TABLETKY PRE LEPSI SEX ?????POMOZU???????

raduskaaa

wendy ved v jednom baleni je 8 tabliet, ktore ak tvoj muz bude uzivat podla toho, ako odporucaju, tak po dvoch sexoch je po nich... ak budes vidiet, ze nezabrali, tak dalsie balenie uz kupovat nebudes a budes zhanat nejake ine... no poviem ti tak, ze nemyslim si, ze by vam nepomohli... zatial co ludi poznam, tak vsetkym erekton max pomohol... ale nechcem to zarieknut, tak vyskusajte a potom mi daj vediet, ci som mala pravdu...

Wendy000

no tak ze by to nezabralo, ale zvazujem ich velmi lebo ako som pisala o tej cene, to nie je az take hrozne aj keby to nedopadlo ok :/

Darla111

Nechala som ich polozene v skrinke s tym, ze ked sa na to bude citit a bude chciet co to urobi ze si ich dame obaja len nech povie tak cakam, ale uz som taka nedockava boze :/

raduskaaa

ano wendy, erekton nam pomohol!... z coho mas obavy? nemas mat z coho, su to prirodne tabletky, nic nikomu nehrozi!... to mas pravdu, ze cena je uplne prijatelna. ved aj preto sme sa pre ne rozhodli...

robreert

Darla a čuduješ sa??? Veď si mu o nich mala najprv povedať a až potom ich vybrať. Nie vy ženy všetko hneď naraz a potom mi chudáci nevieme ako reagovať!! Ale neboj, on si to nechá preležať v hlave a potom možno zistí, že si mu chcela len dobre.

Wendy000

raduskaaa fakt? Pomohlo vam to? Trosku sa obavam toho celeho, ale co som kukala tieto tabletky nie su moc drahe...

raduskaaa

moj manzel na taketo portaly nechodi wendy a tym padom musim za neho napisat a vlastne za nas obidvoch, ze my sme na toto pristupili... kupili sme si erekton max len za tym ucelom, ze sme to chceli vyskusat ako to bude ucinkovat, aku to bude mat silu a aby to trochu okorenilo nas uz dlhorocny vztah. a ocakavanie sa aj naplnilo...

Zoe27

Hej mame, ale presne pretoto, lebo sa snazime, nahaname sa za niecim co nie je asi mozne a uz ani nesnazime mat dieta lebo ma odmieta...

Wendy000

dobry den, zvazujem kupu tabletiek na podporu erekcie pre mna a pre manzela, je tu niekto kto si to dava len ako okorenenie?