Astma?

Príspevok v téme: Astma?
ivka2

v minulosti som navstevovala alergologicku ambulanciu, kde mi bola nasadena liecba inhalatorom IINFLAMMIDE . Diagnoza znela ze mam zuzene priedusky a mam nabeh na astmu.Ale akosi casom, som tam prestala chodit a dosli mi aj lieky, teraz je to uz asi 3-4 roky ako som tam nebola, no v poslednej dobe sa mi tazko dycha ....ale bojim sa tam ist, ze ma lekarka zbabre ( hoci ma na to pravo :( ) ale nasla som este jeden inhalator , ale je 2 roky po zaruke, mozem ho uzivat alebo by mi to mohlo poskodit??? viem blba otazka,ale fakt sa bojim ze uz mam astmu....som vdacna za kazdu radu..DAKUJEM

Fofa

Ivka, ja ti navrhujem aby aspoň počas spánku mala správne prostredie, lieky Ti môžu pomôcť len dočasne. Vsaď na prírodné materiály v svojej spalni. Odstráň veci ktoré su s plastov. A tapety alebo stierky nahraď ilovymi stierkami. Su to nove materiály, kt. dobre pracujú s vlhkosťou. A sú vhodné pre takýchto pacientov.

Fofa

ethel

ow3cka...či si urobila dobre zbadáš sama,ale neprajem ti to zažiť...čas ukáže..človek sa učí na vlastných chybách!

yulka

k tomu vyplachovaniu ust po kortikoidoch:
Ono je to vraj velmi dolezite preventivne robit. Mna na to neustale upozornovali, aby som potom nemala ten div na jazyku. Tak teraz vzdy beriem symbicort rano aj vecer a rovno s nim chodim do kupelne (uz je to taky zvyk, to si uz ani clovek neuvedomuje). A vraj ak vam potom ta plesen vznikne, tak je dobre si nejaky cas vyplachovat sodou bikarbonou....

RNG

Zinok a selen su antiviralne.
Casto su aj virusy pritomne pri alergiach.
Selenu a zinku mame vseobecne malo, oplati sa ich doplnovat ako prevenciu pre kazdeho. Aspon obcas, hlavne v case epidemii alebo u alergikov v case alergii(spolu s vitaminom C ,quercitinom, omega 3 olejami a enzymami(bromelain, papain, pankreatin...)

ditec

Ahojte, mam astmu 10 rokov- uz ako dospela po mononukleoze a nasledne asi rocnej stalej nadche.Bola som na tom velmi zle, stale som sa dusila, chodila na plucne, na infuzie a pod.Raz som isla z BA z vysetrenia a stretla som vo vlaku uzasnu pani, co mi poradila, vidiac moj zaujem aj o inu liecbu ako liekovu.Poradila mi pravidelne vyssie davky vitaminu C,
pripravok Protect 4 Life z Calivita, kt.obsahuje Ginkgo dvojlalocne a zinok a selen. Este pupalkovy olej v kapsulkach.Do dvoch mesiacoch som bola novy clovek! Prestala som sa dusit a kaslat, kupila som si velkeho psa, prestala sa lutovat a zacala chodit k Vahu. Podarilo sa mi aj zamestnat-a to som bola kvoli stalej chorobe 2,5 roka bez prace! Lieky som brala stale, ale predtym mi samotne nepomahali, az po tychto prirodnych veciach sa to rapidne zlepsilo.A absolutna bomba je koenzym Q 10!!!!!Ma protizapalove aregeneracne ucinky.Spomina sa viac pri ochoreniach srdca, ale ja nan nedam dopustit aj pripade astmy.Dobre firmy su Jamieson, Calivita,Royal plus- normalne dostupne v lekarni alebo v predajniach so zdravou vyzivou.Necakajte zazrak hned- ved kolko ste sa zanedbavali?:))))Vydrzat, vysledky sa dostavia:)) Vela stastia.

RNG

Na astmu pomoze vacsie davky vitaminu C(ester c 3 gramy) quercitin(2x400 mg a bromelain(z ananasu, 1300 gdu rozlozene do viacerych davok)
Ak je astma sposobene chronickou infekciou(v nose stafylokoky, na prieduskach chlamidie, v plucnych lalokoch aspergilus pneumoniae), pomoze brat 3x300 mg oreganoveho oleja

maik

Zdravim vas astmatici, astma ako aj ine alergie sa daju liečiť na prirodnej báze. Bližie info Vam poskytnem na e-mail.