TABLETKY PRE LEPSI SEX ?????POMOZU???????

tibco48

@zoe27 ale ved ty za to proste nemozes, ze mas takyto problem, ze nevies vynosit dieta. to je od neho chrapunstvo, ze sa k tebe takto sprava a ze ta ingoruje! ved ty teraz potrebujes najvacsiu oporu, aby si sa z toho vsetkeho pozbierala. som si myslel, ze mate len v posteli problem. no na toto ti bohuzial nic neviem poradit. on sa musi v prvom rade postavit k tymto problemom ako chlap!!

Darla111

Nooo takze dopadlo to hrozne, akurat tak sme sa riadne pohadali ked som na neho vytasila krabicku tabletiek na erekciu, vraj nic take nepotrebuje....

robreert

Darla prečo by mu mala byť nepríjemná? Veď to je normálna vec, ktorú musí riešiť pár, keď je nejaký problém! Čo povedal na erekton? Dá sa na to?

Zoe27

No ja mám za sebou viac neuspešných tehotenstiev a manžel tak túži po dieťatku, že už ako keby so mnou rezignoval...

Darla111

Ahaaa tak to ma mrzi, ale na druhu stranu super, ze vam to pomohlo, dnes pride zo sluzobky, pockam kym si odychne a spravime si pekny vecer a porozpravam sa s nim a navrhnem muz tiez tieto tabletky. Hadam mu ta debata nebude neprijemna.

robreert

Darla prestalo to klapať z toho dôvodou, že sme čím ďalej boli menej spolu a keď sme aj boli, tak som bol ja alebo moja žena unavená. A tým pádom sme sa vzdialovali. Až jedného dňa sme mali úprimnú debatu a všetko sme si to vyrozprávali, začali sme hľadať riešenie a prišli sme na to, že skúsime tabletky Erekton MAX. No teda ja som ich začal užívať, lebo som bol frustrovaný z toho, že mi už nechcel ani stáť. A vidíš, nakoniec jedny tabletky a trochu viac voľného času napravilo aj náš sexuálny vzťah:)

Darla111

No tak to uplne chapem, ze nemas vobec cas, nooo tak to je dlha doba, tak to prestalo aj klapat ci iba z toho ze si taky prepracovany to prestalo fungovat?

robreert

No tak sa musíš snažiť, aby si v tom hrozná nebola Darla:D Podnikám, takže si vieš predstaviť, koľko roboty s tým je, aby som zarobil a aby na druhej strane boli aj všetci zákazníci spokojní. So ženou koľko sme spolu? Fúha, to si mi dala ťažkú otázku:D:D Ale niee:D Sme spolu už 12 rokov:)

Zoe27

Ahojte, ja mám taký problém s manželom už dlhšie, zatiaľ to neriešime a obaja potichu trpíme mám taký pocit, rozmýšľam nad poradňou a aj takýmito tabletkami.