milujem dve ženy a milujem sa s oboma( nevedia o sebe)

krasavica

Viem co je zivota napriek tomu ho odsudzujem, lebo je to strasne sebecke a strasne to druhemu ublizi, ale aj tak sa stavim ze ten clovek v zivote stastny nebude...

monica

markketka no uz ta chcem vidiet ako ti je ejdno ze tvoj partner spava s inou lebo je to daka potreba aj ked ta miluje spava s inou..haha asi neives to ce to zistit na vlastnej kozi...pochybujem ze je to voebc niekomu jedno a bere to ze je to nejaka potreba !!!!!!kdeze

ginngi

jaaaaj, ako sorry, ale.. keby mne toto robil frajer, ci partner, alebo muz.., asi by som sa odtretlila, ale preco vlastne seba?? radsej jeho..., ale.. vies, velmi dobre, ze s dvoma.. byt nemozes do nekonecna.. raz sa to zisti tak ci tak, a uvidis, ani jedna pri tebe neostane, lebo.. tvoja legalna.. ta opusti, kvoly nevere.., a ta druha sa rozhodne pre svojho partnera.. co ma.., vies.. asi tak ,moj nazor.., a pises, ze nechces nikomu ublizit.., ale ublizujes uz teraz.. svojej legalnejj, aj tej "kamaratke" chapes??

markketa

ty čo ta zato odsudzuju,nevedia ešte čo je život.jasne,že ak niekto povie nevera,je hned to najhoršie.ale su ludia,ktory svojich manželov a manželky miluju a nechcu sa snimi rozviest len koli tomu,že im to neklape v sexualnom živote,alebo ak im to niektoremu nedovoluje zdravotny stav.v takomto pripade,by som to nikdy neodsudila.račej takto,ako nahanat lahke ženy,či mužov a ešte lapnut niejaku pohlavnu chorobu.hlavne je,aby sa to nedozvedel ten,koho by to ranilo,ale čo oko nevidi,srdce neboli.v inych krajinach je to normalne,aby mal chlap viacero žien a nikomu zato nedavaju šibenicu.možno to niekto robi z rozmaru,alebo si tym chce dokazat,aky je hrdina,ale ak ma niekto dovody,ako som spominala,či už zdravotne,alebo to,že ten druhy prestal potrebovat to,čo ten druhy naopak potrebuje,tak miluj obe,len neubliž ani jednej znich a podel sa tak ako je to len možne.vela stastia.pre tych ktory ta nazvali hnusnym atd.....nesudte a skuste sa nad tym zamysliet.ktovie?možno raz aj vy zistite,že vam niečo chyba a urobite to iste.len sa nikdy v živote k tomu nepriznate a ja poznam vela vela ludi,ktory takto žiju,aj ked potajme a určite aj vy mate v svojom okoli niekoho kto takto žije,len otom neviete a myslite si,že je o.k.toto je len moj nazor.

monica

prepac ale si hnusna svina!a vies ako to viem??pre tyzdnom sa mi to stalo.priatel ma enhcal po vyse dvoch rokoch z nicoho ni c.povdiedol ma ma inu..ako to mozes niekomu robit?ked je s tebou 5 rokov urcite ta velmi lubi!!ako jej mozes takto ublizovat??Ako to mozes robit?otvor oci a zpamataj sa!!!!!ked uz ju nelubis najprv sa s nou rozid a potom si zacinaj s inou.hanbi sa

linduska....

vies kvoli takym ako si ty sa druhi len trapia.takito ludia si nezasluzia nikoho ked si nevedia vazit cloveka s ktorym ziju a ktory ich miluje.vies raz sa ti to vypomsti a potom bude neskoro nieco lutovat.potom ze preco sa ludia tak trapia pre lasku ked existuju ludia ako si ty