TABLETKY PRE LEPSI SEX ?????POMOZU???????

Wendy000

raduskaaa - nie :D :D nejako to este nerozdychal
monchitta - fuuha, no moze to byt unavou ale aj zdravotny problem, vy ste si tabletky este nekupili nikdy na to?

monchitta

wendy - ach jo no, to by ma veľmi mrzelo, no erekcia u neho nulová a keď už aj vydržala tri minúty, stiahol sa, padol neviem :/ daj potom vedieť čo tabletky
sokollka - a tiež vám tak veľmi pomáhajú?

sokollka

môjmu chlapovi pomohli tabletky Erekton MAX. neužíva ich pri každom sexe ale sem-tam po nich siahne, keď cíti, že by to bez nich nedal. on po nich je taký divoš :-D :-D :-D

Wendy000

raddko - keby si si cital vsetky komenty tak vies o co tu ide a nie s kazdym sa da o tom otvorene hovorit, muzske ego je obcas silnejsie ako vsetko ostatne...
monchitta - tak je mozne ze stebov isiel do postele len kvoli tomu, co bolo na sexe zle? My sme sa k tomu este nedostali.

monchitta

zabkiara - no on sa skôr asi nahneval, že som proste s tým vyletela a dovolila o ňom ako o mužovi pochybovať takto..
wendy - no cítila som sa ako totálna blbka, mali sme včera sex, ale nestal za nič teda, nie ako kedysi, mam pocit že má milenku a že so mnou spal iba preto aby som do neho nerýpala že čo sa deje
raddko - a aké máš problémy? Vidíš ja som sa snažila riešiť a ako to dopadlo, ťahám to už dlhšie a zisťujem, toto fórum je posledná možnosť... nechcem to hovoriť kamoškám, keby to zistí neodpustí mi to

raddko

Zeny a preco to teda neriesite spolocne so svojimi chlapmi? Preco takto poza chrbat zistujete? Potom je jasne, ze sa na vas nahnevaju! Ja by som reagoval tak isto! Ked som zistil, ze mam nejake problemy, tak som to najprv riesil so svojou manzelkou a az potom som hladal riesenie, ked sme sa obidvaja dohodli na niecom. A to pritom tiez uzivam tabletky na povzbudenie ale zena o tom vie od uplneho zaciatku!

Wendy000

raduskaaa noo dobre tak ked si ich bude davat poviem mu alebo mu nachystam dve a ked bude treba da si este :D jasne napisem :D

monchitta - to mi je luto ze sa urazil, dufam, ze moj sa neoduje

zabkiara

z toho si nic nerob Monika, jeho to prejde. vela muzov aj ma problem s erekciou ale sa za to hanbi a potom mu partnerka nevie nijako pomoct, hoci by velmi chcela. ty za to vobec nemozes, musis byt trpezliva a dufat, ze ti raz vysvetli, preco sa tak spraval.