milujem dve ženy a milujem sa s oboma( nevedia o sebe)

sandraa

ak ti mozem poradit,nehraj na dve strany..vypomsti sa ti to...najhorsi pocit zazijes,ked to praskne..budes si buchat hlavu o stenu..ale uz bude neskoro....

katussssska

milý derto. dovoľ aby som ti opísala ako sa cíti tvoja priateľka s ktorou chodíš tých 5 rokov. asi tak ako ja. môj priateľ mi urobil to isté...a môžem ti povedať že som sa to dozvedela po pol roku...a čo je najhoršie že to neuveriteľne bolí. a čím dlhšie to budeš natahovať tým to bude horšie. radšej sa rýchlo rozhodni, pretože sa môže stať že sa ti to vráti a najmenej dvakrát toľko... je to podlosť, klamať niekoho kto ti dáva svoju lásku.. ak ti na nich záleží rozíď sa aspon s jednou, už len z lásky k tej druhej. ak si si nie istý rozíď sa s oboma. nebud sebec a dovoľ byť sťastný aj niekomu inému načo chceš lásku ked sám nevieš milovať. ak si myslíš že miluješ obe - tak nemiluješ - a si len sebec. prepáč že ti takto hovorím - ale viem ako sa bude cítit tvoja priateľka ktorá sa to skôr či neskôr dozvie. ked sa to má dozvedieť tak radšej od teba - od druhých to bolí 100násobne. držím palec

veverka

derto...vobec sa nad tym netrap,myslim si,ze je to v pohode mat bocny vztah.Ved zivot si treba uzivat,kym sa da.Pokial partnerka o tej druhej nevie,tak jej nijak neblizis.
P.S. prosim neodsudzujte ma...je to maj nazor.

linduska....

markketa keby mal kazdy taky nazor ako ty tak by asi spaval kazdy s kazdym a boli by sme horsi ako zvierata.to ze im nieco neklape neznamena ze ma obrabat druhu.asi to tak robis ty ked to takto pises lenze ten druhy ak sa to dozvie trpi ani nevies ako lebo si to urcite nezazila

Lenush

milovat naozaj, uprimne a zo srdca dvoch ludi je nanajvys nerealne.. mal by si si uvedomit, na ktorej ti skutocne zalezi a ci to s kamaratkou nie je len poblaznenie, ktore by si casom mohol lutovat.. nezabudaj ze ublizujes na najcitlivejsom mieste.. a pravda vzdy vide na javo... skor, ci neskor

ovad

marketta ,ty si to zaklincovala,,,co su to za hluposti,verit tomu,ze niekoho robis neverou stastnym,praveze nevera vznika vtedy,ked je niekde problem a tym sa len ten problem zakryva ,vtedy hladas unik inde,ide ti iba o zachovanie stavu,ale nie o stastie partnera,ak by ti za to partner stal,tak to spolu vyriesite,budete hladat kompromis