizu... do teraz si to nechcem pripustit ale vtedy som si myslela, ze som uplne v poriadku... som na liecbe uz dlho, no netuzim po rodine ani po nicom

Allen

A ake lieky beres? Ako sa volaju? Totiz ja som ich vystriedala niekolko a nikdy mi nepovedali, ze nemozem mat dieta..

Allen

tak ja mam paranoidnu schizofreniu, ja som vysadila lieky raz bez zvolenia (berem 7 liekov, maximalne davky) a zdorsili sa mi priznaky.. ja som predtym pocula hlasy, videla ludi a predmety, co nie su, bola som agresivna, myslela som si, ze ma prenasleduju, citaju myslienky a spikli sa proti mne a bala som sa vychadzat z domu a rozbijala som veci a tak... a toto sa mi este zhorsilo, musela som ist do nemocnice (inak ja chodim koli tomu do nemocnica asi 2-4x do roka) ale inak ak si nemala tieto priznaky tak po vysadeni by sa ti nemali objavit... ja som napr. podstupila aj spankovu terapiu (elektrosoky), no pomohla tak na pol roka a doteraz mam vypadky pamati a som na invalidnom... ale moji lekari hovoria ze som taky extrem takze myslim, ze ani toto by ti nemalo hrozit- len pisem moju skusenost

andrea111

A ako sa jej zhorsil stav ked skoncila v nemocnici?s priatelom som kratko a nechcem mu to nikdy povedat a neplanujem ani svadbu

kabel

slecna bola evidentne psychiatricky i psychologicky vysetrena, inak by tie lieky len tak pre nic za nic nedostala. a ze ma blbeho otca, ktory sa hanbi za vlastnu dceru, s tym my nezmozeme vobec nic.