Operacia oci

adikee

Mimila len horšie je, že neviem či vieme nejako tomu zabrániť, tomu zhoršeniu zrazu, preto osobne som rada, že jestvuje taká možnosť aspoň ako je operácia, že dokáže vyriešiť problém, keď nastane ;)

klaudinkas

- Anežka cena nie je nejako dôležitá. Aspoň pre mňa nebola, lebo podľa nej sa nedá rozhodnúť. Tá cena nehovorí o kvalite ani o odbornosti lekárov. Na to je potrebné sa zamerať. Pred pár rokmi, keď som ja absolvovala operáciu v Spinne, tak pre mňa bolo práve toto kľúčové, čo som vám napísala. Aby lekári mali prax, skúsenosti aby som vedela, že som v dobrých rukách :) -

mimila

kornelius hej? to som netusila, tak mozno prave preto je to v dnesnej dobe tak rozsirene, ze mame taketo problemy, mali by sme si asi viac oci setrit, viac si davat pozor ako velmi ich namahame

anezkagub

Bola by som rada, keby si mi o tom napísala, koľko vás to stálo napríklad aj ako to celé prebiehalo a podobné veci :)

9hajma0

anezka aj moj muz uz ma za sebou operaciu, uz ma zrak ako orol, tak ak by si chcela nieco vediet kludne ti mozem aj ja napisat, kedze to vsetko prezivame spolu :)

anezkagub

Mona kde tebe robili operáciu? Ako ťa cenovo vyšla? Ako sa máš momentálne?
Prepáč, viem, že asi moc idem zhurta a kopu otázok mám, ale som veľmi zvedavá :)

Kornelius

Podla vyskumov to sposobuju led. Ich modre svetlo. Doslova nicia nase oci. Su v lcd monitoroch, svietidlach. Ked som pouzival kvalitny crt monitor, som maval oci v lepsej kondicii. Po prechode na lcd, citim dost velke zhorsenie zraku. Preto sa radsej ucim cez den za denneho svetla. Pri citani pouzivam klasicku fialovu ziarovku, ktora ma najblizsie k dennemu svetlu.

mimila

ako sa na to tak pozeram, tak v podstate kazdy druhy clovek ma nabeh na problemy s ocami. cim to je, je to tou dobou alebo ako to vlastne je? hrozne :(

norvana

mozem sa ta prosim ta opytat kde si na tej operacii bola? mam podobny problem a chcela by som ho co najskor poriesit, pokial prakticky nebude neskoro